دارای نماد اعتماد وزارت صمت

44287287 – 44287244 – 09121022495 مهندس صادقی

تولید و پخش کالا و مصالح ساختمانی

لیست قیمت کاغذ دیواری

آخرین تغییر لیست قیمت کالا در
در صورت تغییر قیمت کاغذ دیواری لیست قیمت جدید به روز رسانی میشود

خرید کاغذ دیواری و ارسال فوری

قیمت کاغذ دیواری

کاغذ دیواری برای پوشش دیوار منازل مسکونی، تجاری و همچنین دیوار ساختمان اداری استفاده میشود. کاغذ دیواری Wallpaper با استفاده از چسب مخصوص کاغذ دیواری به دیوار چسبیده میشود که معمولاً توسط نصاب کاغذ دیواری اجرا میشود. کاغذ دیواری به دلیل تنوع رنگ و طرح و همچنین سادگی و سهولت در نصب از محبوب ترین انواع پوشش دیوار است. یکی از مزیت های اصلی کاغذ دیواری در مقایسه با سایر انواع پوشش دیوار سرعت اجرا و نصب آن است. با توجه به اینکه کاغذ دیواری با استفاده از چسب به دیوار نصب میشود سطح دیوار باید از پیش کاملاً مسطح باشد. معمولاً پیش از نصب کاغذ دیواری سطح دیوار را با استفاده از بتونه نقاشی به صورت کاملاً مسطح و هموار زیر سازی کرد. برای زیر سازی سطح دیوار ابتدا حفره ها و ترک های دیوار با استفاده از بتونه کاملاً درز گیری میشود. پس از خشک شدن بتونه سطح آن با استفاده از سمباده کاملاً مسطح میشود تا دیوار آماده نصب کاغذ دیواری شود. کاغذ دیواری را میتوان بر روی دیوار رنگ شده نیز نصب کرد و چنانچه دیوار ترک و یا ناهمواری زیادی نداشته باشد میتوان کاغذ دیواری را به صورت مستقیم و با چسب به دیوار چسباند. دیواری که با استفاده از رنگ روغن و یا رنگ آکریلیک نقاشی شده باشد و سطح آن نیز مسطح باشد بهترین گزینه برای نصب کاغذ دیواری است. عمده کاغذ دیواری موجود در بازار ایران از جنس روکش وینیل است. مزیت اصلی کاغذ دیواری با روکش وینیل قابلیت شستشوی آن است و از این رو در مقابل شستشو و آب مقاوم است. قیمت کاغذ دیواری بر اساس هر متر مربع اعلام میشود و با توجه به متراژ دیوار خرید آن انجام میشود. کاغذ دیواری در بازار به صورت رول فروخته میشود. هر رول کاغذ دیواری تقریباً معادل 50 سانتیمتر عرض و 10 متر طول و در حدود 1.5 میلیمتر ضخامت دارد از این رو هر رول کاغذ دیواری برای پوشش 5 متر مربع دیوار استفاده میشود. باید این مسئله را در نظر داشت که قیمت کاغذ دیواری بر اساس متر به مشتری اعلام میشود اما خرید کاغذ دیواری بر حسب تعداد رول صورت میگیرد. برای محاسبه متراژ دیوار جهت پوشش کاغذ دیواری از روش زیر استفاده میکنیم : 1- ابتدا ارتفاع سقف ساختمان را محاسبه میکنیم. 2- طول دیوار را محاسبه کرده و در ارتفاع آن ضرب میکنیم تا مساحت دیوار محاسبه شود. 3- مساحت درب و پنجره ها را از مساحت کلی کاغذ دیواری کم میکنیم تا متراژ مورد نیاز کاغذ دیواری محاسبه شود. 4- مساحت به دست آمده را بر مساحت هر رول کاغذ دیواری تقسیم میکنیم تا تعداد رول مورد نیاز محاسبه شود. 5- برای نصب 4 رول کاغذ دیواری نیاز به یک سطل چسب مخصوص کاغذ دیواری است. پس از محاسبه تعداد رول مورد نیاز از کاغذ دیواری و همچنین تعداد سطل چسب مورد نیاز اقدام به خرید و نصب آن بر روی دیوار میشود. کاغذ دیواری یکی از جدید ترین برندهای موجود در بازار ایران و با کیفیت بالا و طرح و رنگ متنوع زیاد یکی از پرفروش ترین انواع کاغذ دیواری در بازار ایران به شمار میرود. تنوع طرح و رنگ، شفافیت در روکش، جنس کاغذ و قیمت اقتصادی آن در مقایسه با سایر برند ها گزینه مناسبی برای خرید محسوب میشود.

کاغذ دیواری

خرید کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری در مقایسه با سایر برندهای موجود هم کیفیت کاملاً اقتصادی است و خرید آن به خریداران محترم توصیه میشود. عرض هر رول 53 سانتیمتر و طول هر رول 10 متر میباشد. از این رو هر رول کاغذ دیواری برای پوشش 5.3 متر مربع دیوار کافی است. همچنین وزن هر رول کاغذ دیواری تقریباً 1200 گرم است و برای نصب هر 4 عدد رول نیاز به یک سطل چسب نیاز است. در صورتی که برای نصب کاغذ دیواری از چسب پودری استفاده شود برای نصب 30 رول 5 متر مربعی میتوان یک کیلوگرم چسب مخصوص کاغذ دیواری را با 30 لیتر آب حل کرد و استفاده کرد. به عبارت دیگر با استفاده از 1 کیلوگرم چسب مخصوص کاغذ دیواری میتوان 150 متر مربع را نصب کرد. یکی دیگر از مزیت های کاغذ دیواری در مقایسه با سایر برندها این است که انتهای هر رول با ابتدای رول بعدی از نظر ادامه طرح کاملاً منطبق است. به این نوع کاغذ دیواری کاغذ دیواری با لبه منطبق یا لبه Match گفته میشود. از معایب کاغذ دیواری میتوان به نصب غیر اصولی آن توسط نصاب غیر حرفه ای و یا استفاده از چسب تاریخ مصرف گذشته و نامرغوب اشاره کرد. همچنین در صورتی که دیوار به درستی زیر سازی نشده باشد سطح برجستگی دیوار به کاغذ دیواری منتقل میشود که این مسئله منجر به تصویر ناخوشایندی خواهد بود. در صورت لزوم نصاب حرفه ای برای نصب به محل اعزام میشود. همچنین پس از خرید کاغذ دیواری ارسال آن به سراسر ایران و با استفاده از انواع باربری مجاز و دارای بیمه نامه در اسرع وقت صورت خواهد گرفت.

در حال نمایش 87 نتیجه

برای اطلاع از تخفیف قیمت کاغذ دیواری و ثبت سفارش و خرید از نمایندگی فروش در واتساپ یا روبیکا پیام ارسال کنید.
جهت صدور پیش فاکتور خرید کاغذ دیواری نام و آدرس محل ارسال و مقدار خرید را در واتساپ یا روبیکا یا ایتا ذکر بفرمایید.
قیمت کاغذ دیواری بر اساس خرده فروشی درج شده است. در صورت خرید به صورت عمده تماس بگیرید.

مهندس صادقی

مدیرعامل شرکت ساختمانی صاد

کارشناس ارشد مهندسی سازه – عمران

عضو سازمان مهندسی تهران با 20 سال سابقه اجرایی

موبایل، واتساپ، روبیکا و ایتا مهندس صادقی : 09121022495

دفتر فروش ( تهران ) : 44287287 – 44287244

سوالات متدوال کاغذ دیواری

تخفیف قیمت کاغذ دیواری در بهار 1403 در نمایندگی فروش کارخانه چقدر است؟ جهت اطلاع از تخفیف فروش و قیمت به روز بهار 1403 با واحد فروش تماس بگیرید و یا در واتساپ، روبیکا یا ایتا پیام دهید. واحد فروش تهران : 44287287 – 09121022495 مهندس صادقی.
روند خرید کاغذ دیواری و ثبت سفارش و صدور پیش فاکتور به چه صورت است؟ کافی است صورت اقلام بار و نام و آدرس خود را به شماره 09121022495 واتساپ، روبیکا یا ایتا کنید. همکاران واحد فروش در اسرع وقت نسبت به صدور پیش فاکتور فروش اقدام خواهند کرد.
علت پایین بودن نسبی قیمت کاغذ دیواری در فروشگاه ساختمانی صاد چیست؟ با توجه به اینکه شرکت ساختمانی صاد تامین کننده کالا و مصالح پروژه های بزرگ صنعت ساختمان است و همچنین عاملیت کارخانه را دارد کالا و یا مصالح به قیمت عمده به فروش میرسد.
چطور میتوانیم برای خرید کاغذ دیواری از کیفیت و اصل بودن کالا مطمئن شویم؟ با توجه به اینکه گروه ساختمانی سیمرغ میباشد ارسال بار مستقیماً از کارخانه صورت میگیرد و کیفیت و اصل بودن کالا مطابق با سازمان ملی استاندارد ایران است.
آیا با خرید اینترنتی امکان ارسال کاغذ دیواری به تهران و شهرستان وجود دارد؟ بله، امکان خرید حضوری در فروشگاه یا خرید اینترنتی و ارسال آن به سراسر کشور به آدرس شما مقدور است. ارسال کالا یا مصالح با باربری به محل پروژه در اسرع وقت و با حداقل هزینه صورت میگیرد.
کرایه حمل کاغذ دیواری چقدر است؟ هزینه حمل طبق تعرفه رسمی و با حداقل هزینه و با ضمانت تحویل سالم طبق بارنامه توسط باربری های مجاز و دارای بیمه نامه انجام میشود.

ارسال و پخش کاغذ دیواری در تهران و سراسر ایران

ارسال و پخش کاغذ دیواری در تهران و سراسر ایران توسط باربری های مجاز و دارای بیمه نامه به تمامی استانها، مراکز استانها و شهرهای ایران مطابق با تعرفه اتحادیه باربری مستقیماً از کارخانه و یا انبار به شهرهای تهران – تبریز – ارومیه – اردبیل – اصفهان – البرز – کرج – ایلام – بوشهر – شهرکرد – بیرجند – مشهد – بجنورد – اهواز – زنجان – سمنان – زاهدان – شیراز – قزوین – قم – کردستان – سنندج – کرمان – کرمانشاه – یاسوج – گلستان – گرگان – کاشان – شاهرود – گیلان – رشت – بندر انزلی – لاهیجان – خرم آباد – مازندران – ساری – رامسر – دماوند – لواسان – فشم – شهر ری – ورامین – شهریار – بندرعباس – کیش – قشم – همدان و یزد قابل ارسال است. لطفاً جهت هماهنگی برای ارسال بار و هزینه حمل باربری با شماره های دفتر فروش تهران تماس حاصل کنید و یا از طریق واتساپ یا روبیکا با ما در ارتباط باشید.

نصب و اجرا کاغذ دیواری پس از خرید

پس از خرید و یا استعلام قیمت کاغذ دیواری و در صورت تمایل مشتری محترم نسبت به نصب و اجرا، معرفی پیمانکاران واجد شرایط جهت اجرای آن امکانپذیر است. با توجه به سابقه شرکت ساختمانی صاد در زمینه پیمانکاری ساختمانی و همچنین آشنایی با مجریان متعهد و متخصص که در طی چندین سال و آشنایی با نحوه کار آنان، در صورت تمایل مشتری محترم امکان معرفی جهت اجرا و یا نصب در اسرع وقت امکانپذیر است. جهت هماهنگی لطفاً از طریق تلفن های دفتر فروش و یا از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا با ما در ارتباط باشید.

استاندارد کاغذ دیواری

با توجه به اینکه تولید این محصول در کارخانه استاندارد تولید میشود از این رو محصول دارای نشان ملی استاندارد ایران است. استاندارد کاغذ دیواری مطابق با دستور العمل و تائیدیه سازمان استاندارد ملی ایران است. با توجه به لزوم استفاده از کالا و مصالح ساختمانی استاندارد در ایران و همچنین نظارت بر ساخت و ساز توسط سازمان نظام مهندسی ایران توصیه میشود مصالح یا کالای ساختمانی مورد نظر را از برندهای دارای نشان ملی استاندارد ایران تهیه کنید تا در حین ساخت دچار مشکل نشوید. فروشگاه ساختمانی صاد اصالت و استاندارد کالای مورد نظر را تائید میکند.

فروش اینترنتی کاغذ دیواری

در حال حاضر در فروشگاه ساختمانی صاد امکان فروش اینترنتی کاغذ دیواری و ارسال آن به سراسر ایران امکانپذیر است. پس از مطالعه مشخصات کالا میتوان با استعلام قیمت به روز کالا از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا شماره تماس های موجود در همین صفحه اقدام به خرید اینترنتی کرد. با توجه به نوسان قیمت کالا و مصالح ساختمانی در بازار ایران بهتر است پیش از دریافت پیش فاکتور از قیمت به روز کالا اطمینان حاصل شود. فروش اینترنتی کالا پس از اخذ فاکتور فروش از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا از طریق ایمیل و پرداخت وجه مندرج در فاکتور با استفاده از انواع روش های پرداخت امکانپذیر است. انواع روش پرداخت فاکتور فروش اینترنتی شامل کارت به کارت، پرداخت شبا و سایر روش های پرداخت بانکی به شماره حساب فروشگاه ساختمانی صاد میباشد. همچنین در صورتی که هر یک از روش های پرداخت اینترنتی مقدور نباشد مشتریان محترم میتوانند با استفاده از دستگاه کارتخوان یا پوز فروشگاهی مستقر در فروشگاه ساختمانی صاد به نشانی مندرج در همین صفحه مراجعه کنند. پیش از تشریف فرمایی به دفتر فروش لطفاً نسبت به اخذ پیش فاکتور فروش اینترنتی از طریق پیامرسان ها و یا ایمیل اقدام کنید. برای دریافت پیش فاکتور اینترنتی کالا لازم است که مشخصات محصول به همراه مقدار آن و همچنین نام خریدار و محل ارسال و آدرس پروژه ارسال شود. پس از تسویه فاکتور فروش روند ارسال کالا به محل مورد پروژه در اسرع وقت و با توجه به نوبت ارسال کالا شروع خواهد شد. در صورت تمایل به خرید اینترنتی کالا با شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.