دارای نماد اعتماد وزارت صمت

44287287 – 44287244 – 09121022495 مهندس صادقی

تولید و پخش کالا و مصالح ساختمانی

قیمت دیوارپوش فومی

خرید دیوارپوش فومی و ارسال فوری

قیمت دیوارپوش فومی

دیوارپوش فومی چسب دار که به Self-Adhesive Foam 3D شناخته میشود با ابعاد 70 سانتیمتر در 70 و با ضخامت 6 میلیمتر و 8 میلیمتر به صورت پشت چسبدار و به منظور نصب بر روی انواع سطوح تولید و به فروش میرسد. با توجه به سادگی و سهولت در نصب و همچنین سبکی و خاصیت آکوستیک و قابلیت ضد ضربه بودن یکی از پرفروشترین انواع دیوارپوش سه بعدی در بازار ایران است. جهت محاسبه تعداد مورد نیاز دیوارپوش پشت چسبدار فومی باید به این نکته توجه کرد که با توجه به جهت نصب تایل باید تعداد لازم را محاسبه کرد. با توجه به اینکه طول دیوارپوش فومی 70 سانتیمتر است لازم است که طول دیوار را بر اساس سانتیمتر بر عدد 70 تقسیم کنید و عدد به دست آمده را رند کنید. به همین ترتیب با توجه به اینکه ارتفاع دیوارپوش فومی 70 سانتیمتر است ارتفاع دیوار را بر حسب سانتیمتر بر عدد 70 تقسیم کنید و عدد به دست آمده را رند کنید. از حاصلضرب اعداد رند شده تعداد دیوارپوش فومی پشت چسبدار در طول و ارتفاع تعداد مورد نیاز جهت خرید به دست می آید. البته در شرایطی که نمیتوانید این مقدار را به درستی حساب کنید و یا دچار شک میشوید تنها کافی است طول دیوار و ارتفاع دیوار را اندازه گیری کنید تا همکاران ما در شرکت ساختمانی صاد نسبت به محاسبه تعداد دیوارپوش مورد نیاز شما اقدام کنند. دیوارپوش فومی چسب دار دو مزیت اصلی دارد اول اینکه به دلیل نوع قالب و برجستگی سطح آن ظاهر سه بعدی دارد که این مسئله فضای مدرنی را به دیوار ساختمان میبخشد و دوم اینکه به دلیل جنس پلی اورتان خاصیت آکوستیک دارد که این مسئله نیز یکی از مزیت های اصلی در دکوراسیون منزل به حساب می آید. دیوارپوش فومی پشت چسبدار به دلیل قیمت ارزان در مقایسه با سایر انواع دیگر دیوارپوش و همچنین زیبایی پرفروش است. همچنین از دیوارپوش فومی میتوان به عنوان بین کابینتی نیز استفاده کرد اما در اینگونه موارد باید دقت کرد که دیوارپوش از نوعی باشد که در مقابل حرارت غیر قابل اشتعال باشد. در اینگونه موارد دیوارپوش فومی پشت چسبدار نباید اشتعال زا باشد به این معنی که در زمان مجاورت با آتش نباید تولید شعله کند تا این شعله به قسمت های دیگر منزل سزایت کند. دیوارپوش فومی چسب دار غیر قابل اشتعال و غیر آتش زا میباشد و در شرایطی که در مجاورت با آتش قرار بگیرد خود سوز است و فقط جمع میشود و تولید شعله نمیکند. با توجه به دستورالعمل های ایمنی توصیه میشود که فاصله دیوارپوش فومی پشت چسبدار تا اجاق گاز حداقل 40 سانتیمتر باشد تا از آثار مخرب حرارت اجاق گاز بر دیوارپوش کاسته شود. همچنین یکی از مزیت های اصلی دیوارپوش فومی چسب دار نسبت به سایر انواع کاغذ دیواری قابلیت شستشو آن است. دیوارپوش فومی 100% قابلیت شستشو دارد و با مواد شوینده و آب به راحتی تمیز میشود. همچنین با توجه به متریالی که در تولید دیوارپوش فومی به کار رفته است این محصول کاملاً خاصیت آنتی باکتریال دارد و در نتیجه در اماکن حساس به رشد قارچ و باکتری مانند اتاق کودکان، مراکز بهداشتی و درمانی و همچنین مهدکودک بسیار مناسب است. یکی از مشکلاتی که دیوارپوش غیر آنتی باکتریال تولید میکند ایجاد قارچ و کپک است که برای ساکنین ممکن است منجر به بروز بیماری های تنفسی شود. از این رو در زمان خرید دیوارپوش فومی چسب دار حتماً این نکته را در نظر داشته باشید که دیوارپوش فومی آنتی باکتریال باشد. به دلیل خاصیت ضربه گیر بودن دیوارپوش فومی از این نوع دیوارپوش میتوان در دکوراسیون سالن ورزشی و یا دکوراسیون مهدکودک استفاده کرد.

دیوارپوش فومی

مزایای دیوارپوش فومی

  • سهولت در نصب : با توجه به اینکه دیوارپوش فومی پشت چسبدار است نصب آن بسیار ساده است. در صورتی که نیاز به برش داشته باشد به سادگی میتوان با استفاده از قیچی و کاتر برش در آن ایجاد کرد. به عنوان مثال در حاشیه کلید و پریز که نیاز برش هست به سادگی میتوان اقدام به نصب دیوارپوش فومی کرد. پشت این نوع دیوارپوش چسب بسیار محکمی قرار دارد که با استفاده از کف دست میتوان به سادگی آن را بر روی انواع تنها با فشار دست نصب کرد.

  • خاصیت آکوستیک دیوارپوش فومی : با توجه به اینکه جنس این نوع دیوارپوش از فوم فشرده با دانسیته بالا است در محل هایی که نیاز به خاصیت عایق سازی صوتی دیوار است مانند سالن های ورزشی دیوارپوش فومی گزینه بسیار مناسبی است. همچنین با توجه به خاصی عایق بودن این نوع دیوارپوش برای دیوار مشترک بین واحد های ساختمان گزینه خوبی است. برخی از واحدها به دلیل وجود دیوار مشترک انتقال صوتی بالایی بین یکدیگر دارند که استفاده از دیوارپوش فومی در کاهش انتقال صوت تاثیر خوبی دارد.

  • قابلیت شستشو : با توجه به اینکه دیوارپوش فومی 100% در مقابل آب مقاوم است از این رو در صورت نیاز قابل شستشو است. همچنین در دیوارهای دارای نم و در معرض رطوبت نیز میتوان از این نوع دیوارپوش استفاده کرد. همچنین برای شستشو این نوع دیوارپوش میتوان از مواد شوینده غیر اسیدی و غیر مخرب استفاده کرد.

  • تنوع طرح و رنگ : در حال حاضر انواع دیوارپوش فومی موجود در بازار ایران ساخت ایران و چین هستند. با توجه به اینکه استفاده از این نوع دیوارپوش بسیار فراگیر شده است انواع طرح های متنوع از آن نیز در بازار موجود است. برخی از کارخانه های ایرانی نیز اقدام به تولید دیوارپوش فومی در انواع طرح و رنگ متناسب با سلیقه مشتریان کرده اند.

  • قیمت اقتصادی : یکی از مزایای اصلی دیوارپوش فومی در مقایسه با سایر انواع دیوارپوش قیمت اقتصادی و به صرفه آن است. قیمت دیوارپوش فومی در مقایسه با انواع کاغذ دیواری و سایر انواع دیوارپوش پی وی سی مقرون به صرفه و اقتصادی است. همچنین با توجه به اینکه نصب این نوع دیوارپوش نیاز به هزینه ندارد قیمت تمام شده برای مشتری بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه خواهد بود.

