بهترین ایزوگام ایران کدام است؟

فروش و نصب بهترین ایزوگام ایران با ضمانت نامه و بیمه نامه در اسرع وقت و توسط نصاب شرکتی و حرفه ای
مهندس صادقی

مدیرعامل شرکت ساختمانی صاد - کارشناس ارشد مهندسی سازه عمران با 20 سال سابقه اجرایی

بروزرسانی مطلب در

عنوان مطالب مقاله

قیمت ایزوگام به چه عواملی بستگی دارد؟

با توجه به گسترش تکنولوژی و همچنین دستگاه های مدرن تولید ایزوگام در ایران و همچنین تولید قیر پالایشگاهی با کیفیت و مناسب ایزوگام در ایران امروزه تأمین نیاز داخلی به انواع ایزوگام در کارخانه‌های ایران صورت میگیرد. قیمت ایزوگام در بازار با توجه به سه مشخصه اصلی تعیین میشود : 1- کارخانه سازنده ایزوگام. 2- ضخامت و وزن هر رول ایزوگام. 3- فویلدار بودن یا بدون فویل بودن ایزوگام. البته یکی از مسائل مهمی که در زمینه تعیین قیمت ایزوگام به آن باید توجه کرد که هر کارخانه تولید ایزوگام با توجه به نوع محصولی که تولید میکند قیمت متفاوتی را بر روی محصول خود قرار میدهد. بر خلاف باور عمومی کیفیت ایزوگام هیچگونه ارتباطی با ضخامت و وزن آن ندارد. یکی از مسائلی که برخی از فروشندگان روی آن تأکید دارند این است که چنانچه وزن ایزوگام بیشتر باشد کیفیت آن نیز بالاتر خواهد بود. متأسفانه با توجه به اینکه برخی از تولیدکنندگان ایزوگام از پودر سنگ در تولیدات خود استفاده میکنند بی دلیل وزن ایزوگام بالا میرود و استفاده از پودر سنگ هیچگونه تأثیری در کیفیت و نفوذناپذیری آن ندارد. به طور نرمال ضخامت ایزوگام باید در حدود 4 میلیمتر و همچنین وزن هر رول آن باید در حدود 40 کیلوگرم باشد که معمولاً این مسئله در تولیدات داخلی رعایت میشود اما با توجه به میزان و نوع قیری که در تولید ایزوگام استفاده میشود قیمت نهایی فروش ممکن است متغیر باشد. با توجه به اینکه پالایشگاه اصفهان انواع قیر را برای تولید ایزوگام تولید میکند از این رو شهر دلیجان و مخصوصاً شهرک صنعتی دلیجان در استان اصفهان بزرگترین تولید کننده انواع ایزوگام در ایران است. البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که در شهرک صنعتی دلیجان در حدود 150 کارخانه و کارگاه بزرگ و کوچک در حال تولید ایزوگام هستند و از این حیث قیمت ایزوگام و کیفیت هر کارخانه متفاوت است و صرف اینکه ایزوگام در دلیجان تولید شده نمیتواند ملاک مناسبی برای انتخاب صحیح باشد.

بهترین ایزوگام ایران

بهترین کارخانه ایزوگام ایران

شاید پاسخ به این سوال اندکی سخت باشد اما با توجه به سابقه شرکت های تولید کننده ایزوگام و همچنین بزرگی کارخانه بتوان به این سوال پاسخ داد. یکی از مهمترین و شاید اصلی ترین معیار در این زمینه دارا بودن کد صادراتی کارخانه تولید کننده ایزوگام است. به عنوان مثال ایزوگام پشم شیشه ایران یکی از اصلی ترین کارخانه های تولید کننده ایزوگام در ایران و دارای کد صادراتی است. این محصول در حال حاضر به بسیاری از کشورهای همسایه ایران صادر میشود و در واقع با توجه به قدمت تولیدات این کارخانه که به حدود 50 سال پیش باز میگردد ایزوگام پشم شیشه ایران را میتوان با سابقه ترین کارخانه تولید ایزوگام و عایق رطوبتی در ایران دانست. در واقع نام ایزوگام برند ثبت شده این کارخانه است و سایر کارخانه‌ها در فاکتور رسمی خود مجبور هستند از نام عایق رطوبتی برای محصولات خود استفاده کنند و استفاده از واژه ایزوگام به نوعی در فاکتور رسمی مجاز نیست. این کارخانه در حال حاضر با تولید ایزوگام LA4 در دو مدل فویلدار و بدون فویل در حاضر همچنان یکی از بهترین تولید کنندگان ایزوگام در ایران است. در حال حاضر متأسفانه برخی از تولیدکنندگان ایزوگام از نام این کارخانه سو استفاده میکنند و تولیدات بی کیفیت را با نام این کارخانه به فروش میرسانند. یکی دیگر از تولیدکنندگان ایزوگام  با کیفیت در ایران ایزوگام شرق است. ایزوگام شرق با دارا بودن دستگاه های به روز در حال حاضر یکی از با کیفیت ترین انواع ایزوگام در ایران را تولید میکند. قیمت ایزوگام شرق مصوب کارخانه است و در تمام ایران نیز عموماً قیم آن مشابه و بدون تغییر است. ایزوگام شرق در سه کارخانه مشهد و تهران و اصفهان تولید میشود اما نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که شماره ثبت ایزوگام شرق 6736 است و از طریق سامانه پیامکی خود کارخانه میتوان نسبت به اصلی بودن یا تقلبی بودن آن مطمئن شد. با توجه به اینکه اسامی فرعی و مشابه با ایزوگام شرق در بازار ایران به وفور دیده میشود بهتر است پیش از خرید آن نسبت به اصل بودن آن و همچنین مشاهده شماره 6736 بر روی برچسب رول ایزوگام اطمینان حاصل کنید.

بهترین ایزوگام دلیجان

نحوه نصب ایزوگام چگونه است؟

پس از خرید ایزوگام با کیفیت مناسب و همچنین اطمینان از این مسئله که ایزوگام خریداری شده برای مدتی طولان در انبار نگه داشته نشده باشد میتوان مرحله نصب ایزوگام را به نصاب مطمئن سپرد. با توجه به اینکه رول ایزوگام نباید بیشتر از 6 ماه در انبار نگهداری شود توجه به این نکته بسیار مهم است. همچنین با توجه به فصل نصب ایزوگام انواع ایزوگام تولیدی کارخانه ها در دو نوبت پخت زمستانه و تابستانه تولید میشوند. در پخت تابستانه از قیر شل و در پخت زمستانه از قیر سفت در تولید استفاده میشود. یکی از مهمترین عوامل تأثیرگذار در قیمت فروش ایزوگام نیز همین مسئله است. به عنوان مثال قیمت ایزوگام دلیجان پخت تابستانه در زمستان ارزانتر به فروش میرسد و قیمت ایزوگام دلیجان پخت زمستانه در فصل تابستان ارزانتر میشود. اما با توجه به اینکه باید زمان پخت ایزوگام متناسب با زمان تولید باشد استفاده از ایزوگام دلیجان پخت زمستان در تابستان و یا بالعکس جایز نمیباشد. پیش از نصب ایزوگام توصیه میشود که ابتدا محل نصب با استفاده از ملات ماسه سیمان کاملاً پرداخت شود و سطحی صاف و بدون ترک به دست آید. پس از آن میتوان با پرایمر پایه حلال آب و یا پایه حلال بنزین اقدام به درزگیری ترک های سطح پرداخت. با توجه به اینکه در سطح بتن و یا سطح ملات ماسه سیمان ترک مویی ایجاد میشود میتوان از پرایمر پایه آب استفاده کرد تا کاملاً در ترک ها نفوذ کند. همچنین میتوان از قیر شل که از نظر مهندسی به آن قیر 60-70 گفته میشود برای آببندی کف استفاده کرد و سپس هر رول ایزوگام را با حفظ 10 درصد همپوشانی در هر دو جهت عمودی و افقی با شعله سرپیک بر روی محل مورد نظر نصب کرد. همچنین میزان شدت شعله باید به گونه ای باشد که از سوختن قیر ایزوگام جلوگیری شود. فروشگاه ساختمانی بهترین برندهای ایزوگام تولید ایران را با بهترین قیمت و ارسال به سراسر کشور به فروش میرساند. همچنین در صورت تمایل بهترین نصاب ایزوگام شرکتی و دارای گواهینامه از وزارت کار را برای نصب حرفه ای و دقیق به محل پروژه شما ارسال میکند. شما از طریق شماره های داخل سایت میتوانید با واحد فروش ایزوگام در تماس باشید.

لیست قیمت ایزوگام
سوالات متداول ایزوگام

از برندهای مطرح و با کیفیت ایران میتوان به ایزوگام پشم شیشه ایران و ایزوگام شرق و همچنین ایزوگام ورزیران اشاره کرد که از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

وزن هر رول استاندارد 10 متری باید 40 کیلوگرم و همچنین ضخامت آن 4 میلیمتر باشد. البته تشخیص ایزوگام استاندارد تنها از روی وزن و ضخامت صحیح نیست.

ایزوگام موجود در بازار ایران معمولاً در 4 نوع مختلف ایزوگام ساده تک لایه، ایزوگام ساده دو لایه، ایزوگام فویل دار تک لایه و ایزوگام فویل دار دو لایه تولید و به فروش میرسد.

در صورت تمایل به خرید ایزوگام استاندارد صورت بار و متراژ مورد نیاز خود را از طریق پیامرسان واتساپ برای ما ارسال کنید تا همکاران ما نسبت به صدور پیش فاکتور برای شما اقدام کنند. شماره واتساپ : 09121022495

مقالات شرکت ساختمانی صاد
ابزار آلات تخریب ساختمان

ابزار آلات ساختمان

ابزار آلات ساختمانی به منظور تخریب، برش کاری، سوراخ کاری، میخ کوبی و جوشکاری و فروش – قیمت، فروش و ارسال

انواع کفپوش ساختمانی

کفپوش ساختمانی چیست؟

فروش انواع کفپوش ساختمانی استاندارد با ضمانت نامه و گارانتی 5 ساله و نصب کفپوش توسط نصاب حرفه ای و شرکتی

پلاستوفوم EPS

پلاستوفوم EPS چیست؟

تولید و فروش انواع پلاستوفوم ساختمانی EPS و دارای استاندارد و گواهینامه سازمان تحقیقات مسکن و عضو اتحادیه

فهرست بها 1401

فهرست بها 1401

دانلود رایگان فهرست بها 1401 – فهرست بها ابنیه 1401 – فهرست بها تاسیسات 1401 – فهرست بها راه 1401 در دو فرمت pdf و اکسل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *