دارای نماد اعتماد وزارت صمت

44287287 – 44287244 – 09121022495 مهندس صادقی

تولید و پخش کالا و مصالح ساختمانی

فروش گچ در کرج

فروش گچ در کرج و ارسال فوری به محل پروژه - گچ و خاک آماده، گچ زیر کار، گچ سفید کاری و سوپر

بروزرسانی مطلب در
مهندس صادقی

مدیرعامل شرکت ساختمانی صاد
کارشناس ارشد مهندسی سازه - عمران
عضو سازمان نظام مهندسی تهران با 20 سال سابقه اجرایی

فروش گچ و خاک آماده در کرج

فروش گچ و خاک آماده در شهر کرج در اسرع وقت و در دو نوع کیسه 25 کیلویی و 30 کیلویی انجام میشود. گچ و خاک آماده از مخلوط گچ زیر کار و خاک رس و در کوره تولید میشود. با توجه به اینکه جذب آب خاک رس بالاست در صورتی که خاک رس در کوره پخته نشود پس از گچ کاری لایه گچ و خاک حتماً ترک خواهد خورد. همچنین توصیه میشود که خاک رس به دست آمده از خاک معدن گچ باشد. در صورتی که برای دیوارچینی از بلوک سفالی استفاده شود، با توجه به اینکه جنس بلوک سفال از خاک رس است و ضریب انبساط حرارتی خاک رس و گچ با یکدیگر متفاوت است در صورتی که بر روی دیوار سفالی مستقیم گچ زیر کار اجرا شود، در صورت انقباض و انبساط گچ دیوار ترک خواهد خورد. از این رو بهتر است بر روی دیوار بلوک سفالی حتماً گچ و خاک کشیده شود. فروش گچ در کرج با توجه به نوع بلوک دیوار و همچنین تناژ مورد نیاز صورت میگیرد. در صورتی که از بلوک سیمانی برای دیوارچینی استفاده شود با توجه به تفاوت ضریب انبساط حرارتی سیمان و گچ توصیه میشود از لایه گچ و خاک آماده استفاده شود. گچ و خاک آماده در دو شهر سمنان و ساوه تولید و به فروش میرسد. از معتبرترین برند های گچ و خاک آماده برای فروش در شهر کرج میتوان به گچ و خاک کیمیا اشاره کرد. گچ و خاک کیمیا در شهر ساوه تولید میشود و محصولی از کارخانه بلور گچ ساوه است. از دیگر تولید کنندگان گچ و خاک آماده در شهر ساوه میتوان به برند سیلور اشاره کرد. گچ و خاک آماده سیلور محصول شرکت سپید گچ ساوه است. از نظر کیفیت و قیمت فروش در شهر کرج هر دو نوع گچ و خاک آماده کیمیا و سیلور تقریباً یکسان است اما با توجه به معروفیت کیمیا فروش گچ در کرج برند کیمیا بیشتر است. از تولید کنندگان مطرح گچ و خاک آماده در شهر سمنان نیز میتوان به برند اسپیران و جمال اشاره کرد. برند اسپیران محصولی از کارخانجات توسعه گچ متین در شهر ساوه است و فروش بالایی در شهر کرج دارد. همچنین گچ و خاک کوه سفید سمنان و گچ و خاک سمنان جم را میتوان از برند های فروش گچ در کرج نام برد. برای مشاهده مشخصات فنی و زمان گیرش هر کدام از انواع گچ و خاک آمده و استعلام قیمت فروش در شهر کرج لطفاً با شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.

فروش گچ زیر کار در کرج

گچ زیر کار همانطور که از نامش مشخص است برای پوشش مستقیم و اولیه بر روی بلوک دیوار استفاده میشود. گچ زیر کار با الک درشت مش بندی میشود و از این رو زبره آن بیشتر است. وجود زبره در گچ زیر کار اتصال آن با سطح بلوک را بالا میبرد. مخصوصاً در صورتی که جنس بلوک دیوار سیمانی باشد زبره موجود در گچ زیر کار منجر به اتصال بهتر گچ و بلوک سیمانی خواهد شد. فروش گچ زیر کار در کرج در دو نوع کیسه 25 کیلوگرمی و 30 کیلوگرمی انجام میشود. متناسب با نوع گچ کاری و همچنین محل گچ کاری میتوان از هر کدام از انواع کیسه 25 کیلویی و یا 30 کیلویی گچ زیر کار استفاده کرد. تقریباً با توجه به وزن هر دو نوع کیسه قیمت هر دو یکسان است و از نظر قیمت فروش گچ در کرج بین کیسه 25 کیلوگرمی و 30 کیلوگرمی اختلاف وجود ندارد. در ایران دو شهر سمنان و ساوه اقدام به تولید گچ زیر کار میکنند. از مطرح ترین برند های گچ زیر کار جهت فروش در شهر کرج میتوان به گچ حریر سمنان اشاره کرد. گچ حریر در دو نوع کیسه 25 کیلوگرمی و 30 کیلوگرمی تولید و به فروش میرسد. گچ آریا با مش 80 و مش 100 نیز در دو نوع 25 کیلویی و 30 کیلویی تولید و به فروش میرسد. گچ جبل نیز از انواع پر فروش گچ در کرج است که با توجه به کیفیت و زمان گیرش مناسب بین استادان گچ کار محبوبیت خاصی دارد. برای مشاهده لیست قیمت فروش گچ زیر کار در شهر کرج با شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.

فروش گچ سفید کاری در کرج

گچ روکار یا گچ سفید کاری به منظور پوشش نهایی دیوار اجرا میشود. گچ سفید کاری به دلیل الک نمره پایین نرم تر است و کار با آن در زمان گچ کاری ساده تر است. همچنین به دلیل نرمی گچ سطح گچ کاری شده بسیار صاف خواهد شد. فروش گچ در کرج مخصوص سفید کاری در دو نوع کیسه 25 کیلوگرمی و 30 کیلوگرمی و متناسب با محل پروژه و همچنین به دلخواه استاد گچ کار در شهر کرج تعیین میشود. تقریباً از نظر قیمت هیچ تفاوت خاصی بین کیسه 25 کیلویی و 30 کیلویی نیست. گچ سفید کاری در دو شهر سمنان و ساوه تولید میشود و در شهر کرج به فروش میرسد. از معتبرترین برند های گچ سفید کاری تولید شده در ساوه میتوان به سپید گچ ساوه طلایی اشاره کرد. گچ سفید کاری بلور گچ ساوه نیز از بهترین و معتبرترین برند ها گچ سفید کاری و پر فروش گچ در کرج است. از انواع گچ سفید کاری تولید شده و پر فروش در شهر کرج میتوان به گچ بارز و گچ کوه سفید سمنان اشاره کرد. گچ کوه سفید سمنان یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع گچ ساختمانی تولیدی در شهر سمنان است. همچنین فروش گچ کوه سفید سمنان به دلیل کیفیت بالا در شهر کرج نسبت به سایر انواع دیگر گچ ساختمانی بیشتر است. جهت استعلام قیمت فروش گچ سفید کاری در شهر کرج با شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.

فروش گچ سوپر در کرج

گچ سوپر میکرونیزه یا گچ دو بار الک شده برای گچ بری و ابزار زنی مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین میتوان از گچ سوپر میکرونیزه برای سفید کاری دیوار ساختمان در شهر کرج نیز استفاده کرد. گچ سوپر به دلیل ریز دانه بودن بسیار نرم است و کار با آن برای گچ کار بسیار ساده است. البته با توجه به اینکه قیمت گچ سوپر در مقایسه با گچ سفید کاری و زیر کار بیشتر است توصیه میشود فقط لایه پرداخت نهایی با استفاده از گچ سوپر پوشیده شود. فروش گچ سوپر در شهر کرج در دو نوع کیسه 25 کیلوگرمی و 30 کیلوگرمی انجام میشود. همچنین شهر سمنان و شهر ساوه از بزرگترین تولید کنندگان گچ سوپر در ایران هستند. سپید گچ ساوه طلایی و گچ سوپر میکرونیزه بلور گچ ساوه از بزرگترین تولید کنندگان گچ سوپر در شهر ساوه هستند. قیمت گچ سوپر ساوه در مقایسه با کیفیت آن کاملاً اقتصادی و رقابتی است و بسیاری از سازندگان ساختمان در شهر کرج از این نوع گچ استفاده میکنند. از انواع گچ سوپر میکرونیزه پر فروش تولید شده در شهر سمنان میتوان به گچ متین اشاره کرد. گچ متین در دو نوع کیسه 25 کیلویی و 30 کیلویی تولید و به فروش میرسد. گچ متین به دلیل نرمی و همچنین زمان گیرش مناسب بین استادان گچ کار و گچ بر شهر کرج از محبوبیت بالایی برخوردار است و از این نظر جز پر فروش ترین انواع گچ ساختمانی در شهر کرج محسوب میشود. همچنین سوپر گچ درسا ممتاز نیز از معتبرترین و معروفترین برند های گچ سوپر در ایران است. گچ درسا ممتاز را میتوان با کیفیت ترین و البته گرانترین نوع گچ سوپر میکرونیزه در ایران دانست. برای استعلام لیست قیمت فروش گچ در کرج با شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.

لیست قیمت فروش گچ در شهر کرج

  • قیمت گچ و خاک آماده کیمیا کیسه 25 کیلوگرمی 17500 تومان است.

  • قیمت گچ و خاک آماده سیلور کیسه 25 کیلوگرمی 18500 تومان است.

  • قیمت گچ زیر کار رویال ساوه کیسه 25 کیلوگرمی 21500 تومان است.

  • قیمت گچ زیر کار حریر سمنان کیسه 25 کیلوگرمی 18000 تومان است.

  • قیمت گچ سفید کاری ساوه طلایی کیسه 25 کیلوگرمی 19000 تومان است.

  • قیمت گچ سفید کاری بلور ساوه کیسه 25 کیلوگرمی 24000 تومان است.

  • قیمت گچ سفید کاری بارز کیسه 25 کیلوگرمی 24000 تومان است.

  • قیمت گچ سوپر متین کیسه 25 کیلوگرمی 24000 تومان است.

  • قیمت گچ سوپر درسا ممتاز کیسه 25 کیلوگرمی 28000 تومان است.

  • قیمت از درب کارخانه است و کرایه حمل مطابق تعرفه حمل باربری به آن اضافه خواهد شد.

فروش گچ در کرج

فروش گچ در کرج به صورت اینترنتی

در حال حاضر در فروشگاه ساختمانی صاد امکان فروش گچ در کرج به صورت اینترنتی و ارسال فوری فراهم است. پس از مطالعه مشخصات کالا میتوان با استعلام قیمت به روز کالا از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا شماره تماس های موجود در همین صفحه اقدام به خرید اینترنتی کرد. با توجه به نوسان قیمت کالا و مصالح ساختمانی در بازار ایران بهتر است پیش از دریافت پیش فاکتور از قیمت به روز کالا اطمینان حاصل شود. فروش اینترنتی کالا پس از اخذ فاکتور فروش از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا از طریق ایمیل و پرداخت وجه مندرج در فاکتور با استفاده از انواع روش های پرداخت امکانپذیر است. انواع روش پرداخت فاکتور فروش اینترنتی شامل کارت به کارت، پرداخت شبا و سایر روش های پرداخت بانکی به شماره حساب فروشگاه ساختمانی صاد میباشد. همچنین در صورتی که هر یک از روش های پرداخت اینترنتی مقدور نباشد مشتریان محترم میتوانند با استفاده از دستگاه کارت خوان یا پوز فروشگاهی مستقر در فروشگاه ساختمانی صاد به نشانی مندرج در همین صفحه مراجعه کنند. پیش از تشریف فرمایی به دفتر فروش لطفاً نسبت به اخذ پیش فاکتور فروش اینترنتی از طریق پیام رسان ها و یا ایمیل اقدام کنید. برای دریافت پیش فاکتور اینترنتی کالا لازم است که مشخصات محصول به همراه مقدار آن و همچنین نام خریدار و محل ارسال و آدرس پروژه ارسال شود. پس از تسویه فاکتور فروش روند ارسال کالا به محل مورد پروژه در اسرع وقت و با توجه به نوبت ارسال کالا شروع خواهد شد. در صورت تمایل به خرید اینترنتی کالا با شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.

نصب و اجرا پس از فروش گچ در کرج

پس از خرید و یا استعلام قیمت فروش گچ در کرج و در صورت تمایل مشتری محترم نسبت به نصب و اجرا، معرفی پیمانکار واجد شرایط جهت اجرای آن امکانپذیر است. با توجه به سابقه شرکت ساختمانی صاد در زمینه پیمانکار ساختمانی و همچنین آشنایی با مجریان متعهد و متخصص که در طی چندین سال و آشنایی با نحوه کار آنان، در صورت تمایل مشتری محترم امکان معرفی جهت اجرا و یا نصب در اسرع وقت امکانپذیر است. جهت هماهنگی لطفاً از طریق تلفن های دفتر فروش و یا از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا با ما در ارتباط باشید.
وبلاگ شرکت ساختمانی صاد
پرسش و پاسخ فروش گچ در کرج
تعداد پرسش و پاسخ : پرسشی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *