دارای نماد اعتماد وزارت صمت

44287287 – 44287244 – 09121022495 مهندس صادقی

تولید و پخش کالا و مصالح ساختمانی

قیمت سرامیک طرح فرش

خرید سرامیک طرح فرش و ارسال فوری

قیمت سرامیک طرح فرش

سرامیک طرح فرش یا فرش سرامیکی یا تابلو فرش سرامیکی یکی از زیباترین انواع کفپوش سرامیکی ساختمانی است که امروزه در کف سازی بسیار مورد استفاده است. سرامیک طرح فرش برای اولین بار در کشور ایتالیا طراحی و تولید شد و با توجه به استقبال سازندگان و طراحان داخلی تولید آن روز به روز افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر انواع تابلو فرش سرامیکی در کشور ایران با طرح های جذاب تولید و به فروش میرسد. تنوع طرح و رنگ سرامیک طرح فرش  از نظر معماری محیط را از یکنواختی در می آورد و زیبایی فضای سرامیک شده را دو چندان میکند. سرامیک طرح فرش یا تابلو فرش سرامیکی معمولاً در کف سالن هال و پذیرایی و کف لابی و آسانسور استفاده میشود. از آنجایی که در تولید سرامیک طرح فرش یا فرش سرامیکی از سرامیک پرسلان استفاده میشود، مقاومت تابلو فرش سرامیکی در مقابل رفت و آمد زیاد، بسیار بالاست. یکی از مزایای تابلو فرش سرامیکی قیمت مناسب آن در مقایسه با انواع دیگر کفپوش های تزئینی ساختمان است. قیمت سرامیک طرح فرش  با توجه به زیبایی آن و همچنین مقاومت و استحکام آن بسیار مقرون به صرفه است. تابلو فرش سرامیکی در دو نوع مات و براق تولید و به فروش میرسد و با توجه به سلیقه مشتری میتوان هر کدام را به دلخواه نصب کرد. یکی از موارد مهمی که پیش از خرید سرامیک طرح فرش  باید به آن دقت شود هماهنگی پس زمینه تابلو فرش سرامیکی و سرامیک کف ساختمان است. به این معنی که طرح پس زمینه سرامیک طرح فرش باید با طرح پس زمینه سرامیک کف یکسان باشد. به عنوان مثال چنانچه سرامیک پرسلان کف ساختمان پس زمینه سفید داشته باشد بهتر است از نوعی از تابلو فرش سرامیکی استفاده شود که پس مینه روشن و سفید داشته باشد. تابلو فرش سرامیکی در سه ابعاد مختلف 80 در 80 سانتیمتر، 120 در 120 سانتیمتر و 120 در 180 سانتیمتر تولید و به فروش میرسد. با توجه به طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین سلیقه مشتری میتوان از هر کدام از ابعاد به دلخواه استفاده کرد. انواع طرح سرامیک طرح فرش در دو ابعاد مربعی و مستطیلی و با توجه به سلیقه مشتری و طراح دکوراسیون به فروش میرسد. نصب سرامیک طرح فرش  با دو روش ملات ماسه و سیمان و همچنین به روش چسبی انجام میگیرد. در شرایطی که ساختمان نوساز باشد و کف سازی برای آن قبلاً انجام نشده باشد توصیه میشود ابتدا کف سازی تراز با استفاده از ملات ماسه و سیمان اجرا شود و پس از خشک شدن کف از روش چسب سرامیک استفاده شود. با توجه به اینکه سرامیک طرح فرش بر روی سرامیک پرسلان صورت میگیرد و جذب آب سرامیک پرسلان کم است از این رو اتصال ملات سیمانی با سرامیک پرسلان تابلو فرش به خوبی برقرار نمیشود. اتصال و گیرایی چسب سرامیک با سرامیک پرسلان طرح فرش به درستی صورت میگیرد. یکی از نکاتی که حین نصب سرامیک طرح فرش  باید به آن دقت کرد این است که پس از اتمام نصب برای بندکشی سرامیک از پدر مخصوص بندکشی استفاده شود و از روش سنتی دوغاب سیمان سفید برای بند کشی استفاده نشود. دوغاب سیمان سفید ممکن است موجب کدر شدن رویه تابلو فرش سرامیکی شود و این مسئله منجر به پشیمانی خرید و همچنین پیمانکار خواهد شد. چنانچه بند کشی به روش دوغاب سیمان سفید انجام شود ممکن است نصاب مجبور به تعویض سرامیک طرح فرش و جبران خسارت شود.

معرق سرامیک

خرید معرق سرامیک

همچنین از تابلو فرش سرامیکی یا سرامیک طرح فرش میتوان به منظور زیبا سازی دیوار ساختمان نیز استفاده کرد که برای نصب آن میتوان از انواع روش های دوغابی سیمان و همچنین چسب سرامیک استفاده کرد. نصب کرد. نصب معرق سرامیک در دیوار لابی ساختمان زیبایی محیط را دوچندان میکند. قیمت سرامیک طرح فرش  با توجه به ابعاد تابلو فرش سرامیکی و در سه ابعاد مختلف 80 در 80 سانتیمتر، 120 در 120 سانتیمتر و 120 در 180 سانتیمتر اعلام میشود. لازم به ذکر است سرامیک طرح فرش 80 در 80 سانتیمتر شامل 4 عدد سرامیک به ابعاد 40 در 40 سانتیمتر است. سرامیک طرح فرش 120 در 120 سانتیمتر شامل 4 عدد سرامیک به ابعاد 60 در 60 سانتیمتر است. همچنین سرامیک طرح فرش 120 در 180 سانتیمتر شامل 6 عدد سرامیک به ابعاد 60 در 60 سانتیمتر تولید و به فروش میرسد. همچنین نورپردازی صحیح و اصولی میتواند لابی ساختمان را بسیار لوکس جلوه دهد. انواع معرق سرامیک به صورت مدالیون یا دایره و بیضی و فریم یا قاب و بوردر یا حاشیه و اشکال مرکب ساخته میشوند. همچنین پولیش روی معرق سرامیک علاوه بر اثرات براق کردن و زیبایی منجر به بالا رفتن مقاومت معرق سرامیک در برابر سایش میشود. سرامیک طرح فرش  قابل ارسال به سراسر کشور با بسته بندی و از طریق باربری های دارای بیمه نامه و هزینه حمل مطابق با تعرفه دولتی میباشد. پس از انتخاب طرح و ابعاد مورد نظر در اسرع وقت اقدام به بسته بندی و ارسال تابلو فرش سرامیکی به سراسر کشور میشود.

مهندس صادقی

مدیرعامل شرکت ساختمانی صاد

کارشناس ارشد مهندسی سازه – عمران

عضو سازمان مهندسی تهران با 20 سال سابقه اجرایی

موبایل، واتساپ، روبیکا و ایتا مهندس صادقی : 09121022495

دفتر فروش ( تهران ) : 44287287 – 44287244

آخرین تغییر لیست قیمت کالا در
در صورت تغییر قیمت سرامیک طرح فرش لیست قیمت جدید به روز رسانی میشود
برای اطلاع از تخفیف قیمت سرامیک طرح فرش و ثبت سفارش و خرید از نمایندگی فروش در واتساپ یا روبیکا پیام ارسال کنید.
جهت صدور پیش فاکتور خرید سرامیک طرح فرش نام و آدرس محل ارسال و مقدار خرید را در واتساپ یا روبیکا یا ایتا ذکر بفرمایید.
قیمت سرامیک طرح فرش بر اساس خرده فروشی درج شده است. در صورت خرید به صورت عمده تماس بگیرید.

سوالات متدوال سرامیک طرح فرش

تخفیف قیمت سرامیک طرح فرش در بهار 1403 در نمایندگی فروش کارخانه چقدر است؟ جهت اطلاع از تخفیف فروش و قیمت به روز بهار 1403 با واحد فروش تماس بگیرید و یا در واتساپ، روبیکا یا ایتا پیام دهید. واحد فروش تهران : 44287287 – 09121022495 مهندس صادقی.
روند خرید سرامیک طرح فرش و ثبت سفارش و صدور پیش فاکتور به چه صورت است؟ کافی است صورت اقلام بار و نام و آدرس خود را به شماره 09121022495 واتساپ، روبیکا یا ایتا کنید. همکاران واحد فروش در اسرع وقت نسبت به صدور پیش فاکتور فروش اقدام خواهند کرد.
علت پایین بودن نسبی قیمت سرامیک طرح فرش در فروشگاه ساختمانی صاد چیست؟ با توجه به اینکه شرکت ساختمانی صاد تامین کننده کالا و مصالح پروژه های بزرگ صنعت ساختمان است و همچنین عاملیت کارخانه را دارد کالا و یا مصالح به قیمت عمده به فروش میرسد.
چطور میتوانیم برای خرید سرامیک طرح فرش از کیفیت و اصل بودن کالا مطمئن شویم؟ با توجه به اینکه گروه ساختمانی سیمرغ میباشد ارسال بار مستقیماً از کارخانه صورت میگیرد و کیفیت و اصل بودن کالا مطابق با سازمان ملی استاندارد ایران است.
آیا با خرید اینترنتی امکان ارسال سرامیک طرح فرش به تهران و شهرستان وجود دارد؟ بله، امکان خرید حضوری در فروشگاه یا خرید اینترنتی و ارسال آن به سراسر کشور به آدرس شما مقدور است. ارسال کالا یا مصالح با باربری به محل پروژه در اسرع وقت و با حداقل هزینه صورت میگیرد.
کرایه حمل سرامیک طرح فرش چقدر است؟ هزینه حمل طبق تعرفه رسمی و با حداقل هزینه و با ضمانت تحویل سالم طبق بارنامه توسط باربری های مجاز و دارای بیمه نامه انجام میشود.

ارسال و پخش سرامیک طرح فرش در تهران و سراسر ایران

ارسال و پخش سرامیک طرح فرش در تهران و سراسر ایران توسط باربری های مجاز و دارای بیمه نامه به تمامی استانها، مراکز استانها و شهرهای ایران مطابق با تعرفه اتحادیه باربری مستقیماً از کارخانه و یا انبار به شهرهای تهران – تبریز – ارومیه – اردبیل – اصفهان – البرز – کرج – ایلام – بوشهر – شهرکرد – بیرجند – مشهد – بجنورد – اهواز – زنجان – سمنان – زاهدان – شیراز – قزوین – قم – کردستان – سنندج – کرمان – کرمانشاه – یاسوج – گلستان – گرگان – کاشان – شاهرود – گیلان – رشت – بندر انزلی – لاهیجان – خرم آباد – مازندران – ساری – رامسر – دماوند – لواسان – فشم – شهر ری – ورامین – شهریار – بندرعباس – کیش – قشم – همدان و یزد قابل ارسال است. لطفاً جهت هماهنگی برای ارسال بار و هزینه حمل باربری با شماره های دفتر فروش تهران تماس حاصل کنید و یا از طریق واتساپ یا روبیکا با ما در ارتباط باشید.

نصب و اجرا سرامیک طرح فرش پس از خرید

پس از خرید و یا استعلام قیمت سرامیک طرح فرش و در صورت تمایل مشتری محترم نسبت به نصب و اجرا، معرفی پیمانکاران واجد شرایط جهت اجرای آن امکانپذیر است. با توجه به سابقه شرکت ساختمانی صاد در زمینه پیمانکاری ساختمانی و همچنین آشنایی با مجریان متعهد و متخصص که در طی چندین سال و آشنایی با نحوه کار آنان، در صورت تمایل مشتری محترم امکان معرفی جهت اجرا و یا نصب در اسرع وقت امکانپذیر است. جهت هماهنگی لطفاً از طریق تلفن های دفتر فروش و یا از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا با ما در ارتباط باشید.

استاندارد سرامیک طرح فرش

با توجه به اینکه تولید این محصول در کارخانه استاندارد تولید میشود از این رو محصول دارای نشان ملی استاندارد ایران است. استاندارد سرامیک طرح فرش مطابق با دستور العمل و تائیدیه سازمان استاندارد ملی ایران است. با توجه به لزوم استفاده از کالا و مصالح ساختمانی استاندارد در ایران و همچنین نظارت بر ساخت و ساز توسط سازمان نظام مهندسی ایران توصیه میشود مصالح یا کالای ساختمانی مورد نظر را از برندهای دارای نشان ملی استاندارد ایران تهیه کنید تا در حین ساخت دچار مشکل نشوید. فروشگاه ساختمانی صاد اصالت و استاندارد کالای مورد نظر را تائید میکند.

فروش اینترنتی سرامیک طرح فرش

در حال حاضر در فروشگاه ساختمانی صاد امکان فروش اینترنتی سرامیک طرح فرش و ارسال آن به سراسر ایران امکانپذیر است. پس از مطالعه مشخصات کالا میتوان با استعلام قیمت به روز کالا از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا شماره تماس های موجود در همین صفحه اقدام به خرید اینترنتی کرد. با توجه به نوسان قیمت کالا و مصالح ساختمانی در بازار ایران بهتر است پیش از دریافت پیش فاکتور از قیمت به روز کالا اطمینان حاصل شود. فروش اینترنتی کالا پس از اخذ فاکتور فروش از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا از طریق ایمیل و پرداخت وجه مندرج در فاکتور با استفاده از انواع روش های پرداخت امکانپذیر است. انواع روش پرداخت فاکتور فروش اینترنتی شامل کارت به کارت، پرداخت شبا و سایر روش های پرداخت بانکی به شماره حساب فروشگاه ساختمانی صاد میباشد. همچنین در صورتی که هر یک از روش های پرداخت اینترنتی مقدور نباشد مشتریان محترم میتوانند با استفاده از دستگاه کارتخوان یا پوز فروشگاهی مستقر در فروشگاه ساختمانی صاد به نشانی مندرج در همین صفحه مراجعه کنند. پیش از تشریف فرمایی به دفتر فروش لطفاً نسبت به اخذ پیش فاکتور فروش اینترنتی از طریق پیامرسان ها و یا ایمیل اقدام کنید. برای دریافت پیش فاکتور اینترنتی کالا لازم است که مشخصات محصول به همراه مقدار آن و همچنین نام خریدار و محل ارسال و آدرس پروژه ارسال شود. پس از تسویه فاکتور فروش روند ارسال کالا به محل مورد پروژه در اسرع وقت و با توجه به نوبت ارسال کالا شروع خواهد شد. در صورت تمایل به خرید اینترنتی کالا با شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.