مزایا و معایب دیوارپوش فومی

معایب دیوارپوش فومی

  • مقاومت کم در برابر شعله : به دلیل وجود پی وی سی دیوارپوش فومی در مقابل حرارت شعله کمی دارد. البته با توجه به مواد کند سوز و همچنین ضوابط استاندارد این نوع دیوارپوش در معرض شعله خاصیت آب شوندگی و جمع شوندگی دارد و شعله ور نمیشود. اما در مکان هایی که در معرض شعله مستقیم قرار دارند توصیه میشود با احتیاط از دیوارپوش فومی استفاده شود.

  • نیاز به زیر سازی پیش از نصب : دیوارپوش فومی بر روی سطوح صاف و بدون پستی بلندی نصب میشود. با توجه به اینکه ضخامت این نوع دیوارپوش در حدود 6 تا 8 میلیمتر است در صورتی که پستی و بلندی زیرکار بیش از این مقدار باشد باید زیر سازی انجام شود. همچنین در صورتی که دیوار سیمانی و یا گچی باشد و پس از دست کشیدن رد خاک گچ و یا سیمان بر روی دست باقی بماند پیش از نصب دیوارپوش فومی باید اقدام به زیر سازی کرد.

  • مقاومت کم در برابر نور خورشید : در صورتی که دیوارپوش فومی در معرض اشعه UV خورشید قرار گیرد ممکن است پس از گذر زمان دچار رنگ پریدگی و یا تغییر رنگ دیوارپوش شود. استفاده از دیوارپوش فومی در مجاورت نور خورشید و یا محیط بیرون از ساختمان برای مصارف طولانی مدت توصیه نمیشود. اما در داخل ساختمان و یا در بیرون ساختمان به عنوان پوشش موقت استفاده از دیوارپوش فومی مقرون به صرفه است.

  • جداسازی سخت از دیوار پس از نصب : با توجه به اینکه دیوارپوش فومی چسب بسیار قوی دارد پس از نصب جداسازی آن از دیوار بسیار سخت است. معمولاً پس از نصب برای جداسازی دیوار باید از کاتر و کاردک استفاده شود. همچنین ممکن است پس از جداسازی رد چسب دیوارپوش بر روی زیرسازی باقی بماند که برای برطرف کردن این موضوع ممکن است نیاز به بتونه کاری دیوار شود. همچنین پس از جداسازی دیوارپوش فومی قابلیت نصب مجدد ندارد.

خرید دیوارپوش فومی

با توجه به اینکه دیوارپوش فومی پشت چسبدار در مقابل ضربه مقاوم است این مسئله مخصوصاً در مکان هایی که افراد در مقابل ضربه حساس هستند مانند اتاق کودکان و اتاق سالمندان بهترین انتخاب است. دیوارپوش فومی چسب دار در دسته دیوارپوش سه بعدی قرار میگیرد اما با توجه به قیمت ارزان و همچنین نصب ساده، استفاده از دیوارپوش فومی در دکوراسیون منازل و دکوراسیون مغازه و محیط های اداری روز به روز در حال گسترش است. دیوارپوش فومی چسب دار در دو نوع پشت چسبدار و معمولی تولید میشود. در بازار ایران معمولاً نوع پشت چسبدار موجود است و دیوارپوش فومی پشت چسبدار با چسب قوی و قابل نصب بر بروی انواع سطوح میباشد. در شرایطی که دیوار رنگ آمیزی شده باشد تنها کافی است که قسمت پوشش پشتی دیوارپوش فومی را جدا کرده و مستقیماً و بدون هیچگونه چسب اضافی بر روی دیوار نصب کنید. اما در شرایطی که پوشش دیوار گچ باشد و قبلاً هیچگونه نقاشی و رنگ آمیزی روی آن انجام نشده باشد بهتر است که از انواع چسب صنعتی غیر حلال پلی اورتان استفاده شود. در مورد دیوارهای سیمانی نیز به همین ترتیب بهتر است که برای تقویت نصب از چسب صنعتی استفاده شود. قیمت دیوارپوش فومی چسب دار نسبت به سایر انواع دیوارپوش سه بعدی موجود در بازار ارزانتر است اما با توجه به اینکه نصب آن بسیار ساده تر است معمولاً فروش آن به مراتب بالاتر است. دیوارپوش فومی پشت چسبدار بر روی سطوحی مانند کاشی آشپزخانه، دیوار گچی، سطوح سنگی صاف به راحتی و بدون نیاز به نصاب حرفه ای قابل نصب است. برای برش و نصب دیوارپوش فومی پشت چسبدار از تیغ کاتر و یا قیچی میتوان استفاده کرد و با اندکی فشار دست به راحتی قابل نصب است. ضخامت دیوارپوش فومی چسب دار در حدود 5 میلیمتر است و برجستگی هایی روی آن حالت سه بعدی را ایجاد میکند. نورپردازی صحیح زیبایی آن را دوچندان میکند. خاصیت آنتی باکتریال بودن و صد در صد قابل شستشو بودن دیوارپوش فومی پشت چسبدار یکی از مهمترین مزیت های آن در مقایسه با کالاهای مشابه است. از آنجا که دیوارپوش فومی چسب دار ایمنی بالاتری نسبت به سایر انواع دیوارپوش سه بعدی دارد و از این رو برای فضاهایی که کودکان در آن حضور دارند، بسیار مناسب است. از دیگر مزیت های دیوارپوش فومی چسب دار میتوان به عایق صوتی و حرارتی بودن و همچنین انعطاف پذیری بالا و وزن سبک و قیمت ارزان اشاره کرد. برای نصب دیوارپوش فومی پشت چسبدار ابتدا از یک گوشه دیوار شروع کنید و سپس پوشش روکش چسب را به آرامی از آن جدا کنید.

دیوارپوش فومی

پس از اینکه حصول اطمینان از اینکه محل قرارگیری دیوارپوش در دو تراز عمودی و افقی به درستی قرار گرفته است تایل بعدی را دقیقاً در کنار تایل مجاور قرار دهید. میتوانید با استفاده از کف دست و یا غلتک نقاشی رولی تایل را به طور کامل به دیوار نصب کنید. برای برش دیوارپوش فومی نیز میتوان از قیچی و یا کاتر استفاده کرد و این کار به سادگی انجام پذیر است. نصب دیوارپوش فومی پشت چسبدار به سادگی انجام میشود اما در صورت تمایل نسبت به ارسال نصاب حرفه ای به محل ساختمان میتوان اقدام کرد. قیمت دیوارپوش فومی چسب دار برای هر یک عدد از دیوارپوش فومی به عرض 70 در 70 سانتیمتر درج شده است. با توجه به متراژ مورد نیاز دیوار برآورد اولیه تعداد دیوارپوش فومی لازم توسط کارفرما مشخص میشود و تعداد دیوارپوش مورد نیاز برای مشتری پیش فاکتور میشود. در هنگام خرید دیوارپوش فومی چسب دار این نکته را باید در نظر داشت که نوع پشت چسبدار آن و یا نوع معمولی آن را سفارش دهید زیرا قیمت این دو با هم متفاوت است. همچنین دیوارپوش فومی پشت چسبدار ساخت کشور چین و ساخت ایران در فروشگاه ساختمانی صاد موجود است که در بازار به نوع چینی آن دیوارپوش فومی خارجی یا وارداتی میگویند که هم تنوع رنگ آن در مقایسه با نوع ایرانی بیشتر است و هم چسب پشت آن قویتر است. البته این مسئله در شرایطی صادق است که از فروشگاه معتبر و با فاکتور معتبر خرید کنید در غیر این صورت ممکن است کالای بی کیفیت را با قیمت بیشتر خرید کنید. دیوارپوش فومی قابل ارسال به سراسر کشور است و با استفاده از باربری دارای بیمه نامه و مجاز در اسرع وقت ارسال میشود.

