دارای نماد اعتماد وزارت صمت

44287287 – 44287244 – 09121022495 مهندس صادقی

تولید و پخش کالا و مصالح ساختمانی

قیمت ایزوگام

خرید ایزوگام و ارسال فوری

خرید ایزوگام 

ایزوگام یا عایق رطوبتی به منظور عایق کاری سطوح از ساختمان که در معرض رطوبت قرار دارند و برای ایزولاسیون رطوبتی آن به کار میرود. ایزوگام یا ISOGAM در ایران در دو نوع ساده یا پودری و فویل دار آلومینیومی تولید و به فروش میرسد. نوع ساده ایزوگام معمولاً برای عایق کاری سطوح استفاده میشود که پس از نصب بر روی آن سیمان کاری میشود و نوع فویل دار نیز برای سطوح استفاده میشود که در معرض نور خورشید قرار دارد. به عنوان مثال سطح پشت بام ساختمان در معرض نور آفتاب قرار دارد و از این رو بهتر است برای پشت بام از ایزوگام فویل دار آلومینیومی استفاده شود. وجود لایه فویل آلومینیوم از پوسیدگی ایزوگام در مقابل نور خورشید جلوگیری میکند. همچنین لازم به ذکر است که قیمت ایزوگام فویل دار آلومینیوم در مقایسه با ایزوگام ساده گرانتر است. به دلیل استفاده از لایه آلومینیومی قیمت تمام شده تولید آن نسبت به قیمت ایزوگام ساده بیشتر است. در سال 1346 کارخانه ایزوگام پشم شیشه ایران با کمک شرکت سنت گوبن فرانسه و اونرزکورنینگ آمریکا اقدام به راه اندازی خطوط تولید عایق رطوبتی کرد. در سال 1350 اولین محصول این کارخانه با نام تجاری ایزوگام ISOGAM روانه بازار شد. در واقع ایزوگام نام برند تجاری محصول کارخانه پشم شیشه ایران است اما در ایران معمولاً به عایق رطوبتی ایزوگام گفته میشود. با گسترش صنایع و تکنولوژی در ایران و همچنین سهولت دسترسی به مواد اولیه پتروشیمی بسیاری از کارخانه ها اقدام به تولید عایق رطوبتی کردند. با توجه به اینکه بزرگترین پالایشگاه مواد قیری در ایران در محدوده شهر اصفهان و شهر دلیجان قرار دارند عمده کارخانه های تولید ایزوگام در ایران نیز در شهر صنعتی دلیجان مستقر هستند. در گذشته از قیر گونی و یا آسفالت به منظور عایق کاری رطوبتی سطوح استفاده میشد اما به دلیل اینکه قیر گونی در مقابل نور خورشید دچار پوسیدگی میشود و اینکه لایه آسفالت وزن بسیار زیادی را به ساختمان وارد میکند امروزه استفاده از ایزوگام جای انواع دیگر روش های عایق کاری رطوبتی را گرفته است. همچنین قیمت ایزوگام در مقایسه با قیمت قیر گونی و آسفالت کاملاً مقرون به صرفه است و از نظر اقتصادی نیز توجه دارد. ایزوگام در ایران در انواع ضخامت از 3 میلیمتر تا 5 میلیمتر تولید و به فروش میرسد.

