دارای نماد اعتماد وزارت صمت

44287287 – 44287244 – 09121022495 مهندس صادقی

تولید و پخش کالا و مصالح ساختمانی

فروش رابیتس در کرمانشاه

فروش رابیتس در کرمانشاه و ارسال فوری - رابیتس 13 ستون تمام گالوانیزه استاندارد در اوزان مختلف

بروزرسانی مطلب در
مهندس صادقی

مدیرعامل شرکت ساختمانی صاد
کارشناس ارشد مهندسی سازه - عمران
عضو سازمان نظام مهندسی تهران با 20 سال سابقه اجرایی

فروش رابیتس گالوانیزه در شهر کرمانشاه

فروش رابیتس در کرمانشاه در سه نوع رابیتس 9 ستون، 11 ستون و 13 ستون و در وزن های مختلف صورت میگیرد. رابیتس در ساختمان برای گچ کاری، سیمان کاری و ساخت نما سنگی کاربرد دارد. رابیتس که به اشتباه راویز نیز گفته میشود شبکه ای بافته شده از جنس گالوانیزه است که کاربرد فراوانی در صنعت ساختمان دارد. با توجه به نوع گچ کاری و سیمان کاری از انواع مختلف رابیتس استفاده میشود. به عنوان مثال برای سیمان کاری توصیه میشود از رابیتس با وزن بیشتر استفاده شود. هرچه وزن برگه رابیتس بیشتر باشد استحکام آن بیشتر است و از این رو برای سیمان کاری بهتر است از رابیتس سنگین تر استفاده شود. برای گچ کاری میتوان از رابیتس سبک تر استفاده شود. یکی از نکاتی که پیش از خرید رابیتس برای ساختمان در شهر کرمانشاه باید به آن دقت شود این است که در صورتی که از رابیتس با وزن پایین استفاده شود باید شبکه بندی به گونه ای باشد که سقف پس از گچ کاری دارای شکم نشود. یکی از معایب استفاده از رابیتس سبک وزن در ساختمان بحث شکم انداختن پس از اتمام گچ کاری سقف و همچنین امکان پارگی در حین کار است. پارگی رابیتس در حین کار معمولاً در زمان سیمان کاری اتفاق می افتد. با توجه به اینکه وزن مخصوص ملات سیمان یا دوغاب سیمان از ملات گچ بیشتر است توصیه میشود از رابیتس با وزن سبک استفاده نشود. فروش رابیتس در کرمانشاه در سه نوع وزنی سبک، نیمه سنگین و سنگین انجام میشود. رابیتس در بازار با استفاده از دو مشخصه تعداد ستون و همچنین وزن هر برگه شناخته میشود. رابیتس در ایران در سه نوع 13 ستون، 11 ستون و 9 ستون و در وزن 450 گرم تا 1800 گرم تولید و به فروش میرسد. معمولاً در شهر کرمانشاه از رابیتس 13 ستون استفاده میشود. رابیتس 13 ستون به دلیل استحکام عالی برای سیمان کاری و گچ کاری استفاده میشود. یا توجه به اینکه هرچه وزن برگه رابیتس بیشتر باشد میزان ورق گالوانیزه مصرفی در آن بالاتر است از این رو قیمت رابیتس با افزایش وزن آن بیشتر میشود. به عنوان مثال رابیتس 1500 گرم به دلیل وزن بیشتر در مقایسه با رابیتس 1200 گرم قیمت بیشتری دارد. به فضای بافته شده مابین دو ستون چشمه گفته میشود. رابیتس در دو نوع 2 چشمه و 3 چشمه تولید میشود. فروش رابیتس در کرمانشاه در انواع ستون و همچنین اوزان مختلف و در دو نوع 2 چشمه و 3 چشمه صورت میگیرد. هرچه تعداد چشمه های رابیتس بیشتر باشد گیرش سیمان و یا گچ و درگیری آن با ملات بیشتر است. گیرایی بیشتر سیمان و گچ با رابیتس منجر به استحکام سطح سیمان کاری شده و یا گچ کاری شده میشود. رابیتس در کارخانه با استفاده از دستگاه اتومات PLC و با کلاف گالوانیزه تولید میشود. دستگاه PLC به صورت کششی و با ظرفیت 7.5 اسب بخار در دو نوع اتومات و نیمه اتومات رابیتس را میبافد. ابتدا ورق گالوانیزه به صورت رولی وارد دستگاه تولید رابیتس میشود و پس از اعمال کشش بر ورق گالوانیزه و در اندازه استاندارد برش طولی ورق صورت میگیرد. پس از این مرحله پرس بر روی ورق برش خورده انجام میشود و ستون های طولی و چشمه ها در این مرحله تولید میشود. در مرحله نهایی برگه رابیتس دوباره در دستگاه کششی مورد کشش قرار میگیرد و ابعاد استاندارد 60 سانتیمتر در 240 سانتیمتر حاصل میشود. برای استعلام قیمت فروش رابیتس در شهر کرمانشاه و خرید رابیتس از طریق شماره های دفتر فروش همچنین از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا یا ایتا با شماره 09121022495 مهندس صادقی در تماس باشید.

خرید رابیتس در کرمانشاه

ابعاد هر برگ رابیتس 60 سانتیمتر در 240 سانتیمتر است. پیش از استعلام قیمت فروش رابیتس در کرمانشاه حتماً باید ابعاد برگ رابیتس در فاکتور فروش کنترل شود. برخی از تولید کنندگان رابیتس با ابعاد غیر استاندارد و کمتر را با قیمت کمتر به مشتری محترم به فروش میرسانند. رابیتس به صورت بسته ای به فروش میرسد و در هر بسته 10 برگ رابیتس گالوانیزه جهت فروش در شهر کرمانشاه قرار دارد. با توجه به حجم خرید و نیاز پروژه تعداد برگه مورد نیاز با انواع ماشین به محل پروژه ارسال میشود. یکی دیگر از مواردی که پیش از خرید رابیتس در شهر کرمانشاه باید به آن دقت شود این است که وزن رابیتس در محدوده وزنی با اختلاف حدود 500 گرم بالاتر یا پایین تر از وزن مندرج در فاکتور قرار دارد. با توجه به اینکه قیمت رابیتس با وزن رابیتس ارتباط مستقیم دارد پیش از خرید باید وزن مندرج در فاکتور با وزن درخواستی کنترل شود. به عنوان مثال چنانچه وزن برگه رابیتس مندرج در فاکتور فروش 1200 گرم باشد ممکن است برخی از برگه ها در محدوده وزنی 1150 یا  حتی 1100 قرار گیرند. ملاک وزن برگه رابیتس بسته های 10 عددی آن است و معمولاً پس از بارگیری بر روی باسکول استاندارد وزن میشود. ملاک فاکتور فروش رابیتس در کرمانشاه برگه باسکول استاندارد است و ممکن است دارای اختلاف وزنی بیشتر یا کمتر با وزن برگه رابیتس مندرج در فاکتور فروش باشد. یکی از مواردی که پیش از خرید رابیتس در شهر کرمانشاه باید به آن دقت داشت این است که رابیتس تمام گالوانیزه باشد. متاسفانه برخی از تولید کنندگان و فروشندگان رابیتس به جای استفاده از ورق تمام گالوانیزه از ورق معمولی با روکش آبکاری قلع استفاده میکنند. یکی از مشکلاتی که رابیتس آبکاری شده ایجاد میکند زنگ زدگی آن پس از تماس با آب است. با توجه به اینکه ملات گچ یا ملات سیمان آب دارند در مجاورت با رابیتس غیر گالوانیزه ممکن است دچار زنگ زدگی شود. برای تشخیص گالوانیزه بودن رابیتس کافی است چند بار آن را به زمین محک کوبید. در صورتی که رابیتس گالوانیزه نباشد و آبکاری باشد تکه های قطع از روی آن کنده میشود و روی زمین میریزد. فروش رابیتس در کرمانشاه خریداری شده از شرکت ساختمانی صاد تمام گالوانیزه با ابعاد استاندارد 60 سانتیمتر در 240 سانتیمتر است و ارسال آن از کارخانه تولیدی به صورت مستقیم به محل پروژه در اسرع وقت و به صورت فوری صورت میگیرد. برای هماهنگی لطفاً از طریق شماره های داخل سایت با دفتر فروش تماس بگیرید و با از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا یا ایتا با ما در ارتباط باشید.

لیست قیمت رابیتس در کرمانشاه

  • قیمت فروش رابیتس 13 ستون 800 گرمی در شهر کرمانشاه 48000 تومان است.

  • قیمت فروش رابیتس 13 ستون 900 گرمی در شهر کرمانشاه 51000 تومان است.

  • قیمت فروش رابیتس 13 ستون 1100 گرمی در شهر کرمانشاه 58000 تومان است.

  • قیمت فروش رابیتس 13 ستون 1200 گرمی در شهر کرمانشاه 61000 تومان است.

  • قیمت فروش رابیتس 13 ستون 1300 گرمی در شهر کرمانشاه 64000 تومان است.

  • قیمت فروش رابیتس 9 ستون 450 گرمی در شهر کرمانشاه 36000 تومان است.

  • قیمت فروش رابیتس 11 ستون 500 گرمی در شهر کرمانشاه 38000 تومان است.

فروش رابیتس در کرمانشاه

فروش رابیتس در کرمانشاه به صورت اینترنتی

در حال حاضر در فروشگاه ساختمانی صاد امکان فروش رابیتس در کرمانشاه به صورت اینترنتی و ارسال فوری فراهم است. پس از مطالعه مشخصات کالا میتوان با استعلام قیمت به روز کالا از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا شماره تماس های موجود در همین صفحه اقدام به خرید اینترنتی کرد. با توجه به نوسان قیمت کالا و مصالح ساختمانی در بازار ایران بهتر است پیش از دریافت پیش فاکتور از قیمت به روز کالا اطمینان حاصل شود. فروش اینترنتی کالا پس از اخذ فاکتور فروش از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا از طریق ایمیل و پرداخت وجه مندرج در فاکتور با استفاده از انواع روش های پرداخت امکانپذیر است. انواع روش پرداخت فاکتور فروش اینترنتی شامل کارت به کارت، پرداخت شبا و سایر روش های پرداخت بانکی به شماره حساب فروشگاه ساختمانی صاد میباشد. همچنین در صورتی که هر یک از روش های پرداخت اینترنتی مقدور نباشد مشتریان محترم میتوانند با استفاده از دستگاه کارت خوان یا پوز فروشگاهی مستقر در فروشگاه ساختمانی صاد به نشانی مندرج در همین صفحه مراجعه کنند. پیش از تشریف فرمایی به دفتر فروش لطفاً نسبت به اخذ پیش فاکتور فروش اینترنتی از طریق پیام رسان ها و یا ایمیل اقدام کنید. برای دریافت پیش فاکتور اینترنتی کالا لازم است که مشخصات محصول به همراه مقدار آن و همچنین نام خریدار و محل ارسال و آدرس پروژه ارسال شود. پس از تسویه فاکتور فروش روند ارسال کالا به محل مورد پروژه در اسرع وقت و با توجه به نوبت ارسال کالا شروع خواهد شد. در صورت تمایل به خرید اینترنتی کالا با شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.

نصب و اجرا پس از فروش رابیتس در کرمانشاه

پس از خرید و یا استعلام قیمت فروش رابیتس در کرمانشاه و در صورت تمایل مشتری محترم نسبت به نصب و اجرا، معرفی پیمانکار واجد شرایط جهت اجرای آن امکانپذیر است. با توجه به سابقه شرکت ساختمانی صاد در زمینه پیمانکار ساختمانی و همچنین آشنایی با مجریان متعهد و متخصص که در طی چندین سال و آشنایی با نحوه کار آنان، در صورت تمایل مشتری محترم امکان معرفی جهت اجرا و یا نصب در اسرع وقت امکانپذیر است. جهت هماهنگی لطفاً از طریق تلفن های دفتر فروش و یا از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا با ما در ارتباط باشید.
وبلاگ شرکت ساختمانی صاد
پرسش و پاسخ فروش رابیتس در کرمانشاه
تعداد پرسش و پاسخ : پرسشی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *