دارای نماد اعتماد وزارت صمت

44287287 – 44287244 – 09121022495 مهندس صادقی

تولید، تامین و پخش کالا و مصالح ساختمانی

گچ برگ و سازه کناف

لیست قیمت گچ برگ و سازه کناف

آخرین تغییر لیست قیمت کالا در
در صورت تغییر قیمت گچ برگ و سازه کناف لیست قیمت جدید به روز رسانی میشود
برای اطلاع از تخفیف قیمت گچ برگ و سازه کناف و ثبت سفارش و خرید از نمایندگی فروش در واتساپ یا روبیکا پیام ارسال کنید.
جهت صدور پیش فاکتور خرید گچ برگ و سازه کناف نام و آدرس محل ارسال و مقدار خرید را در واتساپ یا روبیکا یا ایتا ذکر بفرمایید.
قیمت گچ برگ و سازه کناف بر اساس خرده فروشی درج شده است. در صورت خرید به صورت عمده تماس بگیرید.

مهندس صادقی

مدیرعامل شرکت ساختمانی صاد

کارشناس ارشد مهندسی سازه – عمران

عضو سازمان مهندسی تهران با 20 سال سابقه اجرایی

موبایل، واتساپ، روبیکا و ایتا مهندس صادقی : 09121022495

دفتر فروش ( تهران ) : 44287287 – 44287244

گچ برگ چیست؟

پانل کناف یا گچ برگ و یا در اصطلاح گچ برگ نامیده میشود محصولی از شرکت گچ برگ ایران کی پلاس است که در بازار ایران با برند KNAUF و در ایران +K به فروش میرسد. گچ برگ ضد رطوبت ورق گچ برگ Knauf Plasterboard است که معمولاً جهت پوشش سقف کناف و یا دیوار کناف در مکان هایی با احتمال نفوذ رطوبت و یا در مجاورت آب مورد استفاده قرار میگیرد. شرکت کناف یک شرکت آلمانی است که برای اولین بار اقدام به تولید صفحات روکشدار گچی کرد که در حال حاضر نیز بزرگترین کارخانه تولید کننده پانل گچی روکشدار برای استفاده در ساخت و ساز خشک محسوب میشود. پانل گچ برگ یک از پرمصرفترین انواع پانل کناف تولیدی این شرکت است. پانل گچ برگ با ضخامت 12.5 میلیمتر و همچنین در ابعاد 120 در 240 سانتیمتر تولید و به فروش میرسد. معمولاً از گچ برگ با ضخامت 12.5 میلیمتر در سقف کناف و یا دیوار کناف حمام و دستشویی و همچنین محل های در معرض رطوبت و یا احتمال وجود آب کاربرد دارد. در واقع گچ برگ با ضخامت 12.5 میلیمتر پر مصرف ترین نوع پانل روکشدار گچی ضد رطوبت میباشد. لبه پانل گچ برگ از نوع AK میباشد و از این حیث در زمان کار با این پانل حداقل آسیب دیدگی لبه ها و همچنین در زمان حمل‌ و نقل به وقوع خواهد پیوست. در هر پالت از بسته بندی کناف گچ برگ معادل 76 گچ برگ ضد رطوبت موجود است و با توجه به اینکه هر پانل 2.88 متر مربع را پوشش میدهد هر پالت گچ برگ 12.5 میلیمتر به منظور پوشش 218.88 متر مربع سقف کناف و یا کناف دیوار کافی است. همچنین وزن هر ورق گچ برگ در حدود 26 کیلوگرم است که از این رو وزن هر پالت تقریباً معادل 2 تن میباشد. قیمت کناف شامل گچ برگ کناف و همچنین پروفیل کناف و اجرت گچ برگ کار میباشد. در واقع قیمت گچ برگ مجموع جنس و اجرت میباشد. معمولاً استادکار کناف میزان پروفیل مصرفی را با توجه به جداول شرکت کناف ایران و همچنین تجربه خود تخمین میزند و در شرایطی که کارفرما بخواهد قیمت گچ برگ را استعلام کند مجموع این قیمت ها را باید محاسبه کرد. در زمان خرید گچ برگ باید به این نکته توجه کرد که محصولات کناف ایران و کی پلاس +K شامل تاریخ تولید و نوع لبه و همچنین سری ساخت و ابعاد و ضخامت پانل به صورت لیزری چاپ شده است که از این رو میتوان نسبت به اصلی بودن و یا تقلبی بودن گچ برگ پی برد. گچ برگ به عنوان سقف کاذب و دیوار کاذب امروزه در صنعت ساختمان برای پوشش لوله های تأسیسات و تجهیزات برقکشی ساختمان کاربرد بسیاری پیدا کرده است. از بهترین برند های موجود در بازار ایران میتوان به برند کناف ایران اشاره کرد که محصولات این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. گچ برگ کناف در 4 مدل مقاوم در برابر حرارت، مقاوم در برابر رطوبت، مقاوم در برابر رطوبت و حرارت و گچ برگ معمولی تولید میشود. اتصال و نصب پانل گچ برگ توسط یکسری تجهیزات مخصوص انجام میشود. پس از اتصال پانل کناف گچ برگ به یکدیگر با استفاده از بتونه درزگیر و ماستیک مخصوص سطح کاملاً یکدست و یکپارچه به دست می آید که این سطح آماده نقاشی میباشد. اجرای دیوار کناف اندکی با اجرای سقف کناف متفاوت است.