ایزوگام چیست؟

ایزوگام از محصولات مرغوب و پرفروش در بازار ایران به منظور عایق کاری سطوح بام و به عنوان یکی از محصولات استاندارد در بازار ایران شناخته میشود. ایزوگام با استفاده از قیر دمیده درجه یک و همچنین الیاف استاندارد تولید و به فروش میرسد. در صورتی که از قیر غیر مرغوب در تولید ایزوگام استفاده شود پس از مدتی مخصوصاً در عایق کاری پشت بام  در اثر تابش نور خورشید و باد و باران ایزوگام حالت خشکی پیدا میکند و خاصیت انعطاف پذیری خود را از دست میدهد و شکننده میشود. در این شرایط ایزوگام خاصیت عایق رطوبتی بودن خود را از دست میدهد. ایزوگام با دارا بودن نشان استاندارد ملی ایران و ضمانت 10 ساله پس از نصب از بهترین برند های ایزوگام در بازار ایران است. در حدود 400 کارخانه سازنده ایزوگام استاندارد در ایران فعالیت دارند که عمده آنها ایزوگام با ضخامت 4 میلیمتری و وزن 40 کیلوگرمی در بازار تولید میکنند. هر رول از ایزوگام معادل 10 متر طول دارد و وزن آن در حدود 40 کیلوگرم است که از این نظر استاندارد ملی ایران به شماره 3885 مربوط به ورق انعطاف پذیر عایق رطوبتی و ورق های تقویت شده عایق رطوبتی سطوح را دارا میباشد. یکی از مهمترین مسائلی که در زمان خرید ایزوگام به آن باید توجه کرد رؤیت نشان استاندارد ملی ایران بر روی برچسب رول ایزوگام است.

ایزوگام

ایزوگام استاندارد

در کارخانه های دارای نشان ملی استاندارد ایران و مطابق با ضوابط ایزوگام تولیدی باید شامل 5 لایه مختلف باشد. مطابق با ضوابط استاندارد این 5 لایه به صورت زیر است :

  •  لایه پلی اتیلن : کاربرد لایه پلی اتیلن انعطاف پذیری و استحکام ایزوگام است. لایه پلی اتیلن یا فیلم پلی اتیلن منجر به پیوستگی ایزوگام میشود.

  •  لایه قیر : در تولید ایزوگام استاندارد باید از قیر 70-60 استفاده شود. همچنین معمولاً از قیر اکسیده یا قیر دمیده استفاده میشود. با توجه به کیفیت قیر هر پالایشگاه قیمت قیر نیز متغیر است که است مسئله منجر به تغییر قیمت ایزوگام خواهد شد.

  •  لایه پلیمری پلی استر : نقش لایه پلی استر در واقع مسلح کردن قیر ایزوگام به کمک الیاف سوزنی پلیمری پلی استر است. وجود این لایه منجر به افزایش مقاومت ایزوگام خواهد شد. در ایران به این لایه الیاف مصنوعی گفته میشود.

  •  لایه تیشو : لایه تیشو نخ دار که از جنس پشم شیشه تولید میشود و اصلی ترین لایه ایزوگام به منظور عایق کاری رطوبتی است. لایه تیشو در انواع 60 تا 120 گرم تولید میشود. هرچه وزن لایه تیشو بیشتر باشد قیمت ایزوگام و همچنین کیفیت آن نیز بالاتر میرود.

  •  لایه محافظ : لایه محافظ در سه نوع پلی اتیلن، پودر معدنی و آلومینیومی تولید میشود. چنانچه از فویل آلومینیومی به عنوان لایه محافظ استفاده شود ایزوگام در مقابل نور خورشید نیز محافظت خواهد شد.

قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام

یکی از مواردی که پیش از خرید ایزوگام باید به آن دقت کرد منطقه جوی محل مصرف ایزوگام است. برای مصرف ایزوگام از نظر آب و هوایی به دو بخش کلی منطقه سردسیر و گرمسیر تقسیم بندی میشود. نوع قیر بکار رفته در تولید ایزوگام باید متناسب با محل مصرف آن باشد. از این نظر سه استاندارد کلی برای تولید ایزوگام در نظر گرفته میشود. ایزوگام نوع S با ترکیب قیر ایزوگام از استایرن و بوتادین تولید میشود برای مناطق سردسیر با دمای انجماد منفی 10 درجه سانتیگراد و دمای بالای 100 درجه سانتیگراد مناسب است. ایزوگام نوع A از ترکیب قیر ایزوگام از پلی پروپیلن تولید میشود برای مناطق سردسیر با دمای انجماد منفی 5 درجه سانتیگراد و دمای بالای 120 درجه سانتیگراد مناسب است. معمولاً در مناطق گرمسیر از ایزوگام نوع A استفاده میشود. ایزوگام نوع O که از قیر دمیده یا قیر اکسیده تولید میشود و برای مناطق با دمای انجماد صفر درجه سانتیگراد تا 80 درجه سانتیگراد مناسب است. قیمت ایزوگام نوع O با قیر دمیده یا قیر اکسیده در مقایسه با سایر انواع ایزوگام کمتر است و عمده تولید ایزوگام در ایران نیز همین نوع است. با توجه به شرایط آب و هوایی ایران استفاده از ایزوگام قیر دمیده مناسب است. در برخی از شهر های جنوبی ایران به علت افزایش دما در فصول گرم سال توصیه میشود که از ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیری یا ایزوگام نوع A استفاده شود. یکی دیگر از مواردی که پیش از خرید ایزوگام باید به آن دقت شود فصلی از سال است که نصب قرار است انجام شود. تولیدات کارخانه به دو بخش تولید فصل سرد با فصل گرم تقسیم میشود. در فصول گرم سال ایزوگام تولید شده با قیر شل تولید میشود که برای نصب در فصل گرم چسبندگی بهتری دارد. همچنین در فصول سرد سال تولید کارخانه با قیر سفت انجام میشود. از این نظر توصیه میشود که ایزوگام تولیدی متناسب با فصلی از سال که قرار است نصب انجام شود تهیه شود. یکی دیگر از نکاتی که باید در نظر داشت این است که تاریخ مصرف ایزوگام از زمان تولید 6 ماه است. برخی از فروشندگان با کاهش قیمت ایزوگام سعی در فروش اجناس تاریخ گذشته را دارند که لازم است پیش از خرید ایزوگام از تاریخ تولید آن اطمینان حاصل شود. توصیه میشود نصب ایزوگام در دمای بالای 5 درجه سانتیگراد و در شرایط غیر بارانی و برفی انجام شود. قیمت نصب ایزوگام معمولاً به صورت متری اعلام میشود و با توجه به متراژ نصب ممکن است قیمت نصب نیز متغیر باشد. متأسفانه برخی از افراد سود جو با کپی برداری از برند شرکت های تولید کننده ایزوگام استاندارد و معتبر اقدام به فروش ایزوگام بی کیفیت و با نام جعلی میکنند. از این رو توصیه میشود که چنانچه قصد خرید ایزوگام را دارید از مراکز معتبر و یا شرکت های معتبر اقدام به خرید کنید. ایزوگام در دو نوع فویل دار و بدون فویل تولید و به فروش میرسد که معمولاً قیمت ایزوگام پشم شیشه ایران فویل دار در حدود 5 تا 10 درصد گرانتر از انواع بدون فویل آن است. ایزوگام فویل دار جدا از اینکه عایق رطوبتی محسوب میشود عایق حرارتی نیز میباشد و با انعکاس اشعه UV خورشید از انتقال گرمای خورشید به سقف طبقه آخر از طریق پشت بام نیز جلوگیری میکند. ایزوگام با استفاده از نیسان و خاور به سراسر کشور قابل حمل است و به فروش میرسد.

لیست قیمت ایزوگام

  • قیمت ایزوگام پشم شیشه ایران هر متر مربع 79 هزار تومان است

  • قیمت ایزوگام شرق هر متر مربع 93 هزار تومان است

  • قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان هر متر مربع 86 هزار تومان است

  • قیمت ایزوگام سراپوش دلیجان هر متر مربع 77 هزار تومان است

  • قیمت ایزوگام سپهر گستر دلیجان هر متر مربع 57 هزار تومان است

مهندس صادقی

مدیرعامل شرکت ساختمانی صاد

کارشناس ارشد مهندسی سازه – عمران

عضو سازمان مهندسی تهران با 20 سال سابقه اجرایی

موبایل، واتساپ، روبیکا و ایتا مهندس صادقی : 09121022495

دفتر فروش ( تهران ) : 44287287 – 44287244

آخرین تغییر لیست قیمت کالا در
در صورت تغییر قیمت ایزوگام لیست قیمت جدید به روز رسانی میشود

در حال نمایش 31 نتیجه

برای اطلاع از تخفیف قیمت ایزوگام و ثبت سفارش و خرید از نمایندگی فروش در واتساپ یا روبیکا پیام ارسال کنید.
جهت صدور پیش فاکتور خرید ایزوگام نام و آدرس محل ارسال و مقدار خرید را در واتساپ یا روبیکا یا ایتا ذکر بفرمایید.
قیمت ایزوگام بر اساس خرده فروشی درج شده است. در صورت خرید به صورت عمده تماس بگیرید.

سوالات متدوال ایزوگام

1- تخفیف قیمت ایزوگام در تابستان 1403 در نمایندگی فروش کارخانه چقدر است؟ جهت اطلاع از تخفیف فروش و قیمت به روز تابستان 1403 با واحد فروش تماس بگیرید و یا در واتساپ، روبیکا یا ایتا پیام دهید. واحد فروش تهران : 44287287 – 09121022495 مهندس صادقی.
2- روند خرید ایزوگام و ثبت سفارش و صدور پیش فاکتور به چه صورت است؟ کافی است صورت اقلام بار و نام و آدرس خود را به شماره 09121022495 واتساپ، روبیکا یا ایتا کنید. همکاران واحد فروش در اسرع وقت نسبت به صدور پیش فاکتور فروش اقدام خواهند کرد.
3- علت پایین بودن نسبی قیمت ایزوگام در فروشگاه ساختمانی صاد چیست؟ با توجه به اینکه شرکت ساختمانی صاد تامین کننده کالا و مصالح پروژه های بزرگ صنعت ساختمان است و همچنین عاملیت کارخانه را دارد کالا و یا مصالح به قیمت عمده به فروش میرسد.
4- چطور میتوانیم برای خرید ایزوگام از کیفیت و اصل بودن کالا مطمئن شویم؟ با توجه به اینکه گروه ساختمانی سیمرغ میباشد ارسال بار مستقیماً از کارخانه صورت میگیرد و کیفیت و اصل بودن کالا مطابق با سازمان ملی استاندارد ایران است.
5- آیا با خرید اینترنتی امکان ارسال ایزوگام به تهران و شهرستان وجود دارد؟ بله، امکان خرید حضوری در فروشگاه یا خرید اینترنتی و ارسال آن به سراسر کشور به آدرس شما مقدور است. ارسال کالا یا مصالح با باربری به محل پروژه در اسرع وقت و با حداقل هزینه صورت میگیرد.
6- کرایه حمل ایزوگام چقدر است؟ هزینه حمل طبق تعرفه رسمی و با حداقل هزینه و با ضمانت تحویل سالم طبق بارنامه توسط باربری های مجاز و دارای بیمه نامه انجام میشود.

ارسال و پخش ایزوگام در تهران و سراسر ایران

ارسال و پخش ایزوگام در تهران و سراسر ایران توسط باربری های مجاز و دارای بیمه نامه به تمامی استانها، مراکز استانها و شهرهای ایران مطابق با تعرفه اتحادیه باربری مستقیماً از کارخانه و یا انبار به شهرهای تهران – تبریز – ارومیه – اردبیل – اصفهان – البرز – کرج – ایلام – بوشهر – شهرکرد – بیرجند – مشهد – بجنورد – اهواز – زنجان – سمنان – زاهدان – شیراز – قزوین – قم – کردستان – سنندج – کرمان – کرمانشاه – یاسوج – گلستان – گرگان – کاشان – شاهرود – گیلان – رشت – بندر انزلی – لاهیجان – خرم آباد – مازندران – ساری – رامسر – دماوند – لواسان – فشم – شهر ری – ورامین – شهریار – بندرعباس – کیش – قشم – همدان و یزد قابل ارسال است. لطفاً جهت هماهنگی برای ارسال بار و هزینه حمل باربری با شماره های دفتر فروش تهران تماس حاصل کنید و یا از طریق واتساپ یا روبیکا با ما در ارتباط باشید.

نصب و اجرا ایزوگام پس از خرید

پس از خرید و یا استعلام قیمت ایزوگام و در صورت تمایل مشتری محترم نسبت به نصب و اجرا، معرفی پیمانکاران واجد شرایط جهت اجرای آن امکانپذیر است. با توجه به سابقه شرکت ساختمانی صاد در زمینه پیمانکاری ساختمانی و همچنین آشنایی با مجریان متعهد و متخصص که در طی چندین سال و آشنایی با نحوه کار آنان، در صورت تمایل مشتری محترم امکان معرفی جهت اجرا و یا نصب در اسرع وقت امکانپذیر است. جهت هماهنگی لطفاً از طریق تلفن های دفتر فروش و یا از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا با ما در ارتباط باشید.

استاندارد ایزوگام

با توجه به اینکه تولید این محصول در کارخانه استاندارد تولید میشود از این رو محصول دارای نشان ملی استاندارد ایران است. استاندارد ایزوگام مطابق با دستور العمل و تائیدیه سازمان استاندارد ملی ایران است. با توجه به لزوم استفاده از کالا و مصالح ساختمانی استاندارد در ایران و همچنین نظارت بر ساخت و ساز توسط سازمان نظام مهندسی ایران توصیه میشود مصالح یا کالای ساختمانی مورد نظر را از برندهای دارای نشان ملی استاندارد ایران تهیه کنید تا در حین ساخت دچار مشکل نشوید. فروشگاه ساختمانی صاد اصالت و استاندارد کالای مورد نظر را تائید میکند.

فروش اینترنتی ایزوگام

در حال حاضر در فروشگاه ساختمانی صاد امکان فروش اینترنتی ایزوگام و ارسال آن به سراسر ایران امکانپذیر است. پس از مطالعه مشخصات کالا میتوان با استعلام قیمت به روز کالا از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا شماره تماس های موجود در همین صفحه اقدام به خرید اینترنتی کرد. با توجه به نوسان قیمت کالا و مصالح ساختمانی در بازار ایران بهتر است پیش از دریافت پیش فاکتور از قیمت به روز کالا اطمینان حاصل شود. فروش اینترنتی کالا پس از اخذ فاکتور فروش از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا از طریق ایمیل و پرداخت وجه مندرج در فاکتور با استفاده از انواع روش های پرداخت امکانپذیر است. انواع روش پرداخت فاکتور فروش اینترنتی شامل کارت به کارت، پرداخت شبا و سایر روش های پرداخت بانکی به شماره حساب فروشگاه ساختمانی صاد میباشد. همچنین در صورتی که هر یک از روش های پرداخت اینترنتی مقدور نباشد مشتریان محترم میتوانند با استفاده از دستگاه کارتخوان یا پوز فروشگاهی مستقر در فروشگاه ساختمانی صاد به نشانی مندرج در همین صفحه مراجعه کنند. پیش از تشریف فرمایی به دفتر فروش لطفاً نسبت به اخذ پیش فاکتور فروش اینترنتی از طریق پیامرسان ها و یا ایمیل اقدام کنید. برای دریافت پیش فاکتور اینترنتی کالا لازم است که مشخصات محصول به همراه مقدار آن و همچنین نام خریدار و محل ارسال و آدرس پروژه ارسال شود. پس از تسویه فاکتور فروش روند ارسال کالا به محل مورد پروژه در اسرع وقت و با توجه به نوبت ارسال کالا شروع خواهد شد. در صورت تمایل به خرید اینترنتی کالا با شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.