دارای نماد اعتماد وزارت صمت

44287287 – 44287244 – 09121022495 مهندس صادقی

تولید و پخش کالا و مصالح ساختمانی

فروش میلگرد در قزوین

فروش میلگرد در قزوین و ارسال فوری به محل پروژه با برگه باسکول استاندارد و آنالیز قیمت

بروزرسانی مطلب در
مهندس صادقی

مدیرعامل شرکت ساختمانی صاد
کارشناس ارشد مهندسی سازه - عمران
عضو سازمان نظام مهندسی تهران با 20 سال سابقه اجرایی

فروش میلگرد در شهر قزوین

فروش میلگرد در قزوین از نزدیکترین انبار ارسال خواهد شد تا هزینه های نهایی قیمت میلگرد تحویلی در پروژه تا حد امکان کاهش پیدا کند. میلگرد در ساختمان به عنوان آرماتور برای مسلح سازی بتن استفاده میشود. با توجه به اینکه در محاسبات سازه ای ظرفیت کششی بتن صفر در نظر گرفته میشود میلگرد در عضو بتنی برای افزایش ظرفیت کششی مقطع بتنی کاربرد دارد. چنانچه از میلگرد در قطعه بتنی استفاده شود به آن بتن آرمه گفته میشود. میلگرد در ایران در بسیاری از کارخانه ها تولید میشود. پس از تولید در کارخانه به انبار انتقال داده میشود و با توجه به محل پروژه از نزدیکترین انبار به محل پروژه حمل میشود. فروش میلگرد در قزوین از نزدیکترین انبار به محل پروژه منتقل میشود تا هزینه های نهایی کاهش پیدا کند. در ایران میلگرد در سایزهای مختلف از 8 تا 36 تولید میشود. سایز میلگرد نشان دهنده قطر دایره سطح مقطع آن است. هرچه قطر میلگرد بیشتر باشد سایز آن بزرگتر است. هرچه سایز میلگرد بزرگتر باشد ظرفیت کششی آن بیشتر است. قیمت میلگرد در بازار بر اساس هر کیلوگرم تعیین میشود. برای محاسبه قیمت میلگرد در هر شاخه کافی است قیمت هر کیلوگرم را در وزن هر شاخه ضرب کنیم. فروش میلگرد در قزوین نیز به صورت کیلویی است. با توجه به اینکه ممکن است وزن هر شاخه از میلگرد کارخانه های مختلف با یکدیگر متفاوت باشد از این رو پیش از خرید میلگرد در شهر قزوین باید از کارخانه سازنده میلگرد اطمینان حاصل کرد. همچنین میلگرد خریداری شده باید حتماً بر روی باسکول استاندارد وزن شود و برگه باسکول استاندارد مورد رویت مشتری قرار بگیرد. با توجه به همین روال نیز پس از خرید میلگرد در شهر قزوین بگه باسکول استاندارد تحویل مشتری خواهد شد. در حال حاضر بزرگترین تولید کنندگان در میلگرد در ایران میتوان به میلگرد کارخانه ذوب اهن اصفهان، میلگرد کارخانه ظفر بناب، میلگرد کارخانه نیشابور، میلگرد کارخانه امیرکبیر و میلگرد کارخانه کاسپین اشاره کرد. با توجه به قدمت کارخانه ذوب آهن اصفهان و همچنین کیفیت بالای تولیدات آن قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان نسبت به سایر کارخانه ها اندکی بالاتر است. همچنین با توجه به اینکه وزن هر شاخه میلگرد کارخانه ها با یکدیگر متفاوت است توصیه میشود قیمت میلگرد به صورت کیلویی استعلام شود. در انبار شهر جهت فروش میلگرد در قزوین نیز انواع میلگرد تولید کارخانه های مختلف موجود است و با توجه به نیاز مشتری هر کدام از آن قابلیت ارسال به محل پروژه را دارد. تولید میلگرد تمامی کارخانه های ایران دارای نشان ملی استاندارد ایران است و ظرفیت کششی آن مطابق با آیین نامه های ساختمانی ایران است. میلگرد در ایران به دو روش نورد گرم و نورد سرد تولید میشود. در اکثر کارخانه های ایران میلگرد به روش نورد گرم تولید میشود.

خرید میلگرد در شهر قزوین

همچنین مطابق با استاندارد ملی ایران میلگرد در سه تیپ مختلف تولید میشود. هر تیپ میلگرد نشان دهنده نوع آج آن است. آج میلگرد برای گیرایی بهتر میلگرد در بتن است و افزایش مقاومت گیرایی میلگرد در بتن منجر به افزایش ظرفیت کششی قطعه بتن آرمه خواهد شد. میلگرد تیپ A1 بدون آج است و مطابق با آیین نامه استفاده از میلگرد بدون آج در قطعات سازه ای بتن آرمه مجاز نیست. میلگرد تیپ A2 با آج اسپیرال و میلگرد تیپ A3 نیز با آج جناغی تولید و به فروش میرسد. فروش میلگرد در قزوین متناسب با نقشه های اجرایی هر کدام از انواع تیپ میلگرد مورد استفاده قرار میگیرد. قیمت میلگرد تیپ A3 از میلگرد تیپ A2 بیشتر است. همچنین قیمت میلگرد 12 تیپ A2 از میلگرد تیپ A1 بیشتر است. از میلگرد A1 در رابیتس بندی سقف کاذب و یا به عنوان میلگرد حرارتی در سقف بتنی ساختمان در شهر قزوین استفاده میشود. همچنین استفاده از میلگرد تیپ A2 و میلگرد تیپ A3 مطابق با نقشه های اجرایی در قطعات بتن آرمه نظیر تیر و ستون و دیوار برشی انجام میشود. در محاسبات سازه ساختمان در شهر قزوین و همچنین خرید میلگرد مورد نیاز پروژه باید به مشخصات فنی میلگرد توجه شود. ضریب انبساط حرارتی، تنش الاستیک و پلاستیک میلگرد، تنش گسیختگی میلگرد، همسان گردی، طول مهاری آرماتور و مقاومت در برابر سایش از مهمترین فاکتورها در تعیین ظرفیت کششی و حد تسلیم قطعه بتن آرمه در محاسبات سازه ای است. متناسب با طراحی قطعه بتنی سایز میلگرد مورد نیاز در جدولی به نام لیستوفر تهیه میشود. فروش میلگرد در قزوین نیز با استفاده از همین جدول لیستوفر ساختمان صورت میگیرد. در جدول لیستوفر سایز میلگرد مورد نیاز و همچنین تعداد شاخه مورد نیاز برآورد میشود. میلگرد تولید شده در کارخانه به صورت دسته بندی در وزن 2.5 تن در شهر قزوین به فروش میرسد. به هر دسته میلگرد در اصطلاح بندیل گفته میشود. بندیل شرکت ذوب آهن اصفهان در حدود 4 تن و سایر کارخانه ها وزن بندیل میلگرد در حدود 2 تا 2.5 تن است. بندیل هر کارخانه دارای پلاک و مهر و موم است و وزن دقیق بندیل بر روی حک شده است. در زمان خرید میلگرد در شهر قزوین باید به وزن هر بندیل میلگرد دقت شود و وزن هر بندیل با برگه باسکول استاندارد مقایسه شود.

استاندارد میلگرد در شهر قزوین

معتبر ترین مرجع استاندارد وزن و سایز میلگرد در جهان جدول اشتال آلمان است. استاندارد تولید میلگرد در ایران نیز مطابق جدول اشتال است و کارخانه های ایران ملزم به رعایت استاندارد وزنی و سایز جدول اشتال هستند. در ایران فقط شرکت ذوب آهن اصفهان مطابق با استاندارد روسی GOST اقدام به تولید میلگرد میکند. فروش میلگرد در قزوین مطابق با استاندارد اشتال آلمان و همچنین استاندارد ملی ایران انجام میشود. مطابق با این استاندارد که آرماتور تیپ A1 از نوع بدون آج دارای تنش جاری شدن 2300 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و تنش گسیختگی 3800 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و تغییر شکلی نسبی 25 درصد از طول پیش از گسیختگی دارد. همچنین آرماتور تیپ A2 از نوع آجدار دارای تنش جاری شدن 3000 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و تنش گسیختگی 5000 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و تغییر شکلی نسبی 19 درصد از طول پیش از گسیختگی دارد. همچنین آرماتور تیپ A3 از نوع بدون آج دارای تنش جاری شدن 4000 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و تغییر شکلی نسبی 14 درصد از طول پیش از گسیختگی دارد. فروش میلگرد در قزوین از نزدیکترین کارخانه و مطابق با سایز دلخواه در جدول لیستوفر ساختمان از نزدیکترین انبار به شهر قزوین انجام میشود. فروشگاه ساختمانی صاد تامین کننده انواع سایز میلگرد های تولیدی کارخانه های ایران و ارسال در اسرع وقت به محل پروژه میباشد.

قیمت فروش میلگرد در شهر قزوین

قیمت فروش میلگرد سایز 8 در شهر قزوین هر کیلوگرم 24200 تومان است.

قیمت فروش میلگرد سایز 10 در شهر قزوین هر کیلوگرم 24150 تومان است.

قیمت فروش میلگرد سایز 12 در شهر قزوین هر کیلوگرم 2380 تومان است.

قیمت فروش میلگرد سایز 14 در شهر قزوین هر کیلوگرم 23950 تومان است.

قیمت فروش میلگرد سایز 16 در شهر قزوین هر کیلوگرم 24000 تومان است.

قیمت فروش میلگرد سایز 18 در شهر قزوین هر کیلوگرم 23870 تومان است.

قیمت فروش میلگرد سایز 20 در شهر قزوین هر کیلوگرم 23920 تومان است.

قیمت فروش میلگرد سایز 22 در شهر قزوین هر کیلوگرم 23900 تومان است.

قیمت فروش میلگرد سایز 25 در شهر قزوین هر کیلوگرم 23980 تومان است.

قیمت فروش میلگرد سایز 28 در شهر قزوین هر کیلوگرم 24100 تومان است.

قیمت فروش میلگرد سایز 32 در شهر قزوین هر کیلوگرم 24500 تومان است.

قیمت فروش میلگرد سایز 36 در شهر قزوین هر کیلوگرم 25100 تومان است.

فروش میلگرد در قزوین

فروش میلگرد در قزوین به صورت اینترنتی

در حال حاضر در فروشگاه ساختمانی صاد امکان فروش میلگرد در قزوین به صورت اینترنتی و ارسال فوری فراهم است. پس از مطالعه مشخصات کالا میتوان با استعلام قیمت به روز کالا از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا شماره تماس های موجود در همین صفحه اقدام به خرید اینترنتی کرد. با توجه به نوسان قیمت کالا و مصالح ساختمانی در بازار ایران بهتر است پیش از دریافت پیش فاکتور از قیمت به روز کالا اطمینان حاصل شود. فروش اینترنتی کالا پس از اخذ فاکتور فروش از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا از طریق ایمیل و پرداخت وجه مندرج در فاکتور با استفاده از انواع روش های پرداخت امکانپذیر است. انواع روش پرداخت فاکتور فروش اینترنتی شامل کارت به کارت، پرداخت شبا و سایر روش های پرداخت بانکی به شماره حساب فروشگاه ساختمانی صاد میباشد. همچنین در صورتی که هر یک از روش های پرداخت اینترنتی مقدور نباشد مشتریان محترم میتوانند با استفاده از دستگاه کارت خوان یا پوز فروشگاهی مستقر در فروشگاه ساختمانی صاد به نشانی مندرج در همین صفحه مراجعه کنند. پیش از تشریف فرمایی به دفتر فروش لطفاً نسبت به اخذ پیش فاکتور فروش اینترنتی از طریق پیام رسان ها و یا ایمیل اقدام کنید. برای دریافت پیش فاکتور اینترنتی کالا لازم است که مشخصات محصول به همراه مقدار آن و همچنین نام خریدار و محل ارسال و آدرس پروژه ارسال شود. پس از تسویه فاکتور فروش روند ارسال کالا به محل مورد پروژه در اسرع وقت و با توجه به نوبت ارسال کالا شروع خواهد شد. در صورت تمایل به خرید اینترنتی کالا با شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.

نصب و اجرا پس از فروش میلگرد در قزوین

پس از خرید و یا استعلام قیمت فروش میلگرد در قزوین و در صورت تمایل مشتری محترم نسبت به نصب و اجرا، معرفی پیمانکار واجد شرایط جهت اجرای آن امکانپذیر است. با توجه به سابقه شرکت ساختمانی صاد در زمینه پیمانکار ساختمانی و همچنین آشنایی با مجریان متعهد و متخصص که در طی چندین سال و آشنایی با نحوه کار آنان، در صورت تمایل مشتری محترم امکان معرفی جهت اجرا و یا نصب در اسرع وقت امکانپذیر است. جهت هماهنگی لطفاً از طریق تلفن های دفتر فروش و یا از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا با ما در ارتباط باشید.
وبلاگ شرکت ساختمانی صاد
پرسش و پاسخ فروش میلگرد در قزوین
تعداد پرسش و پاسخ : پرسشی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *