دارای نماد اعتماد وزارت صمت

44287287 – 44287244 – 09121022495 مهندس صادقی

تولید و پخش کالا و مصالح ساختمانی

لیست قیمت دیوارپوش

آخرین تغییر لیست قیمت کالا در
در صورت تغییر قیمت دیوارپوش لیست قیمت جدید به روز رسانی میشود

خرید دیوارپوش و ارسال فوری

دیوارپوش

دیوارپوش ماربل شیت که به دیوارپوش طرح سنگ مرمر نیز شناخته میشود با استفاده از تکنولوژی نانو و چاپ Texture و یا بافت انواع سنگ مرمر تولید و به فروش میرسد. قیمت دیوارپوش ماربل شیت در مقایسه با سنگ طبیعی بسیار ارزانتر است و همچنین سرعت اجرای آن نسبت به سنگ و سرامیک بسیار بالاتر است از این رو هزینه تمام شده استفاده از دیوارپوش ماربل شیت Marble Sheet در پروژه های ساختمانی در مقایسه با سنگ کاری کاهش پیدا میکند. دیوارپوش ماربل شیت از چهار لایه مختلف به ترتیب زیر تشکیل شده است: 1- برد پی وی سی 2- لایه مقاوم در برابر UV و ضد آب 3- لایه تکسچر چاپی طرح سنگ 4- پوشش نانو جهت محافظت از لایه تکسچر. دیوارپوش ماربل شیت کاملاً آنتی باکتریال و ضد آب بوده و در مقابل اشعه uv خورشید نیز کاملاً مقاوم است. ابعاد دیوارپوش ماربل شیت برابر با 120 در 280 سانتیمتر است و از این رو هر ورق دیوارپوش ماربل شیت 3.36 متر مربع را پوشش میدهد. البته ورق 60 در 280 نیز موجود است که هر برگه از آن 1.68 متر مربع را پوشش میدهد.

ضخامت دیوارپوش ماربل شیت حدوداً 3.6 میلیمتر است که البته با توجه به نوع برد PVC و شیوه چاپ خاصی پشت نور دارد که اصطلاحاً به آن دیوارپوش ماربل شیت نور گذر نیز میگویند موجود است. هر متر مربع از دیوارپوش ماربل شیت حدوداً 7 کیلوگرم وزن دارد و هر برگه آن حدوداً 23.5 کیلوگرم وزن دارد. برای پروژه ای بزرگ خرید دیوارپوش ماربل شیت به صورت پالتی انجام میشود. هر پالت از دیوارپوش ماربل شیت دارای 36 برگه بوده و وزن هر پالت حدوداً 850 کیلوگرم است و هر پالت دیوارپوش ماربل شیت میتواند 121 متر مربع را پوشش دهد. دیوارپوش ماربل شیت در دو عرض متفاوت و 16 طرح مختلف سنگ مرمر تولید و به فروش میرسد. همچنین کلیه ابزار دیوارپوش ماربل شیت هماهنگ با کد رنگ انتخابی نیز موجود است. از ابزار های هماهنگ با کد رنگ انتخابی دیوارپوش ماربل شیت میتوان به زاویه داخلی، فریم بزرگ، چهارچوب بزرگ و چهارچوب کوچک، نبشی داخلی، زاویه بیرونی، میانه T، نبشی بیرونی، قرنیز، تاج گلویی، ابزار ستون، اختلاف سطح و بوردر اشاره کرد. از دیوارپوش ماربل شیت در پوشش دیوار منازل مسکونی، محیط های بیمارستانی، لابی و پارکینگ و رویه کابینت آشپزخانه و بین کابینتی استفاده میشود و به دلیل صرفه اقتصادی استفاده از آن روز به روز در حال گسترش است. دیوارپوش ماربل شیت به سراسر ایران با استفاده از باربری های مجاز و دارای بیمه نامه قابل ارسال است. خرید دیوارپوش ماربل شیت به صورت پانلی میباشد اما معمولاً قیمت آن بر اساس متر مربع تعیین میشود. در هر صورت باید به این مسئله توجه کرد که سفارش آن به صورت متر پانلی مقدور است. همچنین ارسال دیوارپوش ماربل شیت به سراسر ایران با استفاده از باربری های مجاز و دارای بیمه نامه مقدور است. هزینه حمل دیوارپوش ماربل شیت به سراسر کشور بنا بر تعرفه رسمی اتحادیه باربری بوده و با انواع ماشین نیسان و خاور صورت میگیرد. همچنین نصب دیوارپوش ماربل شیت و ساخت محصولات دکوری مانند میز و دکور فروشگاهی نیز پذیرفته میشود. در صورت تمایل هزینه نصب دیوارپوش ماربل شیت نیز در پیش فاکتور قید خواهد شد. دیوارپوش تاپکو یا تاپشیت که در بازار به عنوان دیوارپوش طرح سنگ معروف است یکی از جذابترین المان های دکوراتیو و عناصر طراحی داخلی است. طرح های جذاب دیوارپوش تاپکو و همچنین قیمت مقرون به صرفه آن استفاده از تاپشیت را بسیار پرکاربرد کرده است. از تاپشیت میتوان در طراحی دکوراسیون منازل و لابی ساختمان، دکوراسیون مراکز درمانی و فروشگاهی و اداری به عنوان جایگزین سنگ ساختمانی و کاغذ دیواری استفاده کرد. تاپکو در دو نوع معمولی و نور گذر یا Back Light تولید و به فروش میرسد. ضخامت دیوارپوش تاپکو معمولی 3.7 میلیمتر و ضخامت دیوارپوش تاپکو نور گذر 2.5 میلیمتر است.

قیمت دیوارپوش تاپکو با توجه به مزیت های آن و همچنین زیبایی و سادگی در نصب بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. ابعاد هر شیت دیوارپوش تاپکو 122 سانتیمتر در 280 سانتیمتر است که هر شیت از آن 3.416 متر مربع را پوشش میدهد. با توجه به وزن سبک تاپشیت نصب آن به سادگی قابل انجام است. همچنین تاپشیت بر روی هر نوع سطوحی قابل اجراست و از این رو استفاده از آن را برای هر دیواری ممکن ساخته است و از این نظر بسیار مقرون به صرفه است. در شرایطی که طراحی داخلی به گونه ای باشد که پشت دیوار نورپردازی شده باشد میتوان از دیوارپوش نور گذر تاپکو به عنوان یکی از جذابترین متریال های ساختمانی استفاده کرد. با توجه به خاصیت ضد آب بودن دیوارپوش تاپکو میتوان از آن در تمامی محیط های مرطوب نظیر سرویس بهداشتی، حمام و استخر استفاده کرد. همین خاصیت ضد آب بودن تاپشیت باعث شده تا کاملاً قابل شستشو باشد و تمیز کردن آن به راحتی انجام شود. برای تمیز کردن سطوح تاپشیت بهتر است از مواد شوینده شیمیایی قوی استفاده نشود زیرا ممکن است بعد از گذشت زمان و چندین بار شستشو دیوارپوش تاپکو دچار تغییر رنگ شود. همچنین با توجه به اینکه در فرآیند تولید دیوارپوش تاپکو از مواد آنتی باکتریال استفاده شده است میتوان از آن برای پوشش دیوار مراکز درمانی و بهداشتی استفاده کرد. همچنین با توجه به صیقلی بودن سطح دیوارپوش و همچنین قابلیت ضدعفونی استفاده از دیوارپوش تاپکو در مراکز درمانی بهترین گزینه است. با توجه به استفاده  از PVC سخت در فرمولاسیون این کالا، دیوارپوش تاپکو در مقابل ضربه بسیار مقاوم است و حتی میتوان از آن به عنوان رویه کابینت نیز استفاده کرد. تاپشیت همچنین عایق صوت و حرارت است و میتواند تا 30% عایق صوتی دیوار را افزایش دهد. ضریب احتراق تاپشیت پایین است و اشتعال زا نیست، همچنین در مقابل حرارت بسیار مقاوم است و در صورت آتش سوزی خاصیت خود خاموش شونده دارد. از این رو میتوان از تاپشیت به عنوان پوشش بین کابینت آشپزخانه نیز استفاده کرد. ثبات رنگ بالا و همچنین عمر بالا از دیگر مزیت های آن است. دیوارپوش تاپکو دارای 5 سال گارانتی کارخانه است و از این رو میتواند گزینه عالی برای پوشش دیوار باشد.

دیوارپوش چسب دار

دیوارپوش چسب دار که به دیوارپوش فومی شناخته میشود با ابعاد 70 سانتیمتر در 70 و با ضخامت 6 میلیمتر و 8 میلیمتر به صورت پشت چسبدار و به منظور نصب بر روی انواع سطوح تولید و به فروش میرسد. با توجه به سادگی و سهولت در نصب و همچنین سبکی و خاصیت آکوستیک و قابلیت ضد ضربه بودن یکی از پرفروشترین انواع دیوارپوش سه بعدی در بازار ایران است. جهت محاسبه تعداد مورد نیاز دیوارپوش چسب دار باید به این نکته توجه کرد که با توجه به جهت نصب تایل باید تعداد لازم را محاسبه کرد. با توجه به اینکه طول دیوارپوش چسب دار 70 سانتیمتر است لازم است که طول دیوار را بر اساس سانتیمتر بر عدد 70 تقسیم کنید و عدد به دست آمده را رند کنید. به همین ترتیب با توجه به اینکه ارتفاع دیوارپوش چسب دار 70 سانتیمتر است ارتفاع دیوار را بر حسب سانتیمتر بر عدد 70 تقسیم کنید و عدد به دست آمده را رند کنید. از حاصلضرب اعداد رند شده تعداد دیوارپوش چسب دار در طول و ارتفاع تعداد مورد نیاز جهت خرید به دست می آید. البته در شرایطی که نمیتوانید این مقدار را به درستی حساب کنید و یا دچار شک میشوید تنها کافی است طول دیوار و ارتفاع دیوار را اندازه گیری کنید تا همکاران ما در شرکت ساختمانی صاد نسبت به محاسبه تعداد دیوارپوش مورد نیاز شما اقدام کنند. دیوارپوش چسب دار دو مزیت اصلی دارد اول اینکه به دلیل نوع قالب و برجستگی سطح آن ظاهر سه بعدی دارد که این مسئله فضای مدرنی را به دیوار ساختمان میبخشد و دوم اینکه به دلیل جنس پلی اورتان خاصیت آکوستیک دارد که این مسئله نیز یکی از مزیت های اصلی در دکوراسیون منزل به حساب می آید. دیوارپوش چسب دار به دلیل قیمت ارزان در مقایسه با سایر انواع دیگر دیوارپوش و همچنین زیبایی پرفروش است. همچنین از دیوارپوش چسب دار میتوان به عنوان بین کابینتی نیز استفاده کرد اما در اینگونه موارد باید دقت کرد که دیوارپوش از نوعی باشد که در مقابل حرارت غیر قابل اشتعال باشد. در اینگونه موارد دیوارپوش چسب دار نباید اشتعال زا باشد به این معنی که در زمان مجاورت با آتش نباید تولید شعله کند تا این شعله به قسمت های دیگر منزل سزایت کند. دیوارپوش چسب دار غیر قابل اشتعال و غیر آتش زا میباشد و در شرایطی که در مجاورت با آتش قرار بگیرد خود سوز است و فقط جمع میشود و تولید شعله نمیکند. با توجه به دستورالعمل های ایمنی توصیه میشود که فاصله دیوارپوش چسب دار تا اجاق گاز حداقل 40 سانتیمتر باشد تا از آثار مخرب حرارت اجاق گاز بر دیوارپوش کاسته شود. همچنین یکی از مزیت های اصلی دیوارپوش چسب دار نسبت به سایر انواع کاغذ دیواری قابلیت شستشو آن است. دیوارپوش چسب دار 100% قابلیت شستشو دارد و با مواد شوینده و آب به راحتی تمیز میشود. همچنین با توجه به متریالی که در تولید دیوارپوش چسب دار به کار رفته است این محصول کاملاً خاصیت آنتی باکتریال دارد و در نتیجه در اماکن حساس به رشد قارچ و باکتری مانند اتاق کودکان، مراکز بهداشتی و درمانی و همچنین مهدکودک بسیار مناسب است. یکی از مشکلاتی که دیوارپوش غیر آنتی باکتریال تولید میکند ایجاد قارچ و کپک است که برای ساکنین ممکن است منجر به بروز بیماری های تنفسی شود. از این رو در زمان خرید دیوارپوش چسب دار حتماً این نکته را در نظر داشته باشید که دیوارپوش چسب دار آنتی باکتریال باشد. به دلیل خاصیت ضربه گیر بودن دیوارپوش چسب دار از این نوع دیوارپوش میتوان در دکوراسیون سالن ورزشی و یا دکوراسیون مهدکودک استفاده کرد.

با توجه به اینکه دیوارپوش چسب دار در مقابل ضربه مقاوم است این مسئله مخصوصاً در مکان هایی که افراد در مقابل ضربه حساس هستند مانند اتاق کودکان و اتاق سالمندان بهترین انتخاب است. دیوارپوش چسب دار در دسته دیوارپوش سه بعدی قرار میگیرد اما با توجه به قیمت ارزان و همچنین نصب ساده، استفاده از دیوارپوش چسب دار در دکوراسیون منازل و دکوراسیون مغازه و محیط های اداری روز به روز در حال گسترش است. دیوارپوش چسب دار در دو نوع پشت چسبدار و معمولی تولید میشود. در بازار ایران معمولاً نوع پشت چسبدار موجود است و دیوارپوش چسب دار با چسب قوی و قابل نصب بر بروی انواع سطوح میباشد. در شرایطی که دیوار رنگ آمیزی شده باشد تنها کافی است که قسمت پوشش پشتی دیوارپوش چسب دار را جدا کرده و مستقیماً و بدون هیچگونه چسب اضافی بر روی دیوار نصب کنید. اما در شرایطی که پوشش دیوار گچ باشد و قبلاً هیچگونه نقاشی و رنگ آمیزی روی آن انجام نشده باشد بهتر است که از انواع چسب صنعتی غیر حلال پلی اورتان استفاده شود. در مورد دیوارهای سیمانی نیز به همین ترتیب بهتر است که برای تقویت نصب از چسب صنعتی استفاده شود. قیمت دیوارپوش چسب دار نسبت به سایر انواع دیوارپوش سه بعدی موجود در بازار ارزانتر است اما با توجه به اینکه نصب آن بسیار ساده تر است معمولاً فروش آن به مراتب بالاتر است. دیوارپوش چسب دار بر روی سطوحی مانند کاشی آشپزخانه، دیوار گچی، سطوح سنگی صاف به راحتی و بدون نیاز به نصاب حرفه ای قابل نصب است. برای برش و نصب دیوارپوش چسب دار از تیغ کاتر و یا قیچی میتوان استفاده کرد و با اندکی فشار دست به راحتی قابل نصب است. ضخامت دیوارپوش چسب دار در حدود 5 میلیمتر است و برجستگی هایی روی آن حالت سه بعدی را ایجاد میکند. نورپردازی صحیح زیبایی آن را دوچندان میکند. خاصیت آنتی باکتریال بودن و صد در صد قابل شستشو بودن دیوارپوش چسب دار یکی از مهمترین مزیت های آن در مقایسه با کالاهای مشابه است. از آنجا که دیوارپوش چسب دار ایمنی بالاتری نسبت به سایر انواع دیوارپوش سه بعدی دارد و از این رو برای فضاهایی که کودکان در آن حضور دارند، بسیار مناسب است. از دیگر مزیت های دیوارپوش چسب دار میتوان به عایق صوتی و حرارتی بودن و همچنین انعطاف پذیری بالا و وزن سبک و قیمت ارزان اشاره کرد. برای نصب دیوارپوش چسب دار ابتدا از یک گوشه دیوار شروع کنید و سپس پوشش روکش چسب را به آرامی از آن جدا کنید.

پس از اینکه حصول اطمینان از اینکه محل قرارگیری دیوارپوش در دو تراز عمودی و افقی به درستی قرار گرفته است تایل بعدی را دقیقاً در کنار تایل مجاور قرار دهید. میتوانید با استفاده از کف دست و یا غلتک نقاشی رولی تایل را به طور کامل به دیوار نصب کنید. برای برش دیوارپوش چسب دار نیز میتوان از قیچی و یا کاتر استفاده کرد و این کار به سادگی انجام پذیر است. نصب دیوارپوش چسب دار به سادگی انجام میشود اما در صورت تمایل نسبت به ارسال نصاب حرفه ای به محل ساختمان میتوان اقدام کرد. قیمت دیوارپوش چسب دار برای هر یک عدد از دیوارپوش چسب دار به عرض 70 در 70 سانتیمتر درج شده است. با توجه به متراژ مورد نیاز دیوار برآورد اولیه تعداد دیوارپوش چسب دار لازم توسط کارفرما مشخص میشود و تعداد دیوارپوش مورد نیاز برای مشتری پیش فاکتور میشود. در هنگام خرید دیوارپوش چسب دار این نکته را باید در نظر داشت که نوع پشت چسبدار آن و یا نوع معمولی آن را سفارش دهید زیرا قیمت این دو با هم متفاوت است. همچنین دیوارپوش چسب دار ساخت کشور چین و ساخت ایران در فروشگاه ساختمانی صاد موجود است که در بازار به نوع چینی آن دیوارپوش چسب دار خارجی یا وارداتی میگویند که هم تنوع رنگ آن در مقایسه با نوع ایرانی بیشتر است و هم چسب پشت آن قویتر است. البته این مسئله در شرایطی صادق است که از فروشگاه معتبر و با فاکتور معتبر خرید کنید در غیر این صورت ممکن است کالای بی کیفیت را با قیمت بیشتر خرید کنید. دیوارپوش چسب دار قابل ارسال به سراسر کشور است و با استفاده از باربری دارای بیمه نامه و مجاز در اسرع وقت ارسال میشود.