انواع گچ برگ کناف

انواع گچ برگ کناف

به این دلیل که برای اجرای دیوار به پروفیل های مخصوص استاد و رانر نیاز است. همچنین دیوار کناف در دو نوع دیوار تک و دیوار دوبل یا پارتیشنی ساخته میشود. معمولاً فضای مابین دو گچ برگ کناف در دیوار دوبل 9.5 سانتیمتر است و برای عایق کردن دیوار از پشم سنگ یا عایق مخصوص استفاده میشود. پانل کناف گچ برگ در دکوراسیون ساختمان به عنوان سقف نور مخفی و تی وی باکس نیز استفاده فراوان دارد. به نور مخفی کناف اصطلاحاً دور باکس گفته میشود. قیمت گذاری سقف کناف و دیوار کناف بر حسب متر مربع و قیمت گچ برگ دور باکس بر اساس متر طول محاسبه میشود. کناف نام تجاری کارخانه سازنده گچ برگ در کشور آلمان است که البته امروزه پانل کناف گچ برگ در ایران نیز تولید میشود. پانل گچ برگ با استفاده از باربری های دارای بیمه نامه و دارای مجوز به سراسر ایران قابل ارسال است و هزینه باربری با توجه به تعرفه اتحادیه تعیین خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است که در صورت خرید گچ برگ به صورت پالتی هزینه پالت بر روی فاکتور محاسبه خواهد شد و در نهایت قیمت گچ برگ بر اساس هزینه بسته بندی و پالت ارسال خواهد شد.

قیمت گچ برگ چگونه محاسبه میشود؟

پانل گچ برگ در دو ضخامت 12.5 میلیمتر و 9.5 میلیمتر متشکل از یک هسته گچی و یک لایه از کاغذ مقاوم است که در ساخت و ساز خشک Dry Wall و دیوار کاذب استفاده میشود. گچ برگ knauf با ضخامت 12.5 میلیمتر به عنوان پانل گچی در ساخت دیوار کناف و یا سقف کناف کاربرد فراوانی دارد. با توجه به اینکه قیمت کناف با ضخامت 12.5 میلیمتر مقرون به صرفه است و کیفیت بالای پانل گچ برگ استفاده از آن در ساخت دیوار و سقف کاذب کناف بسیار معمول شده است. هر گچ برگ knauf 12.5 میلیمتر 120 سانتیمتر عرض و 240 سانتیمتر طول دارد که در نتیجه هر پانل گچ برگ 12.5 میلیمتر میتواند 2.88 متر مربع را پوشش دهد. هر پانل گچ برگ knauf 12.5 میلیمتر 8.5 کیلوگرم در هر متر مربع وزن دارد و هر پانل با ابعاد 2.88 متر مربع در حدود 24 کیلوگرم وزن دارد و در هر پالت 90 گچ برگ قرار دارد. با توجه به این مطلب وزن هر پالت 1920 کیلوگرم بدون وزن زیر پالتی است که این مطلب را در محاسبات هزینه حمل با انواع ماشین حائز اهمیت است. همچنین هر پالت پانل گچ برگ 12.5 میلیمتر معادل 259.2 متر مربع گچ برگ دارد و با توجه به اینکه ظرفیت تریلی حدوداً 25 تن است میتوان 3000 متر مربع را توسط تریلی به سراسر کشور ارسال کرد. همچنین لازم به ذکر است که هر نیسان میتواند یک پالت گچ برگ knauf معادل 12.5 میلیمتر را معادل 2 تن حمل کند. همچنین پالت 80 گچ برگی شیراز نیز موجود میباشد که هر پالت میتواند 230.4 متر مربع را پوشش دهد. گچ برگ شیراز 9.5 میلیمتر نیز در هر متر مربع 6.3 کیلوگرم وزن دارد و با توجه به اینکه ابعاد پانل گچ برگ 120 سانتیمتر در 240 سانتیمتر است هر پانل حدوداً 18 کیلوگرم وزن دارد. هر پالت گچ برگ درجه دو نیز دارای 20 گچ برگ است و با توجه به مساحت هر برگه هر پالت جهت پوشش 345.6 متر مربع کافی است. پنل کناف 12.5 میلیمتر معادل پانل RG گچ برگ است و دارای لبه AK میباشد که از این رو برای ساخت دیوار کناف و یا سقف کاذب داخل ساختمان مناسب است. پانل گچ برگ گچ برگ 12.5 میلیمتر قابلیت نصب سریع دارد و پس از نصب به سرعت قابل رنگ آمیزی و یا نصب کاغذ دیواری است. الیاف به کار رفته در گچ برگ کناف و همچنین کاغذ روکش آن مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 14818 صفحات روکش دارد گچی میباشد و از این رو استفاده از پنل گچ برگ 12.5 میلیمتر برای پروژه های ساختمانی که دستگاه نظارتی سختگیری دارند توصیه میشود. خرید پنل کناف با ضخامت 12.5 میلیمتر به صورت برگه ای و پالتی مقدور است و ارسال آن با انواع نیسان و خاور و کامیون تک و جفت و تریلی به سراسر ایران امکان پذیر است. ارسال بار فقط توسط باربری های مجاز و دارای بیمه نامه صورت میگیرد و تعرفه باربری مطابق با تعرفه ابلاغی محاسبه میشود. پانل کناف معادل پانل RG کناف میباشد و در دسته گچ برگ معمولی کناف طبقه بندی میشود که نسبت به آب و رطوبت حساس است. قیمت پنل گچ برگ 12.5 میلیمتر به صورت متر مربع درج شده است اما باید این مسئله را در نظر داشت که خرید گچ برگ 12.5 میلیمتر به صورت گچ برگ با مساحت 2.88 متر مربع است و معمولاً در پروژه های بزرگ ساختمانی فروش آن به صورت پالت و در پروژه های مسکونی و اداری فروش آن به صورت گچ برگ میباشد. در پروژه های بزرگ حمل پانل کناف با استفاده از تریلی و در پروژه های کوچک حمل گچ برگ گچ برگ معمولاً با استفاده از وانت نیسان انجام میشود. هر وانت نیسان میتواند یک عدد پالت پانل شیراز را به محل پروژه حمل کند.

انواع سازه گچ برگ و کاربرد آن چیست؟

پروفیل کناف که طبق کاتالوگ شرکت کناف KNAUF به نام سازه در بازار ایران شناخته میشود یکی از انواع سازه کناف بسیار پر استفاده در نصب سیستم سقف کناف است. پروفیل کناف یا سازه گچ برگ کناف عموماً در اجرا سقف کناف و به دو روش تیپ A و تیپ B در سیستم ساخت و ساز خشک کناف کاربرد دارد. البته ذکر این نکته الزامی است که برند گچ برگ KNAUF که در ایران با نام کناف ایران کی پلاس ساخته میشود یکی از انواع تولیدی در بازار ایران است و شرکت های متفاوتی در ایران اقدام به تولید پروفیل کناف یا سازه گچ برگ مخصوص نصب سقف کناف میکنند. گچ برگ به عنوان سقف کاذب و دیوار کاذب امروزه در صنعت ساختمان برای پوشش لوله های تأسیسات و تجهیزات برقکشی ساختمان کاربرد بسیاری پیدا کرده است. از بهترین برند های موجود در بازار ایران میتوان به برند کناف ایران اشاره کرد که محصولات این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. تعداد بسته در هر بندیل سازه گچ برگ 480 شاخه است و همچنین متراژ در هر بندیل سازه گچ برگ معادل 1920 متر است. گچ برگ در 4 مدل مقاوم در برابر حرارت، مقاوم در برابر رطوبت، مقاوم در برابر رطوبت و حرارت و گچ برگ معمولی تولید میشود. قیمت گچ برگ با توجه به جنس گچ برگ و همچنین نوع و وزن سازه تعیین میشود و قیمت اجرای کناف مجزا از قیمت اجناس مصرفی است و با توجه به مساحت کلی و ارتفاع دیوار و سقف و همچنین تیپ بندی اجرای کناف محاسبه میشود. اتصال و نصب گچ برگ توسط یکسری تجهیزات مخصوص انجام میشود. پس از اتصال صفحات گچ برگ به یکدیگر با استفاده از بتونه درزگیر و ماستیک مخصوص سطح کاملاً یکدست و یکپارچه بدست می آید که این سطح آماده نقاشی میباشد. پروفیل کناف یا سازه گچ برگ کناف دارای 4 متر طول است و با توجه به ضخامت تولیدی در انواع کارخانجات تولیدی از سازه با ضخامت 50 تا ضخامت 60 تولید و به فروش میرسد. با توجه به طول هر شاخه سازه گچ برگ و با توجه به ضخامت آن وزن هر شاخه متغیر است که این مسئله منجر به تغییر قیمت پروفیل کناف یا قیمت سازه گچ برگ کناف میشود. اجرای دیوار کناف اندکی با اجرای سقف کناف متفاوت است. به این دلیل که برای اجرای دیوار به پروفیل های مخصوص استاد و رانر نیاز است. همچنین دیوار کناف در دو نوع دیوار تک و دیوار دوبل یا پارتیشنی ساخته میشود. معمولاً فضای مابین دو گچ برگ در دیوار دوبل 9.5 سانتیمتر است و برای عایق کردن دیوار از پشم سنگ یا عایق مخصوص استفاده میشود. در زمان خرید پروفیل کناف یا خرید سازه گچ برگ باید به این مسئله توجه کرد که ضخامت سازه چقدر است زیرا قیمت با توجه به وزن هر شاخه متفاوت است و همچنین کیفیت سازه نیز متناسب با ضخامت آن متغیر است. البته برخی از فروشندگان اقدام به فروش سازه غیر استاندارد و ضخامت کمتر از 50 میکنند که به دلیل افت شدید کیفیت سازه استفاده از آن توصیه نمیشود. گچ برگ در دکوراسیون ساختمان به عنوان سقف نور مخفی و تی وی باکس نیز استفاده فراوان دارد. به نور مخفی کناف اصطلاحاً دور باکس گفته میشود. قیمت گذاری سقف کناف و دیوار کناف بر حسب متر مربع و قیمت دور باکس بر اساس متر طول محاسبه میشود. کناف نام تجاری کارخانه سازنده گچ برگ در کشور آلمان است که البته امروزه پانل گچ برگ در ایران نیز تولید میشود. همچنین پروفیل کناف یا سازه گچ برگ قابل ارسال به سراسر کشور و از طریق باربری های دارای بیمه نامه و مجاز است و هزینه حمل نیز بر اساس تعرفه اتحادیه باربری کشوری خواهد بود.

بتونه گچ برگ چیست و چه کاربردی دارد؟

بتونه کناف با نام Fugenfuller یکی از محصولات شرکت کناف ایران با برند کی پلاس +K است. چند سال گذشته بتونه کناف با برند کناف ایران و KNAUF تولید و به فروش میرفت اما در حال حاضر شرکت کی پلاس در ایران اقدام به تولید بتونه درزگیر کناف میکند. شرکت کناف یک شرکت آلمانی است که برای اولین بار اقدام به تولید صفحات روکش دار گچی کرد که در حال حاضر نیز بزرگترین کارخانه تولید کننده پانل گچی روکش دار برای استفاده در ساخت و ساز خشک محسوب میشود. پس از اجرای سقف کناف و یا دیوار کناف بسیار پر کاربرد است. بتونه کناف در کیسه 20 کیلوگرمی و 5 کیلوگرمی تولید و به فروش میرسد. از بتونه کناف جهت درزگیری بین پانل گچ برگ پس از اجرا استفاده میشود. پس از اجرای پانل کناف از تیپ Tape مخصوص کناف که به تیپ 5 سانتی معروف است مابین پانل ها استفاده میشود. سپس بتونه گچ برگ با استفاده از کاردک بر روی تیپ گچ برگ و جهت درزگیری کشیده میشود. با توجه به فرمولاسیون بتونه کناف پس از خشک شدن و با توجه به وجود مش تیپ 5 سانتی سطح درز مابین پانل کاملاً یکپارچه و مستحکم میشود. پس از گذشت یک روز و اطمینان از خشک شدن کامل سطح بتونه کناف میتوان با استفاده از سنباده مخصوص نسبت به مسطح سازی سطح پانل و درز اقدام کرد. پس از مرحله سنباده زنی سطحی یکپارچه و یکدست به دست می آید که میتوان به راحتی سطح رویه را با استفاده از انواع رنگ پلاستیک و رنگ روغنی و یا رنگ آکریلیک نقاشی و رنگ آمیزی کرد. بتونه درزگیری گچ برگ که در بازار به بتونه کناف شهرت دارد در واقع اندود گچی برای درزبندی صفحات روکش دار گچی است. با توجه به نوع پانل روکش دار گچی که ممکن است جهت سقف و دیوار معمولی کناف باشد و از پانل RG استفاده شود و همچنین ممکن است از پانل گچ برگ در محیط های در مجاورت رطوبت استفاده شود میتوان از بتونه کناف استفاده کرد. جهت کار با بتونه کناف ابتدا باید تیپ 5 سانتی TAPE به میزان کافی بریده شود. با توجه به اینکه تیپ گچ برگ 5 سانتی از یک طرف خاصی چسبندگی دارد از سمت چسبناک بر روی درز قرار داده سپس اقدام به کشیدن بتونه با استفاده از کاردک و به میزان کافی بر روی تیپ و درز میکنیم. جهت آماده سازی بتونه کناف در سطل به میزان مورد نیاز با آب مخلوط میکنیم. به ازای هر 5 کیلوگرم از پودر اندود درزگیری نیاز به 5 لیتر آب میباشد که باید در سطل تمیز و عاری از هرگونه آلودگی نسبت به مخلوط کردن آن اقدام شود. مخلوط بتن و آب باید به گونه ای مخلوط شود که مخلوط حاصل کاملاً یکنواخت و بدون هیچگونه غیر یکنواختی باشد. از این رو مخلوط به دست آمده که حالت یکنواخت دارد را با استفاده از کاردک مخصوص بر روی درز اجرا میکنیم. پس از اجرای بتونه گچ برگ سطحی کاملاً یکدست و یکنواخت ایجاد میشود که از آن میتوان جهت نقاشی استفاده کرد. در هر پالت از اندود درزگیری کناف 50 کیسه 20 کیلوگرمی موجود است از این رو وزن هر پالت 1000 کیلوگرم و معادل یک تن میباشد. بتونه نقاشی کناف دارای نشان استاندار ملی ایران و یکی از با کیفیت ترین محصولات تولیدی در ایران است که هم به عنوان اندود درزگیری مابین صفحات گچ برگ و هم به عنوان بتونه نقاشی در بین استادکاران نقاشی ساختمان کاربرد فراوانی دارد. بتونه تولید شده در شرکت کناف به دلیل انعطاف بالا و همچنین راحتی کارکرد در ایران بسیار پر مصرف است. بتونه کناف قابل ارسال به سراسر ایران و با استفاده از انواع خودرو نیسان وانت و خاور و کامیون و تریلی میباشد. هزینه حمل نیز مطابق با تعرفه اتحادیه باربری کشوری و از سوی شرکت باربری دارای بیمه نامه تعیین میشود و در اسرع وقت به مشتریان محترم تحویل میشود. گچ برگ به عنوان سقف کاذب و دیوار کاذب امروزه در صنعت ساختمان برای پوشش لوله های تأسیسات و تجهیزات برق کشی ساختمان کاربرد بسیاری پیدا کرده است. از بهترین برند های موجود در بازار ایران میتوان به برند کناف ایران اشاره کرد که محصولات این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. گچ برگ در 4 مدل مقاوم در برابر حرارت، مقاوم در برابر رطوبت، مقاوم در برابر رطوبت و حرارت و گچ برگ معمولی تولید میشود. اتصال و نصب گچ برگ کناف توسط یکسری تجهیزات مخصوص انجام میشود. پس از اتصال صفحات گچ برگ به یکدیگر با استفاده از بتونه کناف و اجرای درزگیری و ماستیک مخصوص سطح کاملاً یکدست و یکپارچه بدست می آید که این سطح آماده نقاشی میباشد. قیمت گچ برگ از مجموع هزینه گچ برگ و سازه کناف و نصب و همچنین اجرای بتونه و ماستیک و نقاشی محاسبه میشود. با توجه به نوع سقف اجرا شده قیمت گچ برگ نهایی ممکن است اندکی متفاوت شود. اجرای دیوار کناف اندکی با اجرای سقف کناف متفاوت است. به این دلیل که برای اجرای دیوار به پروفیل های مخصوص استاد و رانر نیاز است. همچنین دیوار کناف در دو نوع دیوار تک و دیوار دوبل یا پارتیشن ساخته میشود. معمولاً فضای مابین دو گچ برگ کناف در دیوار دوبل 9.5 سانتیمتر است و برای عایق کردن دیوار از پشم سنگ یا عایق مخصوص استفاده میشود. گچ برگ در دکوراسیون ساختمان به عنوان سقف نور مخفی و تی وی باکس نیز استفاده فراوان دارد. به نور مخفی کناف اصطلاحاً دور باکس گفته میشود. قیمت گذاری سقف کناف و دیوار کناف بر حسب متر مربع و قیمت دور باکس بر اساس متر طول محاسبه میشود. کناف نام تجاری کارخانه سازنده گچ برگ در کشور آلمان است که البته امروزه پانل گچ برگ در ایران نیز تولید میشود.

پنل ضد آب و ضد رطوبت گچ برگ چیست؟

پنل ضد آب یا صفحه پوشش خارجی ضد آب صفحات مسلح سیمانی با استفاده از الیاف فایبرگلاس است که به عنوان نمای خارجی ساختمان و پوشش بام ساختمان مخصوصاً در ساختمان های صنعتی مانند سوله استفاده میشود. با توجه به اینکه نمای بیرونی ساختمان در معرض باد و باران است الزاماً باید از پانل سیمانی ضد آب استفاده کرد. پنل ضد آب ساخت کشور ترکیه است و در حال حاضر در کشورهای اروپایی و آمریکا نیز به فروش میرسد. پنل ضد آب در آزمایشگاه مخصوص و تحت آزمایش انجمن مواد و مصالح آمریکا و تحت استاندارد به شماره ASTM D 3273 توانست با کسب نمره ماکزیمم در استاندارد فایبر سمنت برد نسبت به وارفتگی مقاومت کند و از این حیث به عنوان یکی از محصولات با کیفیت در حوزه صنعت ساختمان شناخته میشود. پنل ضد آب در ساختمان در موارد زیر کاربرد دارد : 1- به عنوان دیوار خارجی ساختمان. 2- به عنوان روکش زیرین انواع سقف فلزی، چوبی و سقف شیبدار. 3- نمای ساختمان. 4- در مکان های در مجاورت رطوبت. 5- به عنوان زیرسازی سرامیک و کاشی در سرویس بهداشتی و حمام. یکی از خواص اصلی پنل ضد آب ضریب انتقال حرارتی کم است که تا 40 درصد میتواند عایق صوت و حرارت باشد. شرکت ساختمانی صاد به عنوان فروشنده و نماینده ضد آب در ایران اقدام به فروش آن به پروژه های ساختمانی میکند. پنل ضد آب در ابعاد 120 در 240 سانتیمتر و با ضخامت 12.5 میلیمتر تولید و به فروش میرسد. وزن هر متر مربع از پنل ضد آب 11 کیلوگرم است و از این رو در دسته مصالح سبک ساختمانی طبقه بندی میشود. همچنین ضد آب دارای استاندارد اروپا به شماره EN 15283-1 میباشد و از این رو محصول با کیفیتی محسوب میشود. سطح خالص پوشش هر پنل ضد آب 2.88 متر مربع است و هر پانل آن حدوداً 31 کیلوگرم وزن دارد. ضد آب در بازار ایران به اشتباه پنل ضد آب گچ برگ نامیده میشود در حالی که شرکت کناف آلمان آکواپنل تولید میکند و knauf یک شرکت آلمانی است در حالی که بوردکس تولید کشور ترکیه و کارخانه Dalsan است. در هر پالت 50 پنل ضد آب قرار دارد و برای متراژهای بزرگ معمولاً اجناس به صورت پالتی و توسط تریلی ارسال میشود. پنل ضد آب با توجه به محل پروژه از نزدیکترین انبار در صورت وجود بار ارسال خواهد شد. همچنین تعرفه حمل ضد آب بر اساس نرخ تعیین شده اتحادیه به سراسر کشور قابل است و باربری نیز دارای بیمه نامه است. خرید پنل ضد آب معمولاً به صورت پالتی انجام میشود و ارسال و بسته بندی نیز به صورت پالتی است اما باید توجه داشت در پروژه های کوچکتر که نیازمند خرید پانلی هستند و میزان مصرف آنها کمتر است میتوان خرید پنل ضد آب را به صورت پانلی انجام داد. اما این مسئله را باید در نظر داشت که در صورت خرید تعداد کمتری از ضد آب که یک کمتر از یک پالت باشد ممکن است اندکی قیمت بالاتر از قیمت درج شده باشد که دلیل این امر این است که از آنجایی که پالت باز میشود اندکی افزایش قیمت طبیعی است. همچنین در زمان سفارش ضد آب میتوانید تمام اتصالات آن را نیز سفارش دهید که در زمان صدور پیش فاکتور نسبت به استعلام قیمت گچ برگ اقدام شود. همچنین در صورت تمایل میتوانید نسبت به قیمت نصب و هماهنگی های لازم برای تعیین نصاب ضد آب نیز اقدام کنید. قیمت ضد آب بر اساس هر متر مربع از پانل درج شده است البته باید به این نکته توجه کرد با توجه به اینکه مساحت هر پانل 2.88 متر مربع است از این رو قیمت درج شده را باید در مساحت هر پانل ضرب کنیم و از حاصلضرب این عدد قیمت هر پانل محاسبه میشود. همچنین باید توجه داشت که فروش ضد آب عموماً به صورت پالتی میباشد و قیمت درج شده نیز برای فروش پالتی در نظر گرفته شده است. در صورتی که تمایل به خرید کمتر یک پانل داشته باشید مقداری هزینه افزایش پیدا خواهد کرد که دلیل آن نیز ناقص شدن بسته بندی پالت است. برای پروژه های بزرگ معمولاً ارسال گچ برگ ضد آب به صورت پالتی انجام میشود و با توجه به نیاز پروژه از انواع خودرو میتوان استفاده کرد. در ظرفیت های بالا و پروژه های بزرگ با استفاده از تریلی کفی و در پروژه های کوچکتر از نیسان وانت استفاده میشود. با توجه به مسافت پروژه از انبار کرایه حمل با توجه به تعرفه اتحادیه تعیین میشود و کارفرما محترم ملزم به پرداخت هزینه حمل گچ برگ  است.

سوالات متدوال گچ برگ و سازه کناف

تخفیف قیمت پروفیل نبشی L25 کناف در بهار 1403 در نمایندگی فروش کارخانه چقدر است؟ جهت اطلاع از تخفیف فروش و قیمت به روز بهار 1403 با واحد فروش تماس بگیرید و یا در واتساپ، روبیکا یا ایتا پیام دهید. واحد فروش تهران : 44287287 – 09121022495 مهندس صادقی.
روند خرید پروفیل نبشی L25 کناف و ثبت سفارش و صدور پیش فاکتور به چه صورت است؟ کافی است صورت اقلام بار و نام و آدرس خود را به شماره 09121022495 واتساپ، روبیکا یا ایتا کنید. همکاران واحد فروش در اسرع وقت نسبت به صدور پیش فاکتور فروش اقدام خواهند کرد.
علت پایین بودن نسبی قیمت پروفیل نبشی L25 کناف در فروشگاه ساختمانی صاد چیست؟ با توجه به اینکه شرکت ساختمانی صاد تامین کننده کالا و مصالح پروژه های بزرگ صنعت ساختمان است و همچنین عاملیت کارخانه را دارد کالا و یا مصالح به قیمت عمده به فروش میرسد.
چطور میتوانیم برای خرید پروفیل نبشی L25 کناف از کیفیت و اصل بودن کالا مطمئن شویم؟ با توجه به اینکه گروه ساختمانی سیمرغ میباشد ارسال بار مستقیماً از کارخانه صورت میگیرد و کیفیت و اصل بودن کالا مطابق با سازمان ملی استاندارد ایران است.
آیا با خرید اینترنتی امکان ارسال پروفیل نبشی L25 کناف به تهران و شهرستان وجود دارد؟ بله، امکان خرید حضوری در فروشگاه یا خرید اینترنتی و ارسال آن به سراسر کشور به آدرس شما مقدور است. ارسال کالا یا مصالح با باربری به محل پروژه در اسرع وقت و با حداقل هزینه صورت میگیرد.
کرایه حمل پروفیل نبشی L25 کناف چقدر است؟ هزینه حمل طبق تعرفه رسمی و با حداقل هزینه و با ضمانت تحویل سالم طبق بارنامه توسط باربری های مجاز و دارای بیمه نامه انجام میشود.

ارسال و پخش گچ برگ و سازه کناف در تهران و سراسر ایران

ارسال و پخش گچ برگ و سازه کناف در تهران و سراسر ایران توسط باربری های مجاز و دارای بیمه نامه به تمامی استانها، مراکز استانها و شهرهای ایران مطابق با تعرفه اتحادیه باربری مستقیماً از کارخانه و یا انبار به شهرهای تهران – تبریز – ارومیه – اردبیل – اصفهان – البرز – کرج – ایلام – بوشهر – شهرکرد – بیرجند – مشهد – بجنورد – اهواز – زنجان – سمنان – زاهدان – شیراز – قزوین – قم – کردستان – سنندج – کرمان – کرمانشاه – یاسوج – گلستان – گرگان – کاشان – شاهرود – گیلان – رشت – بندر انزلی – لاهیجان – خرم آباد – مازندران – ساری – رامسر – دماوند – لواسان – فشم – شهر ری – ورامین – شهریار – بندرعباس – کیش – قشم – همدان و یزد قابل ارسال است. لطفاً جهت هماهنگی برای ارسال بار و هزینه حمل باربری با شماره های دفتر فروش تهران تماس حاصل کنید و یا از طریق واتساپ یا روبیکا با ما در ارتباط باشید.

نصب و اجرا گچ برگ و سازه کناف پس از خرید

پس از خرید و یا استعلام قیمت گچ برگ و سازه کناف و در صورت تمایل مشتری محترم نسبت به نصب و اجرا، معرفی پیمانکاران واجد شرایط جهت اجرای آن امکانپذیر است. با توجه به سابقه شرکت ساختمانی صاد در زمینه پیمانکاری ساختمانی و همچنین آشنایی با مجریان متعهد و متخصص که در طی چندین سال و آشنایی با نحوه کار آنان، در صورت تمایل مشتری محترم امکان معرفی جهت اجرا و یا نصب در اسرع وقت امکانپذیر است. جهت هماهنگی لطفاً از طریق تلفن های دفتر فروش و یا از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا با ما در ارتباط باشید.

استاندارد گچ برگ و سازه کناف

با توجه به اینکه تولید این محصول در کارخانه استاندارد تولید میشود از این رو محصول دارای نشان ملی استاندارد ایران است. استاندارد گچ برگ و سازه کناف مطابق با دستور العمل و تائیدیه سازمان استاندارد ملی ایران است. با توجه به لزوم استفاده از کالا و مصالح ساختمانی استاندارد در ایران و همچنین نظارت بر ساخت و ساز توسط سازمان نظام مهندسی ایران توصیه میشود مصالح یا کالای ساختمانی مورد نظر را از برندهای دارای نشان ملی استاندارد ایران تهیه کنید تا در حین ساخت دچار مشکل نشوید. فروشگاه ساختمانی صاد اصالت و استاندارد کالای مورد نظر را تائید میکند.

فروش اینترنتی گچ برگ و سازه کناف

در حال حاضر در فروشگاه ساختمانی صاد امکان فروش اینترنتی گچ برگ و سازه کناف و ارسال آن به سراسر ایران امکانپذیر است. پس از مطالعه مشخصات کالا میتوان با استعلام قیمت به روز کالا از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا شماره تماس های موجود در همین صفحه اقدام به خرید اینترنتی کرد. با توجه به نوسان قیمت کالا و مصالح ساختمانی در بازار ایران بهتر است پیش از دریافت پیش فاکتور از قیمت به روز کالا اطمینان حاصل شود. فروش اینترنتی کالا پس از اخذ فاکتور فروش از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا از طریق ایمیل و پرداخت وجه مندرج در فاکتور با استفاده از انواع روش های پرداخت امکانپذیر است. انواع روش پرداخت فاکتور فروش اینترنتی شامل کارت به کارت، پرداخت شبا و سایر روش های پرداخت بانکی به شماره حساب فروشگاه ساختمانی صاد میباشد. همچنین در صورتی که هر یک از روش های پرداخت اینترنتی مقدور نباشد مشتریان محترم میتوانند با استفاده از دستگاه کارتخوان یا پوز فروشگاهی مستقر در فروشگاه ساختمانی صاد به نشانی مندرج در همین صفحه مراجعه کنند. پیش از تشریف فرمایی به دفتر فروش لطفاً نسبت به اخذ پیش فاکتور فروش اینترنتی از طریق پیامرسان ها و یا ایمیل اقدام کنید. برای دریافت پیش فاکتور اینترنتی کالا لازم است که مشخصات محصول به همراه مقدار آن و همچنین نام خریدار و محل ارسال و آدرس پروژه ارسال شود. پس از تسویه فاکتور فروش روند ارسال کالا به محل مورد پروژه در اسرع وقت و با توجه به نوبت ارسال کالا شروع خواهد شد. در صورت تمایل به خرید اینترنتی کالا با شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.