دارای نماد اعتماد وزارت صمت

44287287 – 44287244 – 09121022495 مهندس صادقی

تولید و پخش کالا و مصالح ساختمانی

فروش بلوک هبلکس در اصفهان

فروش بلوک هبلکس در اصفهان و ارسال فوری بلوک AAC استاندارد و دارای گواهینامه سازمان تحقیقات مسکن

بروزرسانی مطلب در
مهندس صادقی

مدیرعامل شرکت ساختمانی صاد
کارشناس ارشد مهندسی سازه - عمران
عضو سازمان نظام مهندسی تهران با 20 سال سابقه اجرایی

فروش هبلکس در اصفهان

فروش بلوک هبلکس در اصفهان توسط فروشگاه ساختمانی صاد و ارسال از نزدیکترین کارخانه امکانپذیر است. بلوک AAC استاندارد با ابعاد 60 سانتیمتر طول، 25 سانتیمتر ارتفاع و در 4 ضخامت مختلف 10 سانتی، 12 سانتی، 15 سانتی و 20 سانتی تولید و به فروش میرسد. بلوک هبلکس عایق صوت و عایق حرارت است. با توجه به دمای هوا در اصفهان و همچنین اختلاف دمایی فصول سرد و گرم سال و لزوم کاهش مصرف انرژی استفاده از بلوک AAC در دیوارچینی ساختمان در اصفهان توصیه میشود. همچنین از آنجایی که بلوک هبلکس عایق صوتی است در حدود 50 دسی بل انتقال صوت بین واحد های ساختمان و محیط خارج از ساختمان را کاهش میدهد. عایق کاری صوتی دیوار ساختمان منجر به آسایش ساکنین میشود. در ساختمان های اصفهان برای دیوار خارجی از بلوک AAC با ضخامت 15 سانتی و 20 سانتی و برای دیوارهای داخلی از بلوک هبلکس 10 سانتی و 12 سانتی استفاده میشود. همچنین بین واحدهای ساختمان برای اطمینان از عایق کاری صوتی میتوان از بلوک AAC ضخامت 15 سانتی استفاده کرد. فروش بلوک هبلکس در اصفهان در 4 ضخامت 10 سانتی، 12 سانتی، 15 سانتی و 20 سانتی انجام میشود. با توجه به نقشه های معماری و همچنین بودجه ساخت ساختمان در اصفهان میتوان اقدام به خرید هر کدام از ضخامت مورد نظر بلوک AAC کرد. یکی از مزایای بلوک هبلکس در اصفهان مقاومت آن در برابر آتش سوزی است. بلوک AAC تا 4 ساعت در برابر شعله مستقیم آتش مقاومت عایق گرمایی دارد. استفاده از این بلوک در شرایطی که امکان آتش سوزی در ساختمان باشد منجر به کاهش تلفات و خسارت ناشی از آتش میشود. از دیگر مزایای خرید بلوک هبلکس در اصفهان که امروزه بسیار مورد توجه طراحان سازه ای ساختمان قرار گرفته است سبک وزن بودن آن است. هر متر مکعب از بلوک AAC در حدود 500 کیلوگرم وزن دارد که این مسئله منجر به کاهش بار مرده ساختمان میشود. کاهش بار مرده در محاسبات سازه ای میتواند تا 30 درصد وزن آهن مصرفی را کاهش دهد. همچنین در طراحی قاب سازه ای ابعاد تیر و ستون کاهش پیدا میکند. کاهش مصرف بتن و فولاد منجر به کاهش هزینه های ساخت و ساز در اصفهان میشود. قیمت بلوک هبلکس در مقایسه با انواع بلوک سفالی و سیمانی بیشتر است اما سبک وزن بودن آن در حدود 30 تا 40 درصد در مقایسه با بلوک سنتی بیشتر است که این مطلب باعث کاهش هزینه های ساخت میشود. فروش بلوک هبلکس در اصفهان از نوع بلوک سبک اتوکلاو شده استاندارد است که این مطلب در ساخت برج ها منجر به کاهش بار استاتیکی خواهد شد. همچنین سبک سازی ساختمان اثر نیروی زلزله و باد را کاهش میدهد که این مسئله در ساختمان های اصفهان بسیار مهم است. بلوک AAC بلوک سبک اتوکلاو شده بر پایه سیمان است که در تولید آن از پودر آلومینیوم، سیلیس و آهک استفاده شده است. بلوک هبلکس پایه سیمانی درجه یک و صادراتی است.