مهندس صادقی

مدیرعامل شرکت ساختمانی صاد

کارشناس ارشد مهندسی سازه – عمران

عضو سازمان مهندسی تهران با 20 سال سابقه اجرایی

موبایل، واتساپ، روبیکا و ایتا مهندس صادقی : 09121022495

دفتر فروش ( تهران ) : 44287287 – 44287244

آخرین تغییر لیست قیمت کالا در
در صورت تغییر قیمت دیوارپوش فومی لیست قیمت جدید به روز رسانی میشود

در حال نمایش 101 نتیجه

برای اطلاع از تخفیف قیمت دیوارپوش فومی و ثبت سفارش و خرید از نمایندگی فروش در واتساپ یا روبیکا پیام ارسال کنید.
جهت صدور پیش فاکتور خرید دیوارپوش فومی نام و آدرس محل ارسال و مقدار خرید را در واتساپ یا روبیکا یا ایتا ذکر بفرمایید.
قیمت دیوارپوش فومی بر اساس خرده فروشی درج شده است. در صورت خرید به صورت عمده تماس بگیرید.

سوالات متدوال دیوارپوش فومی

1- تخفیف قیمت دیوارپوش فومی در تابستان 1403 در نمایندگی فروش کارخانه چقدر است؟ جهت اطلاع از تخفیف فروش و قیمت به روز تابستان 1403 با واحد فروش تماس بگیرید و یا در واتساپ، روبیکا یا ایتا پیام دهید. واحد فروش تهران : 44287287 – 09121022495 مهندس صادقی.
2- روند خرید دیوارپوش فومی و ثبت سفارش و صدور پیش فاکتور به چه صورت است؟ کافی است صورت اقلام بار و نام و آدرس خود را به شماره 09121022495 واتساپ، روبیکا یا ایتا کنید. همکاران واحد فروش در اسرع وقت نسبت به صدور پیش فاکتور فروش اقدام خواهند کرد.
3- علت پایین بودن نسبی قیمت دیوارپوش فومی در فروشگاه ساختمانی صاد چیست؟ با توجه به اینکه شرکت ساختمانی صاد تامین کننده کالا و مصالح پروژه های بزرگ صنعت ساختمان است و همچنین عاملیت کارخانه را دارد کالا و یا مصالح به قیمت عمده به فروش میرسد.
4- چطور میتوانیم برای خرید دیوارپوش فومی از کیفیت و اصل بودن کالا مطمئن شویم؟ با توجه به اینکه گروه ساختمانی سیمرغ میباشد ارسال بار مستقیماً از کارخانه صورت میگیرد و کیفیت و اصل بودن کالا مطابق با سازمان ملی استاندارد ایران است.
5- آیا با خرید اینترنتی امکان ارسال دیوارپوش فومی به تهران و شهرستان وجود دارد؟ بله، امکان خرید حضوری در فروشگاه یا خرید اینترنتی و ارسال آن به سراسر کشور به آدرس شما مقدور است. ارسال کالا یا مصالح با باربری به محل پروژه در اسرع وقت و با حداقل هزینه صورت میگیرد.
6- کرایه حمل دیوارپوش فومی چقدر است؟ هزینه حمل طبق تعرفه رسمی و با حداقل هزینه و با ضمانت تحویل سالم طبق بارنامه توسط باربری های مجاز و دارای بیمه نامه انجام میشود.

ارسال و پخش دیوارپوش فومی در تهران و سراسر ایران

ارسال و پخش دیوارپوش فومی در تهران و سراسر ایران توسط باربری های مجاز و دارای بیمه نامه به تمامی استانها، مراکز استانها و شهرهای ایران مطابق با تعرفه اتحادیه باربری مستقیماً از کارخانه و یا انبار به شهرهای تهران – تبریز – ارومیه – اردبیل – اصفهان – البرز – کرج – ایلام – بوشهر – شهرکرد – بیرجند – مشهد – بجنورد – اهواز – زنجان – سمنان – زاهدان – شیراز – قزوین – قم – کردستان – سنندج – کرمان – کرمانشاه – یاسوج – گلستان – گرگان – کاشان – شاهرود – گیلان – رشت – بندر انزلی – لاهیجان – خرم آباد – مازندران – ساری – رامسر – دماوند – لواسان – فشم – شهر ری – ورامین – شهریار – بندرعباس – کیش – قشم – همدان و یزد قابل ارسال است. لطفاً جهت هماهنگی برای ارسال بار و هزینه حمل باربری با شماره های دفتر فروش تهران تماس حاصل کنید و یا از طریق واتساپ یا روبیکا با ما در ارتباط باشید.

نصب و اجرا دیوارپوش فومی پس از خرید

پس از خرید و یا استعلام قیمت دیوارپوش فومی و در صورت تمایل مشتری محترم نسبت به نصب و اجرا، معرفی پیمانکاران واجد شرایط جهت اجرای آن امکانپذیر است. با توجه به سابقه شرکت ساختمانی صاد در زمینه پیمانکاری ساختمانی و همچنین آشنایی با مجریان متعهد و متخصص که در طی چندین سال و آشنایی با نحوه کار آنان، در صورت تمایل مشتری محترم امکان معرفی جهت اجرا و یا نصب در اسرع وقت امکانپذیر است. جهت هماهنگی لطفاً از طریق تلفن های دفتر فروش و یا از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا با ما در ارتباط باشید.

استاندارد دیوارپوش فومی

با توجه به اینکه تولید این محصول در کارخانه استاندارد تولید میشود از این رو محصول دارای نشان ملی استاندارد ایران است. استاندارد دیوارپوش فومی مطابق با دستور العمل و تائیدیه سازمان استاندارد ملی ایران است. با توجه به لزوم استفاده از کالا و مصالح ساختمانی استاندارد در ایران و همچنین نظارت بر ساخت و ساز توسط سازمان نظام مهندسی ایران توصیه میشود مصالح یا کالای ساختمانی مورد نظر را از برندهای دارای نشان ملی استاندارد ایران تهیه کنید تا در حین ساخت دچار مشکل نشوید. فروشگاه ساختمانی صاد اصالت و استاندارد کالای مورد نظر را تائید میکند.

فروش اینترنتی دیوارپوش فومی

در حال حاضر در فروشگاه ساختمانی صاد امکان فروش اینترنتی دیوارپوش فومی و ارسال آن به سراسر ایران امکانپذیر است. پس از مطالعه مشخصات کالا میتوان با استعلام قیمت به روز کالا از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا شماره تماس های موجود در همین صفحه اقدام به خرید اینترنتی کرد. با توجه به نوسان قیمت کالا و مصالح ساختمانی در بازار ایران بهتر است پیش از دریافت پیش فاکتور از قیمت به روز کالا اطمینان حاصل شود. فروش اینترنتی کالا پس از اخذ فاکتور فروش از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا از طریق ایمیل و پرداخت وجه مندرج در فاکتور با استفاده از انواع روش های پرداخت امکانپذیر است. انواع روش پرداخت فاکتور فروش اینترنتی شامل کارت به کارت، پرداخت شبا و سایر روش های پرداخت بانکی به شماره حساب فروشگاه ساختمانی صاد میباشد. همچنین در صورتی که هر یک از روش های پرداخت اینترنتی مقدور نباشد مشتریان محترم میتوانند با استفاده از دستگاه کارتخوان یا پوز فروشگاهی مستقر در فروشگاه ساختمانی صاد به نشانی مندرج در همین صفحه مراجعه کنند. پیش از تشریف فرمایی به دفتر فروش لطفاً نسبت به اخذ پیش فاکتور فروش اینترنتی از طریق پیامرسان ها و یا ایمیل اقدام کنید. برای دریافت پیش فاکتور اینترنتی کالا لازم است که مشخصات محصول به همراه مقدار آن و همچنین نام خریدار و محل ارسال و آدرس پروژه ارسال شود. پس از تسویه فاکتور فروش روند ارسال کالا به محل مورد پروژه در اسرع وقت و با توجه به نوبت ارسال کالا شروع خواهد شد. در صورت تمایل به خرید اینترنتی کالا با شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.