دارای نماد اعتماد وزارت صمت

44287287 – 44287244 – 09121022495 مهندس صادقی

تولید و پخش کالا و مصالح ساختمانی

لیست قیمت کالای ساختمانی

آخرین تغییر لیست قیمت کالا در
در صورت تغییر قیمت کالای ساختمانی لیست قیمت جدید به روز رسانی میشود

خرید کالای ساختمانی و ارسال فوری

آشنایی با فروشگاه کالای ساختمانی صاد

فروشگاه کالای ساختمانی صاد تامین و پخش کالای ساختمانی در سراسر ایران است و با توجه به مصرف پروژه های ساختمانی در حال ساخت و همچنین پروژه های بازسازی ساختمان مطابق با نقشه های اجرایی و همچنین سلیقه کارفرما اقدام به خرید از فروشگاه کالای ساختمانی میشود. فروشگاه کالای ساختمانی متناسب با پروژه های ساختمانی و همچنین تولید کنندگان معتبر و فعال در ایران اقدام به تامین و پخش کالای استاندارد و با کیفیت در سراسر کشور میکند. با توجه به اینکه عمده کالای ساختمانی موجود در فروشگاه ساختمانی مستقیماً از کارخانه تولید کننده و یا انبار کارخانه به محل پروژه ارسال میشود از این رو قیمت تمام شده کالای ساختمانی به محل پروژه حداقل خواهد شد و از این جهت برای کارفرما از نظر اقتصادی به صرفه خواهد بود. با توجه به گستردگی تولیدات و افزایش کارخانه های تولید کننده کالای ساختمانی یکی از مواردی که پیش از خرید باید به آن توجه کرد این است که کالای ساختمانی باید استاندارد و مطابق با ضوابط و آیین نامه های ساختمانی باشد. به عنوان مثال یکی از مهمترین انواع کالای ساختمانی که استاندارد بودن آن مهم است پارکت لمینت است. پارکت لمینت به عنوان پوشش کف ساختمان به کار میرود. پارکت یا به تعبیری صحیح پارکت لمینت از سه لایه تشکیل شده است که لایه اصلی مغزه HDF است که در برخی از انواع پارکت مانند پارکت آرتا از تولیدات داخلی برای مغزه پارکت استفاده میشود. پارکت آرتا یکی از قدیمی ترین انواع پارکت لمینت در ایران است که برند آن سابقه 40 ساله در تولید انواع پوشش کف ساختمان دارد.

قیمت کالای ساختمانی در فروشگاه ساختمانی صاد

 همچنین کارخانه ایزوفام در حال حاضر با تولید پارکت لمینت ایزوفام لاکچری و با تنوع طرح و رنگ فراوان و مغزه تولید شده در کارخانه ایزوفام یکی از تولید کنندگان اصلی در ایران است. پارکت ایزوفام یکی از با کیفیت ترین و همچنین پر فروش ترین انواع پارکت لمینت در ایران و همچنین کاملاً شناخته شده در بازار ایران است. یکی از نکات مهمی که پیش از خرید پارکت باید به آن توجه کرد استاندارد سایش سطح رویی آن است با توجه به انواع استاندارد تعریف شده برای لایه رویی پارکت هرچه عدد استاندارد بالاتر باشد نشان از مرغوبیت و کیفیت رویه پارکت دارد. به عنوان مثال پارکت امباس با رویه AC5 یکی از با کیفیت ترین انواع پارکت تولیدی در ایران است و با توجه به استاندارد سایش رویه آن در مقابل هرگونه خط و خش و آسیب کاملاً مقاوم است. پارکت امباس محصولی از گروه صنعتی آرتا میباشد و از نظر مقاومت در مغزه و همچنین کیفیت رویه یکی از برندهای مرغوب پارکت در ایران است. یکی دیگر از لایه های رویی پارکت که در اصطلاح به آن اورلی گفته میشود منجر به مقاومت لایه رویی و شفافیت بیشتر در طرح و رنگ پارکت خواهد شد. پارکت پارکلام یکی از انواع پارکت دارای لایه اورلی میباشد و از این رو یکی از با کیفیت ترین انواع پارکت در بازار ایران است. پارکت پارکلام با توجه اینکه از برندهای شناخته شده در بازار ایران است از نظر کیفیت نیز یکی از محصولات استاندارد و پر فروش است. پارکت آرت دکو که در بازار ایران به پارکت پارکلام طرح جدید معروف است نیز با توجه به استقبال خریداران از تنوع طرح و رنگ آن و همچنین کیفیت چاپ روکش و مقاومت مغزه آن بسیار محبوب است.

کالای ساختمانی

فروش کالای ساختمانی در فروشگاه ساختمانی صاد

در برخی از شرایط و با توجه به نیاز به شستشو کف استفاده از کفپوش قابل شستشو و همچنین مقاوم در برابر آب توصیه میشود. از این رو نصب کفپوش پی وی سی در این شرایط و با توجه به اینکه این نوع کفپوش تماماً از مغزه PVC و لایه رویی وینیل تولید شده است در مقابل آب کاملاً مقاوم است. از مطرح ترین برندهای کفپوش پی وی سی در بازار ایران میتوان به کفپوش وینیفلکس با برند Vinyflex اشاره کرد که با قدمت 50 ساله در تولید انواع کفپوش پی وی سی با کیفیت و صادراتی یکی از بزرگترین تولید کنندگان کفپوش در ایران است. همچنین گروه صنعتی آرتا نیز با تولید کفپوش آرتا که یکی از انواع کفپوش پی وی سی با قیمت اقتصادی در ایران است بخش بزرگی از بازار کفپوش PVC را به خود اختصاص داده است. تنوع در طرح و رنگ و همچنین قیمت اقتصادی و کیفیت و مقاومت این کفپوش پی وی سی مانند کفپوش سان فلور یکی از پر فروش ترین انواع کفپوش PVC در بازار ایران است. خرید کفپوش و ارسال آن از انبار کارخانه به سراسر ایران در اسرع وقت در فروشگاه کالای ساختمانی صاد مقدور است. یکی از انواع کالای ساختمانی مصرف در دکوراسیون منزل انواع دیوارپوش است. با توجه به محل مصرف دیوارپوش و کاربری آن میتوان از انواع دیوارپوش در نوع جنس تولید شده استفاده کرد. به عنوان مثال در محیط های اداری معمولاً از انواع دیوارپوش ام دی اف به دلیل جذابیت در طرح و رنگ و همچنین مقاومت در برابر ضربه استفاده میشود. همچنین از انواع دیوارپوش پی وی سی ضد ضربه در انواع محیط اداری استفاده میشود که در این موارد به دلیل قابلیت شستشو دیوارپوش پی وی سی استفاده از آن در محیط های اداری بیشتر است. دیوارپوش پی وی سی در دو نوع معمولی و ضد ضربه تولید میشود که متناسب با محل کاربری آن از هرکدام میتوان استفاده کرد. کی از جذابترین انواع دیوارپوش که امروزه از استقبال خوبی در بازار مواجه شده است دیوارپوش فومی است. دیوارپوش فومی در دو ضخامت 6 میل و 8 میل و با ابعاد استاندارد 77 سانتیمتر در 70 سانتیمتر تولید میشود و با توجه به اینکه برش آن به راحتی و با استفاده از قیچی و کاتر انجام میشود و همچنین با توجه به پشت چسبدار بودن آن و نصب راحت استفاده از آن روز به روز در حال گسترش است. یکی دیگر انواع دیوارپوش جذاب برای دکوراسیون داخلی ساختمان دیوارپوش طرح سنگ و یا ماربل شیت است که با توجه به طرح و رنگ جذاب آن و شباهت آن به اسلب سنگ طبیعی و در مقابل هزینه جنس و نصب کمتر از استقبال خوبی مواجه شده است. ماربل شیت که به عنوان دیوارپوش طرح سنگ شناخته میشود در سه ضخامت متفاوت 2.5 میل و 3 میل و 3.7 میل و در به صورت پانلی با ابعاد 120 در 60 سانتیمتر و 122 سانتیمتر در 280 سانتیمتر تولید و به فروش میرسد. ماربل در لغت به معنای مرمر است و با توجه به شباهت چاپ روکش آن به سنگ مرمر به همین نام شناخته میشود. پس از نصب کفپوش و به عنوان لبه انتهایی کار از انواع قرنیز استفاده میشود.

خرید کالای ساختمانی در فروشگاه ساختمانی صاد

در صورتی که از پارکت به عنوان کفپوش استفاده شود معمولاً از انواع قرنیز ام دی اف در این موارد استفاده میشود. قرنیز ام دی اف در دو ضخامت 8 میل و 16 میل و با انواع ارتفاع 7 سانت و 9 سانت و 11 سانت و 15 سانت تولید و به فروش میرسد همچنین در صورتی که از انواع کفپوش پی وی سی و یا سرامیک به عنوان کفپوش استفاده شود میتوان از قرنیز پی وی سی به عنوان لبه انتهایی کار و محل برخورد دیوار و کف استفاده کرد. ضخامت قرنیز پی وی سی 16 میل است و معمولاً قرنیز پی وی سی در انواع ارتفاع 7 سانت و 9 سانت و 11 سانت تولید و به فروش میرسد. سقف کاذب در ساختمان به عنوان پوشش سقف و جداسازی تاسیسات عبوری از زیر سقف ساختمان و فضای داخلی ساختمان استفاده  میشود. سقف کاذب در دو نوع گچی و سقف کاذب پی وی سی تولید و به فروش میرسد که نوع پی وی سی آن سبکتر است و قابلیت شستشو دارد و تعویض آن به سادگی انجام میشود و در مقابل سقف کاذب گچی سنگینتر است اما عایق بسیار خوب صوتی و حرارتی است. سقف کاذب با استفاده از انواع سازه اصلی و نبشی انجام میشود. شرکت ساختمانی صاد به عنوان تامین کننده و پخش انواع کالای استاندارد ساختمانی به سراسر ایران آمادگی ارسال انواع کالای ساختمانی را در اسرع وقت و با انواع باربری دارای بیمه نامه و با تعرفه دولتی به سراسر کشور دارد. در صورت تمایل از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما در تماس باشید تا همکاران ما نسبت به مشاوره بیشتر به شما اقدام کنند.

برای اطلاع از تخفیف قیمت کالای ساختمانی و ثبت سفارش و خرید از نمایندگی فروش در واتساپ یا روبیکا پیام ارسال کنید.
جهت صدور پیش فاکتور خرید کالای ساختمانی نام و آدرس محل ارسال و مقدار خرید را در واتساپ یا روبیکا یا ایتا ذکر بفرمایید.
قیمت کالای ساختمانی بر اساس خرده فروشی درج شده است. در صورت خرید به صورت عمده تماس بگیرید.

مهندس صادقی

مدیرعامل شرکت ساختمانی صاد

کارشناس ارشد مهندسی سازه – عمران

عضو سازمان مهندسی تهران با 20 سال سابقه اجرایی

موبایل، واتساپ، روبیکا و ایتا مهندس صادقی : 09121022495

دفتر فروش ( تهران ) : 44287287 – 44287244

سوالات متدوال کالای ساختمانی

تخفیف قیمت کالای ساختمانی در بهار 1403 در نمایندگی فروش کارخانه چقدر است؟ جهت اطلاع از تخفیف فروش و قیمت به روز بهار 1403 با واحد فروش تماس بگیرید و یا در واتساپ، روبیکا یا ایتا پیام دهید. واحد فروش تهران : 44287287 – 09121022495 مهندس صادقی.
روند خرید کالای ساختمانی و ثبت سفارش و صدور پیش فاکتور به چه صورت است؟ کافی است صورت اقلام بار و نام و آدرس خود را به شماره 09121022495 واتساپ، روبیکا یا ایتا کنید. همکاران واحد فروش در اسرع وقت نسبت به صدور پیش فاکتور فروش اقدام خواهند کرد.
علت پایین بودن نسبی قیمت کالای ساختمانی در فروشگاه ساختمانی صاد چیست؟ با توجه به اینکه شرکت ساختمانی صاد تامین کننده کالا و مصالح پروژه های بزرگ صنعت ساختمان است و همچنین عاملیت کارخانه را دارد کالا و یا مصالح به قیمت عمده به فروش میرسد.
چطور میتوانیم برای خرید کالای ساختمانی از کیفیت و اصل بودن کالا مطمئن شویم؟ با توجه به اینکه گروه ساختمانی سیمرغ میباشد ارسال بار مستقیماً از کارخانه صورت میگیرد و کیفیت و اصل بودن کالا مطابق با سازمان ملی استاندارد ایران است.
آیا با خرید اینترنتی امکان ارسال کالای ساختمانی به تهران و شهرستان وجود دارد؟ بله، امکان خرید حضوری در فروشگاه یا خرید اینترنتی و ارسال آن به سراسر کشور به آدرس شما مقدور است. ارسال کالا یا مصالح با باربری به محل پروژه در اسرع وقت و با حداقل هزینه صورت میگیرد.
کرایه حمل کالای ساختمانی چقدر است؟ هزینه حمل طبق تعرفه رسمی و با حداقل هزینه و با ضمانت تحویل سالم طبق بارنامه توسط باربری های مجاز و دارای بیمه نامه انجام میشود.

ارسال و پخش کالای ساختمانی در تهران و سراسر ایران

ارسال و پخش کالای ساختمانی در تهران و سراسر ایران توسط باربری های مجاز و دارای بیمه نامه به تمامی استانها، مراکز استانها و شهرهای ایران مطابق با تعرفه اتحادیه باربری مستقیماً از کارخانه و یا انبار به شهرهای تهران – تبریز – ارومیه – اردبیل – اصفهان – البرز – کرج – ایلام – بوشهر – شهرکرد – بیرجند – مشهد – بجنورد – اهواز – زنجان – سمنان – زاهدان – شیراز – قزوین – قم – کردستان – سنندج – کرمان – کرمانشاه – یاسوج – گلستان – گرگان – کاشان – شاهرود – گیلان – رشت – بندر انزلی – لاهیجان – خرم آباد – مازندران – ساری – رامسر – دماوند – لواسان – فشم – شهر ری – ورامین – شهریار – بندرعباس – کیش – قشم – همدان و یزد قابل ارسال است. لطفاً جهت هماهنگی برای ارسال بار و هزینه حمل باربری با شماره های دفتر فروش تهران تماس حاصل کنید و یا از طریق واتساپ یا روبیکا با ما در ارتباط باشید.

نصب و اجرا کالای ساختمانی پس از خرید

پس از خرید و یا استعلام قیمت کالای ساختمانی و در صورت تمایل مشتری محترم نسبت به نصب و اجرا، معرفی پیمانکاران واجد شرایط جهت اجرای آن امکانپذیر است. با توجه به سابقه شرکت ساختمانی صاد در زمینه پیمانکاری ساختمانی و همچنین آشنایی با مجریان متعهد و متخصص که در طی چندین سال و آشنایی با نحوه کار آنان، در صورت تمایل مشتری محترم امکان معرفی جهت اجرا و یا نصب در اسرع وقت امکانپذیر است. جهت هماهنگی لطفاً از طریق تلفن های دفتر فروش و یا از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا با ما در ارتباط باشید.

استاندارد کالای ساختمانی

با توجه به اینکه تولید این محصول در کارخانه استاندارد تولید میشود از این رو محصول دارای نشان ملی استاندارد ایران است. استاندارد کالای ساختمانی مطابق با دستور العمل و تائیدیه سازمان استاندارد ملی ایران است. با توجه به لزوم استفاده از کالا و مصالح ساختمانی استاندارد در ایران و همچنین نظارت بر ساخت و ساز توسط سازمان نظام مهندسی ایران توصیه میشود مصالح یا کالای ساختمانی مورد نظر را از برندهای دارای نشان ملی استاندارد ایران تهیه کنید تا در حین ساخت دچار مشکل نشوید. فروشگاه ساختمانی صاد اصالت و استاندارد کالای مورد نظر را تائید میکند.

فروش اینترنتی کالای ساختمانی

در حال حاضر در فروشگاه ساختمانی صاد امکان فروش اینترنتی کالای ساختمانی و ارسال آن به سراسر ایران امکانپذیر است. پس از مطالعه مشخصات کالا میتوان با استعلام قیمت به روز کالا از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا شماره تماس های موجود در همین صفحه اقدام به خرید اینترنتی کرد. با توجه به نوسان قیمت کالا و مصالح ساختمانی در بازار ایران بهتر است پیش از دریافت پیش فاکتور از قیمت به روز کالا اطمینان حاصل شود. فروش اینترنتی کالا پس از اخذ فاکتور فروش از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا از طریق ایمیل و پرداخت وجه مندرج در فاکتور با استفاده از انواع روش های پرداخت امکانپذیر است. انواع روش پرداخت فاکتور فروش اینترنتی شامل کارت به کارت، پرداخت شبا و سایر روش های پرداخت بانکی به شماره حساب فروشگاه ساختمانی صاد میباشد. همچنین در صورتی که هر یک از روش های پرداخت اینترنتی مقدور نباشد مشتریان محترم میتوانند با استفاده از دستگاه کارتخوان یا پوز فروشگاهی مستقر در فروشگاه ساختمانی صاد به نشانی مندرج در همین صفحه مراجعه کنند. پیش از تشریف فرمایی به دفتر فروش لطفاً نسبت به اخذ پیش فاکتور فروش اینترنتی از طریق پیامرسان ها و یا ایمیل اقدام کنید. برای دریافت پیش فاکتور اینترنتی کالا لازم است که مشخصات محصول به همراه مقدار آن و همچنین نام خریدار و محل ارسال و آدرس پروژه ارسال شود. پس از تسویه فاکتور فروش روند ارسال کالا به محل مورد پروژه در اسرع وقت و با توجه به نوبت ارسال کالا شروع خواهد شد. در صورت تمایل به خرید اینترنتی کالا با شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.