تامین و پخش کالا و مصالح ساختمانی

دارای نماد اعتماد الکترونیکی

وزارت صنعت، معدن و تجارت

تهران – شهرک غرب – میدان صنعت – مجتمع تجاری پلاتین – طبقه اول – پلاک 159

دفتر فروش : 02186090197 – 02186090185 

موبایل و واتساپ مهندس صادقی : 09121022495

بروز رسانی در

لیست قیمت ناودانی و خرید اینترنتی یا حضوری

ناودانی که به دو دسته ناودانی سبک و سنگین تقسیم میشود یکی از مقاطع فولادی پرکاربرد در صنعت ساختمان ایران است. ناودانی سبک 8 از دو بال و یک جان تشکیل شده است و به دلیل شکل ظاهری آن به حرف U انگلیسی به آن مقطع U با جان باز نیز گفته میشود. مطابق با استاندارد ملی ایران فقط ضوابط مربوط به ناودانی نورد گرم ارائه شده است و در مورد ضوابط ناودانی نورد سرد مطلبی ارائه نشده است. ناودانی نورد سرد معمولاً به عنوان وادار انتهایی ستون یا وال پست ( Wall Post ) استفاده میشود و به عنوان عضو باربر مورد استفاده قرار نمیگیرد. ارتفاع ناودانی به میلیمتر است و در واقع ارتفاع آن معادل عرض جان است و همچنین پهنای بال ناودانی معادل عرض بال آن است و به میلیمتر بیان میشود. با توجه به طراحی سازه فولادی مطابق با مبحث دهم مقررات ملی ساختمان ایران یا همان آیین نامه فولاد ایران و همچنین ظرفیت برشی مورد نیاز میتوان از دو نوع ناودانی استفاده کرد. نوع اول ناودانی با توجه به ضخامت جان آن که کمتر است به ناودانی سبک و نوع دوم ناودانی که ضخامت جان آن بیشتر است را ناودانی سنگین میگویند. به عنوان مثال برای ناودانی 80 ضخامت جان ناودانی معادل 4.5 میلیمتر است و ضخامت بال ناودانی سبک 8 نیز معادل 7.4 میلیمتر است. وزن ناودانی 80 عبارت است از 7.05 کیلوگرم در هر متر طول و از آنجایی که قیمت ناودانی بر اساس وزن آن تعیین میشود از حاصلضرب طول هر شاخه در وزن هر متر طول از آن میتوان به طور تقریبی به وزن هر شاخه ناودانی پی برد. البته باید به این نکته توجه داشت که در زمان خرید ناودانی ملاک پرداخت وزن مقاطع ناودانی بر روی باسکول است. مشخصات فنی ناودانی مطابق با جدول اشتال و استاندارد DIN1026-1 و همچنین سازمان ملی استاندارد ایران است و ارسال آن با انواع ماشین باربری خاور و کامیون و تریلی و کفی به سراسر ایران صورت میگیرد. هزینه باربری مطابق با تعرفه اتحادیه بوده و ارسال بار تنها با باربری های مجاز و دارای بیمه نامه صورت میگیرد.

سوالات متدوال ناودانی

جهت اطلاع از تخفیف فروش ناودانی و قیمت به روز تابستان 1401 با واحد فروش تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید. واحد فروش تهران : 86090185 – 09121022495 مهندس صادقی.
کافی است صورت اقلام بار و نام و آدرس خود را به شماره 09121022495 واتساپ کنید. همکاران واحد فروش در اسرع وقت نسبت به صدور پیش فاکتور فروش ناودانی اقدام خواهند کرد.
با توجه به اینکه شرکت ساختمانی صاد تامین کننده کالا و مصالح پروژه های بزرگ صنعت ساختمان است و همچنین عاملیت کارخانه ناودانی را دارد کالا و یا مصالح به قیمت عمده به فروش میرسد.
با توجه به اینکه شرکت ساختمانی صاد یک شرکت ثبت شده میباشد و خرید ناودانی مستقیماً از کارخانه صورت میگیرد کیفیت و اصل بودن کالا مطابق با سازمان ملی استاندارد ایران است.
بله، امکان خرید حضوری در فروشگاه یا خرید اینترنتی ناودانی و ارسال آن به سراسر کشور به آدرس شما مقدور است. ارسال کالا یا مصالح با باربری به محل پروژه در اسرع وقت و با حداقل هزینه صورت میگیرد.
هزینه حمل ناودانی طبق تعرفه رسمی و با حداقل هزینه و با ضمانت تحویل سالم طبق بارنامه توسط باربری های مجاز و دارای بیمه نامه انجام میشود.
محصولات پر فروش شرکت ساختمانی صاد
مقالات شرکت ساختمانی صاد