دیوارپوش

دیوارپوش ضد ضربه

دیوارپوش ضد ضربه با به نام PVC Wall Panel یکی از انواع دیوارپوش ضد ضربه شناخته شده در بازار ایران است. دیوارپوش به دلیل نصب راحت و سریع و همچنین کاهش هزینه در اجرای دکوراسیون دیوار کاربرد فراوانی دارد. یکی از مزیت های اصلی استفاده از دیوارپوش PVC که کارکرد آن را روز به روز افزایش داده است قابلیت شستشو آن است. با توجه به اینکه جنس این نوع پانل دیوارپوش پلی وینیل کلراید PolyVinyl Chloride میباشد در مقابل آب هیچگونه حساسیتی ندارد و در شرایطی که نیاز به شستشو باشد در مقابل آب و مواد شوینده کامل مقاوم است. دیوارپوش ضد ضربه از سه لایه اصلی تشکیل شده است. بدنه اصلی دیوارپوش از جنس پی وی سی سخت و مشبک است که در مقابل ضربه و هرگونه آسیب خارجی کاملاً مقاوم است. متأسفانه برخی از تولیدکنندگان دیوارپوش PVC از مواد اولیه نامرغوب در تولید استفاده میکنند و یا حتی از پودر سنگ برای افزایش وزن دیوارپوش استفاده میکنند که با توجه به افزایش وزن بدون  افزایش سختی این نوع دیوارپوش در مقابل ضربه بسیار حساس است. یکی از عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت دیوارپوش ضد ضربه نوع مواد اولیه مرغوب در تولید بدنه اصلی PVC است. باید به این نکته توجه کرد که هرچه مواد اصلی به کار رفته و همچنین وزن پانل دیوارپوش بیشتر باشد به همان نسبت قیمت آن و کیفیت آن نیز بالاتر است. همچنین نوع سازه مشبک آن نیز در قیمت تأثیرگذار است به عنوان مثال دیوارپوش ضد ضربه سازه دایره ای دارد که با توجه به فرم سازه دایره ای میتواند حداکثر نیرو و ضربه را تحمل کند. در بازار ایران خرید دیوارپوش ضد ضربه معمولاً به صورت شاخه ای میباشد به این معنی که پس از برآورد متراژ دیوار و همچنین با توجه به سطح پوشش هر شاخه دیوارپوش میتوان تعداد شاخه را برآورد کرد و نسبت به خرید اقدام کرد. لایه دوم دیوارپوش PVC که در واقع روکش آن است با استفاده از چسب مخصوص به بدنه متصل میشود. با توجه به انواع روکش دیوارپوش موجود در بازار قیمت هر کدام متفاوت است. معمولاً کارخانه ها روکش دیوارپوش را در دو نوع هات استمپ Hotstamp و روکش وینیل تولید میشود. روکش هات استمپ حالت براق دارد و در مقابل روکش وینیل ارزان است. در شرایطی که برای پوشش دیوار نیاز به دیوارپوش ارزان دارید توصیه ما استفاده از دیوارپوش PVC هات استمپ است. دیوارپوش ضد ضربه برای پوشش دیوار منازل مسکونی، واحدهای اداری و تجاری جایگزین بسیار مناسبی به جای گچ و رنگ دیوار است. دیوارپوش ضد ضربه کاملاً قابل شستشو با آب و مواد شوینده میباشد. همچنین با توجه به روکش وارداتی آن در مقابل هرگونه آسیب دیدگی مانند ماربل شیت بسیار مقاوم است. با توجه به متریال بکار رفته در ساخت دیوارپوش ضد ضربه در مقابل هرگونه ضربه نمیشکند و سوراخ نمیشود. اکثر دیوارپوش های موجود در بازار ایران در مقابل ضربه بسیار حساس هستند و به راحتی سوراخ میشوند که پس از مدت کوتاهی منظره بسیار بدی را به وجود می آورند. همچنین از آنجایی که دیوارپوش ضد ضربه اصطلاحاً پشت زرد است از هرگونه کپک و قارچ جلوگیری میکند و کاملاً آنتی باکتریال است. لایه سوم دیوارپوش PVC لایه زیرین پانل میباشد که معمولاً به دو رنگ سفید و یا زرد در بازار موجود است. قیمت دیوارپوش ضد ضربه با توجه پشت زرد بودن و آنتی باکتریال بودن نسبت به انواع دیوارپوش PVC پشت سفید اندکی بیشتر است. همچنین لایه زرد پشت پانل از تجمع باکتری ها جلوگیری میکند و از این رو برای اماکن بهداشتی نظیر بیمارستان ها و درمانگاه و همچنین مهدکودک بسیار مناسب است.

با توجه به قابلیت شستشو دیوارپوش استفاده از آن در واحد های اداری و تجاری نیز کاملاً منطقی است. خرید دیوارپوش ضد ضربه به صورت شاخه ای انجام میشود با توجه به اینکه عرض هر شاخه 25 سانتیمتر و همچنین طول هر شاخه 3 متر است مساحت پوشش هر شاخه دیوارپوش PVC معادل 0.75 متر مربع میباشد. پیش از خرید کافی است مساحت دیوار مورد نظر را محاسبه کنید و عدد مذکور را بر سطح پوشش هر یک عدد شاخه معادل 0.75 تقسیم کنید و عدد به دست آمده را به بالا گرد کنید. البته باید در حین سفارش به پرتی و برش دیوارپوش PVC نیز توجه کرد و برای اطمینان حدود 5 درصد بیشتر خرید کرد. از این رو میتوان از آن در محیط های حساس به باکتری مانند مراکز درمانی و بیمارستانی نیز استفاده کرد. دیوارپوش ضد ضربه پی وی سی بر روی هر سطحی از قبیل سطوح گچی، سنگ یا سرامیک، بتنی و حتی فلزی قابل اجرا است. دیوارپوش ضد ضربه با استفاده از قطعه ای فلزی که به آن کلیپس گفته میشود به دیوار با استفاده از میخ بادی و یا پیچ رول پلاک متصل میشود. همچنین در صورتی که نیاز باشد و برای اطمینان بیشتر از چسب سیلیکون یا آکواریوم در پشت هر پانل استفاده میشود. برای لبه های انتهایی کار از نبشی همرنگ دیوارپوش استفاده میشود. همچنین برای انتهای پایین دیوار نیز از قرنیز استفاده میشود. استفاده از دیوارپوش ضد ضربه پی وی سی میتواند تا 30 درصد عایق صوتی دیوار را افزایش دهد. از این رو محیط های اداری و منازل بسیار مناسب است. حمل و نصب دیوارپوش ضد ضربه پی وی سی بسیار ساده است و سرعت نصب آن بسیار بالاست به گونه ای که 40 متر مربع دیوارپوش را میتوان در یک روز کاری نصب کرد. نصب دیوارپوش ضد ضربه با استفاده از میخ بادی و دستگاه پمپ باد صورت میگیرد. با توجه به اینکه در لبه انتهایی پانل کلیک نر و مادگی وجود دارد نصب آن به صورت کلیکی انجام میشود و از این نظر سرعت نصب بسیار بالا است. همچنین در شرایطی که نیاز به نصب دیوارپوش PVC بر روی سطوح بتنی باشد معمولاً از قطعه ای به نام کلیپس استفاده میشود. کلیپس نیز در لبه انتهایی قفل میشود و با میخ بادی به دیوار متصل میشود. حمل دیوارپوش PVC به سراسر کشور با استفاده از انواع خودرو سواری و دارای بیمه نامه و با تعرفه دولتی امکانپذیر است. همچنین در صورت تمایل نصاب دیوارپوش نیز به محل نصب اعزام خواهد شد.

دیوارپوش طرح سنگ نسل جدید ماربل شیت و از جنس PVC سخت با انواع طرح و رنگ متنوع و با قابلیت اجرای سریع و آسان بر روی هر سطحی قابل اجرا است. دیوارپوش طرح سنگ بدون نیاز به مصالح ساختمانی بهترین و مناسب‌ترین دیوارپوش جهت تعمیرات و بازسازی ساختمان است. همچنین در ساختمان های نوساز می توان بلافاصله پس از مرحله سفت کاری ساختمان و بدون نیاز به انجام نازک کاری از دیوارپوش طرح سنگ استفاده نمود. به دلیل استفاده از پی وی سی سخت در فرمولاسیون این محصول سطحی بسیار سخت و مقاوم دارد و در برابر ضربه از مقاومت بالایی برخوردار است. نصب این محصول به دلیل عدم نیاز به مصالح ساختمانی و چسب مانند دیوارپوش فومی بسیار ساده و آسان میباشد. دیوارپوش طرح سنگ کاملاً آنتی باکتریال است. با توجه به خاصیت آنتی باکتریال دیوارپوش طرح سنگ امکان استفاده از آن در محیط های بیمارستانی و درمانی نیز امکانپذیر میباشد. دیوارپوش PVC کاملاً ضد آب و قابل شستشو است و در نتیجه میتوان از آن در حمام ، سرویس بهداشتی و آشپزخانه است استفاده کرد. همچنین به دلیل مقاوم بودن در برابر مواد شوینده جهت استفاده در بیمارستان ، آزمایشگاه و سایر محیط های بهداشتی نیز مناسب است. دیوارپوش طرح سنگ به دلیل استفاده از پی وی سی و افزودنی درجه یک عایق صوتی و حرارتی نیز می باشد. با توجه به نتایج آزمون های استاندارد انجام شده روی دیوارپوش طرح سنگ میزان انتقال صوت و حرارت تا 30 درصد کاهش می یابد. همچنین با توجه به استانداردهای مربوط به حریق و آتش سوزی مطابق با دستورالعمل سازمان تحقیقات مسکن انواع دیوارپوش طرح سنگ کند سوز است که اصطلاحاً ضد حریق شناخته میشود.

دیوارپوش چوبی

دیوارپوش چوبی یا دیوارپوش ام دی اف کرونوگرین koronogreen که در بازار ایران به دیوارپوش چوبی 8 میل معروف است محصولی زیبا و مستحکم است که با بروزترین ماشین آلات پیشرفته و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و نیز استفاده از نیروی انسانی متخصص تولید می گردد. دیوارپوش چوبی جهت پوشش دیوارهای داخلی منازل و ساختمان های اداری بکار می رود. دیوارپوش چوبی کرونوگرین به دلیل دارا بودن لایه ضد خش و همچنین با توجه به هسته مقاوم MDF یکی از بهترین گزینه ها برای پوشش دیوار ساختمان است. همچنین قیمت دیوارپوش چوبی کرونوگرین با توجه به کیفیت بالا در طرح و رنگ و همچنین کیفیت بالای مواد اولیه و هسته مقاوم MDF در مقابل سایر انواع دیوارپوش MDF موجود در بازار کاملاً اقتصادی و رقابتی است. خرید دیوارپوش چوبی کرونوگرین در مقایسه انواع دیگر برندهای بی نام و نشان بازار و با توجه به کیفیت آن توصیه میشود.

در صورتی که مواد اولیه مورد استفاده در تولید دیوارپوش MDF مناسب نباشد پس از مدتی لایه روکش از هسته ام دی اف جدا شده که منظره بسیار ناخوشایندی را در محل کار و یا منزل ایجاد خواهد کرد. با روکش پی وی سی و با رنگ‌بندی متفاوت برای هر سلیقه ای مناسب است. دیوارپوش چوبی کرونوگرین به دلیل استفاده از چوب می تواند تزئین بسیار مناسبی برای دیوار منازل و محیط های اداری باشد و در طولانی مدت نیاز به مراقبت های زیادی ندارد. برای تزئین قسمت های مختلف منزل و نصب دیوارپوش منزل می توان از دیوارپوش چوبی استفاده نمود. دیوارپوش چوبی نسبت به سایر گزینه ها برای پوشش دیوار مقاومت بیشتری در برابر ضربه دارد. با توجه به جنس دیوارپوش چوبی میتوان از آن برای دیوارکوب منزل استفاده کرد. هر شاخه دیوارپوش چوبی کرونوگرین 2.8 متر طول و 24 سانتیمتر عرض دارد. همچنین ضخامت دیوارپوش MDF برابر 8 میلیمتر که به همین دلیل در بازار به آن دیوارپوش چوبی 8 میل میگویند. هر بسته از دیوارپوش چوبی کرونوگرین 4.032 مترمربع از دیوار را پوشش میدهد. قیمت دیوارپوش چوبی کرونوگرین به ازای هر شاخه MDF میباشد و همچنین که خرید دیوارپوش چوبی کرونوگرین به صورت شاخه ای میباشد. در برخی از موارد قیمت دیوارپوش MDF به صورت متری اعلام میشود که با توجه به فروش شاخه ای آن کار درستی نمی‌باشد. همچنین ارسال دیوارپوش چوبی به سراسر ایران توسط انواع باربری مجاز و دارای بیمه نامه مقدور است و هزینه ارسال نیز با توجه به تعرفه اتحادیه باربری کشوری تعیین خواهد شد. همچنین در صورت تمایل نصب به ارسال نصاب حرفه ای و شرکتی کرونوگرین به محل پروژه شما امکانپذیر است.

دیوارپوش برجسته

دیوارپوش برجسته یا دیوارپوش سه بعدی در ابعاد 50 سانتیمتر در 50 سانتیمتر و با برجستگی 3 سانتیمتری معمولاً به عنوان پوشش دیوار و همچنین ایجاد فضای دکوراتیو در منازل و همچنین دفاتر کار و مغازه استفاده میشود. به دلیل رویه برجسته این نوع دیوارپوش اصطلاحاً به آن دیوارپوش 3D و یا دیوارپوش برجسته گفته میشود. جنس دیوارپوش برجسته از مواد پی وی سی و لایه روکش آن با استفاده از دستگاه مخصوص و با استفاده از رنگ یکنواخت پوشش داده شده است. یکی از مهمترین نکاتی که در ظاهر و کیفیت دیوارپوش برجسته موثر است درجه یکنواختی لایه رنگ روی دیوارپوش 3D است. از این نظر هرچه یکنواختی رنگ روی آن بیشتر باشد و یا در اصطلاح رنگ یکدست باشد کیفیت آن نیز به مراتب بیشتر است. دیوارپوش پی وی سی از مواد مرغوب PVC و همچنین لایه رنگ یکدست و یکنواخت تولید شده است که از این نظر کیفیت بسیار بالایی دارد. از دیوارپوش برجسته پی وی سی در منازل معمولاً به دلیل جذابیت ظاهری و همچنین ایجاد تنوع در محیط استفاده میشود. با توجه به اینکه سطح دیوارپوش برجسته PVC در حدود 3 سانتیمتر برجستگی دارد در صورتی که نورپردازی از سقف به روی دیوار به درستی و با رعایت اصول دکوراسیون منزل انجام شود ایجاد سایه روشن و تنوع رنگی زیبایی محیط رو دو چندان خواهد کرد. همچنین از دیوارپوش PVC سه بعدی و یا ماربل شیت میتوان در زیبا سازی محیط اداری و همچنین فروشگاهی نیز بهره برد. با توجه به اینکه قیمت دیوارپوش برجسته در مقایسه با انواع پوشش دیگر دیوار کاملاً مقرون به صرفه است از این رو با خرید دیوارپوش پی وی سی سه بعدی میتوان با صرف هزینه معقول و منطقی دکوراسیون خانه را متحول کرد. دیوارپوش برجسته دکوراتیو نوعی دیوارپوش برجسته 3D است که بر روی ورق خام PVC وارداتی و یا بر روی ورق پی وی سی ضد آب تولید داخلی با استفاده از دستگاه پرس مخصوص تولید و برش داده میشود. طرح دیوارپوش برجسته با استفاده از نرم افزار کورل COREL در کامپیوتر طراحی میشود و سپس دستگاه پرس طرح را آن را در شرایطی خاص تولید میکند و سپس متناسب با ابعاد آن برش داده میشود. دیوارپوش برجسته برای پوشش دیوار منازل مسکونی، محیط های اداری و همچنین مغازه بهترین و لوکس ترین انتخاب است. از حدود 10 سال پیش دیوارپوش برجسته 3D پی وی سی در ایران تولید و به فروش میرسد. که البته با توجه به پیشرفت تکنولوژی جنس آن و همچنین لایه رنگ رویی آن کیفیت قابل ملاحظه ای نسبت به قبل پیدا کرده است. با توجه به زیبایی و برتری اجرایی و فنی دیوارپوش برجسته نسبت به سایر انواع دیوارپوش موجود در بازار ایران، از قیمت مناسبی برخوردار است. یکی از نکاتی که باید در نظر داشت این است که دیوارپوش برجسته پی وی سی از برجستگی بیشتری در مقایسه با دیوارپوش فومی برخوردار است به نحوی که دیوارپوش 3D برجستگی در حدود 3 سانتیمتر دارد در حالی که دیوارپوش فومی در حدود 6 میلیمتر برجستگی دارد. برخی از انواع همچنین با استفاده از انواع روکش مات و های گلاس و چرم میتوان زیبایی آن را دو چندان کرد. در این مورد با توجه به طرح مورد نظر در حدود 200 نوع روکش مختلف برای هر نوع سلیقه ای تولید میشود که میتوان بر روی دیوارپوش برجسته PVC وکیوم کرد و چسباند. در صورتی که که مایل باشید میتوان سطح پنل سه بعدی را برای رنگ کردن با استفاده از بتونه مخصوص درز آن را درزگیری و آماده سازی کرد و با توجه به سلیقه مشتری آن را رنگ آمیزی کرد و در قیمت تمام شده صرفه جویی کرد.

قیمت دیوارپوش برجسته بر اساس هر عدد پانل 50 سانتیمتر در 50 سانتیمتر اعلام میشود و با توجه به اینکه سطح پوشش هر پانل 0.25 متر مربع میباشد از این رو با استفاده از 4 عدد دیوارپوش 3D میتوان یک متر مربع از دیوار را پوشش داد.با توجه به این مطالب چنانچه قیمت هر عدد دیوارپوش برجسته را در عدد 4 ضرب کنیم قیمت هر متر مربع دیوارپوش پی وی سی 3D محاسبه خواهد شد. پیش از خرید دیوارپوش پی وی سی لازم است که ابتدا طول و ارتفاع دیوار محاسبه شود. برای محاسبه دقیق تعداد دیوارپوش برجسته لازم ابتدا طول دیوار را بر حسب متر بر عدد 0.5 تقسیم کنید و عدد به دست آمده را به سمت بالا گرد کنید. همچنین ارتفاع دیوار را بر حسب متر بر عدد 0.5 تقسیم کنید و عدد بدست آمده را به سمت بالا گرد کنید. حالا دو عدد صحیح به دست آمده را در هم ضرب کنید تا تعداد دیوارپوش برجسته مورد نیاز محاسبه شود. خرید دیوارپوش برجسته به صورت هر عدد پنل 50 سانتیمتر در 50 سانتیمتر صورت میگیرد. با توجه به مطالب گفته شده بهتر است که برای محاسبه تعداد مورد نیاز از دیوارپوش 3D از روش فوق در محاسبات استفاده کنید. دیوارپوش برجسته پی وی سی کاملاً ضد آب است و از این رو 100 درصد قابل شستشو است. البته با توجه به اینکه لایه رویی رنگ آمیزی شده است در پیش از استفاده از انواع شوینده شیمیایی باید از عملکرد شوینده بر روی لایه رویی دیوارپوش اطمینان حاصل کرد. با توجه به اینکه جنس دیوارپوش پی وی سی یا دیوارپوش PVC یا همان پلاستیک است در مقابل هرگونه نم و رطوبت مقاوم است و لایه رنگی روی آن نیز در مقابل نور خورشید و اشعه UV از مقاومت بالایی برخوردار است. با توجه به این مطلب در صورتی که در زمان نصب اقدامات لازم صورت گیرد میتوان از دیوارپوش 3D در محیط خارجی ساختمان نیز استفاده کرد. نصب دیوارپوش برجسته به راحتی و با استفاده از چسب پلی اورتان و یا چسب سیلیکون یا همان چسب آکواریوم به دیوار صورت میگیرد. نوع دیگری از انواع دیوارپوش 3D نیز موجود است که به آن دیوارپوش پشت چسبدار سه بعدی گفته میشود و نصب آن به سادگی انجام میشود. همچنین برش دیوارپوش 3D با استفاده از انواع قیچی و کاتر صورت میگیرد. در صورتی که نیاز به نصاب جهت اجرای دیوارپوش به محل شما اعزام خواهد شد که کار نصب دیوارپوش با دقت و ظرافت بیشتری انجام شود. همچنین در صورتی که قسمتی از دیوارپوش برجسته آسیب ببینند به راحتی میتوان آن را با قطعه جدی تعویض کرد. با استفاده از نورپردازی صحیح میتوان زیبایی پنل سه بعدی را دوچندان کرد و به راحتی و زیبایی دکوراسیون دخلی ساختمان را تغییر داد. همچنین امکان ارسال دیوارپوش برجسته در اسرع وقت به سراسر ایران با انواع باربری امکان پذیر است و از آنجایی که دیوارپوش در پکیج بسته بندی میشود از این رو به صورت سالم به دست خریدار محترم ارسال خواهد شد. همچنین برای کاهش در هزینه ها امکان ارسال دیوارپوش 3D با انواع باربری دارای بیمه نامه و با تعرفه دولتی به سراسر کشور امکان پذیر است.

در حال نمایش 618 نتیجه