فروش بلوک AAC در اصفهان

برای اتصال بین بلوک AAC از چسب مخصوص که از خود جنس بلوک است استفاده میشود. چسب مخصوص برای فروش بلوک هبلکس در اصفهان از نوع پودری است که با آب مخلوط میشود و با استفاده از همزن برقی حالت خمیری پیدا میکند چسب خمیری با استفاده از ماله ای شانه ای بر روی سطح بلوک AAC کشیده میشود. پس از خشک شدن چسب و با توجه به همجنس بودن آن با بلوک دیوار کاملاً یکپارچه و مستحکم میشود. چسب مخصوص بلوک هبلکس در اصفهان در کیسه های 25 کیلوگرمی و 30 کیلوگرمی به فروش میرسد. به ازای 25 کیلوگرم چسب AAC نیاز به 7 تا 8 لیتر آب است. همچنین مخلوط خمیری چسب باید کاملاً با همزن مخلوط شود تا ملات به دست آمده کاملاً یکنواخت باشد. مطابق با پیوست ششم آیین نامه 2800 زلزله ایران چنانچه طول دیوار بیشتر از 4 متر باشد باید از وال پست قائم استفاده شود. همچنین چنانچه ارتفاع دیوار بیشتر از 3.5 متر باشد باید از وال پست افقی استفاده در ارتفاع دیوار استفاده شود. جهت اتصال دیوار هبلکس به وال پست از بست رادیکالی استفاده میشود. همچنین برای اتصال بین بلوک AAC با یکدیگر از بست مستقیم استفاده میشود. فروش بلوک هبلکس در اصفهان به دو صورت پالت و بسته بندی و همچنین به صورت فله ای امکانپذیر است. در صورتی که در پروژه ساختمان در اصفهان تاور کرین موجود باشد با استفاده از تاور هر پالت بلوک AAC را میتوان تخلیه و به راحتی به طبقه مورد نظر حمل کرد. همچنین در پروژه های کوچکتر میتوان بار بلوک هبلکس را به صورت فله ارسال کرد و کارگران به صورت دستی نسبت به تخلیه و انتقال آن به طبقات ساختمان در اصفهان اقدام کنند. هر پالت بلوک AAC در حدود 2 متر مکعب حجم دارد و هزینه بسته بندی و پالت به قیمت نهایی بلوک هبلکس اضافه خواهد شد. قیمت بلوک AAC با پالت و بسته بندی در مقایسه بلوک فله اندکی بیشتر است. از دیگر مزایای بلوک AAC در مقایسه با سایز انواع بلوک ساختمانی میتوان به صاف بودن سطح آن و همچنین تناسب ضریب عایق حرارتی بلوک هبلکس و گچ ساختمانی اشاره کرد. با توجه به این مطلب پس از دیوارچینی نیاز به گچ و خاک و یا گچ زیر کار نیست و میتوان مستقیم بر روی دیوار AAC سفید کاری با گچ ساختمانی را انجام داد. عدم استفاده از گچ و خاک هزینه های گچ کاری را کاهش میدهد. این مسئله منجر به کاهش هزینه نهایی دیوارچینی با بلوک هبلکس میشود. فروش بلوک هبلکس در اصفهان از نوع درجه یک و با سطح صاف است و میتوان به صورت مستقیم روی آن سفید کاری با گچ انجام داد. از مهمترین مزایای استفاده از بلوک AAC در ساختمان در اصفهان میتوان به سرعت بالای اجرای دیوارچینی با این نوع بلوک اشاره کرد. با توجه به ابعاد بزرگ بلوک هبلکس در مقایسه با سایر انواع بلوک ساختمانی سرعت اجرای آن بیشتر است. افزایش سرعت اجرای ساختمان منجر به کاهش هزینه های کارگری و همچنین کاهش هزینه های ساخت در اصفهان میشود. آنالیز قیمت بلوک AAC با سایر انواع بلوک ساختمانی نشان میدهد هزینه های نهایی ساخت تقریباً یکسان است و دیوارچینی با بلوک هبلکس در مقایسه با سایر انواع بلوک ساختمانی کاملاً به صرفه است. شرکت ساختمانی صاد ارسال بلوک AAC را به پروژه در اصفهان از نزدیکترین کارخانه انجام میدهد. هزینه باربری از مبدا کارخانه با توجه به تعرفه حمل دولتی محاسبه میشود.

فروش بلوک هبلکس در اصفهان

فروش بلوک هبلکس در اصفهان به صورت اینترنتی

در حال حاضر در فروشگاه ساختمانی صاد امکان فروش بلوک هبلکس در اصفهان به صورت اینترنتی و ارسال فوری فراهم است. پس از مطالعه مشخصات کالا میتوان با استعلام قیمت به روز کالا از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا شماره تماس های موجود در همین صفحه اقدام به خرید اینترنتی کرد. با توجه به نوسان قیمت کالا و مصالح ساختمانی در بازار ایران بهتر است پیش از دریافت پیش فاکتور از قیمت به روز کالا اطمینان حاصل شود. فروش اینترنتی کالا پس از اخذ فاکتور فروش از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا از طریق ایمیل و پرداخت وجه مندرج در فاکتور با استفاده از انواع روش های پرداخت امکانپذیر است. انواع روش پرداخت فاکتور فروش اینترنتی شامل کارت به کارت، پرداخت شبا و سایر روش های پرداخت بانکی به شماره حساب فروشگاه ساختمانی صاد میباشد. همچنین در صورتی که هر یک از روش های پرداخت اینترنتی مقدور نباشد مشتریان محترم میتوانند با استفاده از دستگاه کارت خوان یا پوز فروشگاهی مستقر در فروشگاه ساختمانی صاد به نشانی مندرج در همین صفحه مراجعه کنند. پیش از تشریف فرمایی به دفتر فروش لطفاً نسبت به اخذ پیش فاکتور فروش اینترنتی از طریق پیام رسان ها و یا ایمیل اقدام کنید. برای دریافت پیش فاکتور اینترنتی کالا لازم است که مشخصات محصول به همراه مقدار آن و همچنین نام خریدار و محل ارسال و آدرس پروژه ارسال شود. پس از تسویه فاکتور فروش روند ارسال کالا به محل مورد پروژه در اسرع وقت و با توجه به نوبت ارسال کالا شروع خواهد شد. در صورت تمایل به خرید اینترنتی کالا با شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.

نصب و اجرا پس از فروش بلوک هبلکس در اصفهان

پس از خرید و یا استعلام قیمت فروش بلوک هبلکس در اصفهان و در صورت تمایل مشتری محترم نسبت به نصب و اجرا، معرفی پیمانکار واجد شرایط جهت اجرای آن امکانپذیر است. با توجه به سابقه شرکت ساختمانی صاد در زمینه پیمانکار ساختمانی و همچنین آشنایی با مجریان متعهد و متخصص که در طی چندین سال و آشنایی با نحوه کار آنان، در صورت تمایل مشتری محترم امکان معرفی جهت اجرا و یا نصب در اسرع وقت امکانپذیر است. جهت هماهنگی لطفاً از طریق تلفن های دفتر فروش و یا از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا با ما در ارتباط باشید.
وبلاگ شرکت ساختمانی صاد
پرسش و پاسخ فروش بلوک هبلکس در اصفهان
تعداد پرسش و پاسخ : پرسشی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *