دارای نماد اعتماد وزارت صمت

44287287 – 44287244 – 09121022495 مهندس صادقی

تولید و پخش کالا و مصالح ساختمانی

فروش بلوک سیمانی در شهر ری

فروش بلوک سیمانی در شهر ری در دو نوع بلوک سیمانی سبک لیکا و باغی و ارسال فوری با انواع کامیون

بروزرسانی مطلب در
مهندس صادقی

مدیرعامل شرکت ساختمانی صاد
کارشناس ارشد مهندسی سازه - عمران
عضو سازمان نظام مهندسی تهران با 20 سال سابقه اجرایی

فروش بلوک سیمانی سبک لیکا در شهر ری

فروش بلوک سیمانی در شهر ری در دو نوع بلوک سبک پوکه ای و بلوک سنگین ماسه ای یا باغی صورت میگیرد. متناسب با محل اجرای بلوک چینی مشتری محترم میتواند نسبت به سفارش گذاری هر کدام اقدام کند. بلوک سبک یا بلوک پوکه ای در دو نوع پوکه معدنی و پوکه صنعتی لیکا تولید میشود. بلوک سبک به دلیل وزن کم مناسب دیوارچینی داخلی ساختمان در شهر ری است. پوکه معدنی از دو معدن تبریز و قروه تولید میشود و در تولید بلوک سیمانی سبک پوکه ای به کار میرود. هر دو نوع پوکه معدنی پومیس تبریز و قروه همدان کیفیتی مشابه یکدیگر دارند و معمولاً قیمت بلوک سیمانی تولید شده در کارگاه بلوک زنی یکسان است. فروش بلوک سیمانی در شهر ری با پوکه معدنی قروه و پوکه معدنی پومیس تبریز امکان پذیر است. بلوک سبک سیمانی با پوکه صنعتی لیکا  نیز در شهر ری به فروش میرسد. لیکا نام کارخانه ای بود که چند سال پیش در ایران اقدام به تولید بلوک سبک سیمانی میکرد. در حال حاضر کارخانه لیکا فعالیتی در ایران ندارد اما با توجه به اینکه بلوک سبک سیمانی با پوکه معدنی هنوز در ایران به نام بلوک لیکا شناخته میشود فروش بلوک سیمانی در شهر ری نیز با نام لیکا صورت میگیرد. بلوک سبک لیکا در ابعاد استاندارد طول 40 سانتیمتر، ارتفاع 20 سانتیمتر و در ضخامت های 10 سانت، 15 سانت و 20 سانت تولید و به فروش میرسد. بلوک سبک پوکه ای لیکا 40 در 20 در 10 سانتیمتر معمولاً در دیوارچینی داخلی ساختمان استفاده میشود. معمولاً در شهر ری در دیوارهای داخلی ساختمان از بلوک سبک سیمانی 10 سانتی استفاده میشود. همچنین برای دیوارچینی بین واحدها از بلوک سبک سیمانی لیکا 40 در 20 در 15 سانت استفاده میشود. بلوک سیمانی سبک 15 سانتی نسبت به بلوک سیمانی 10 سانتی ضخامت بیشتری دارد و عایق صوتی بهتری است. با توجه به اینکه بحث عایق کاری صوتی بین واحدها بسیار حائز اهمیت است توصیه میشود از بلوک ضخیم تر و با عرض بیشتر استفاده شود. البته مشخص است که قیمت فروش بلوک سیمانی در شهر ری بلوک سبک 15 سانتی در مقایسه با بلوک 10 سانتی بیشتر است. همچنین برای دیوارچینی خارجی ساختمان توصیه میشود از بلوک سبک لیکا 40 در 20 در 20 سانت استفاده شود. با توجه به اینکه بحث استحکام دیوار و حداقل ضخامت دیوار خارجی در ساختمان های شهر ری مطابق با آیین نامه های ساختمانی مطرح است توصیه میشود از بلوک 20 سانتی سبک سیمانی استفاده شود. در شرایطی که نمای ساختمان سنگی است و از روش دوغابی در اجرای نما استفاده شود با توجه به مهندس مجری و ناظر و برآورده کردن شرایط آیین نامه میتوان از بلوک سبک لیکا سیمانی 15 سانتی در دیوارچینی خارجی ساختمان استفاده کرد. با توجه به اینکه حداقل ضخامت دوغاب سیمان 5 سانتیمتر و ضخامت سنگ نما 2 سانتیمتر است میتوان از بلوک 15 سانتی سیمانی سبک لیکا در شهر ری استفاده کرد. بلوک سیمانی سبک لیکا از پرفروش ترین انواع بلوک ساختمانی در شهر ری است. برای خرید بلوک لیکا در شهر ری از طریق شماره های دفتر و همچنین پیام رسان واتساپ، روبیکا یا ایتا با شماره های شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.

فروش بلوک سیمانی باغی در شهر ری

بلوک سیمانی باغی یا بلوک سیمانی ماسه ای که به بلوک سنگین نیز شناخته میشود برای دیوارچینی محوطه باغ و ویلا در شهر ری استفاده میشود. برای دیوارچینی دیوار حیاط ساختمان نیز از بلوک سیمانی باغی استفاده میشود. در تولید بلوک سنگین سیمانی از سیمان، ماسه و آب استفاده میشود. با توجه به اینکه در تولید بلوک باغی از ماسه استفاده شده است وزن این بلوک در مقایسه با بلوک پوکه ای بسیار بیشتر است. از این رو به دلیل وزن بالای بلوک ماسه ای برای دیوارچینی داخلی ساختمان مناسب نیست. بلوک باغی ماسه ای در مقایسه با بلوک سیمانی پوکه قیمت کمتری دارد و از این رو برای دیوارچینی محوطه حیاط باغ و ویلا و ساختمان بسیار مناسب است. فروش بلوک سیمانی در شهر ری در دو نوع بلوک سیمانی ماسه ای باغی و بلوک سبک پوکه ای لیکا امکان پذیر است. بلوک باغی در شهر ری معمولاً در ابعادی به طول 40 سانتیمتر، ارتفاع 20 سانتیمتر و در سه ضخامت 10 سانت و 15 سانت و 20 سانت به فروش میرسد. معمولاً برای دیوارچینی محوطه ساختمان از بلوک 20 در 40 ماسه ای باغی استفاده میشود. با توجه به ضخامت بیشتر و همچنین وزن بیشتر استحکام دیوار محوطه ساختمان نیز بیشتر میشود. یکی از نکاتی که پیش از خرید بلوک سیمانی باغی ماسه ای سنگین در شهر ری باید به آن دقت شود بحث ته پر بودن آن است. بلوک ته پر سیمانی در مقایسه با بلوک ته باز سیمانی وزن بیشتری دارد و از این رو قیمت بیشتری دارد. همچنین دیوارچینی با بلوک ته پر سیمانی آسانتر است و استحکام دیوار نیز بیشتر است. فروش بلوک سیمانی در شهر ری به صورت بلوک ته پر است که از نظر استحکام و همچنین بنایی و دیوارچینی نسبت به بلوک ته باز بهتر است. بلوک سیمانی باغی با استفاده از دستگاه نیمه اتوماتیک تخم گذار در کارگاه بلوک زنی تولید میشود. بلوک سیمانی ماسه ای دستی کیفیت بالایی ندارد و توصیه میشود برای خرید بلوک سیمانی باغی از تولیدکنندگان با دستگاه اتومات اقدام شود. طرح اختلاط بلوک سیمانی نیز باید به گونه ای باشد تا مقاومت کافی را در زمان دیوارچینی داشته باشد و در مقابل ضربه به راحتی دچار شکست نشود. همچنین مطابق با استاندارد حداقل ضخامت دیواره بلوک سیمانی سنگین باید 2.5 سانتیمتر باشد. برای خرید و استعلام قیمت فروش بلوک سیمانی در شهر ری از طریق شماره های دفتر و همچنین پیام رسان واتساپ، روبیکا یا ایتا با شماره های شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.

لیست قیمت فروش بلوک سیمانی در شهر ری

  • قیمت فروش بلوک سیمانی سبک لیکا 10 در 20 در 40 در شهر ری 12000 تومان است.

  • قیمت فروش بلوک سیمانی سبک لیکا 15 در 20 در 40 در شهر ری 13100 تومان است.

  • قیمت فروش بلوک سیمانی سبک لیکا 15 در 20 در 50 در شهر ری 13700 تومان است.

  • قیمت فروش بلوک سیمانی سبک لیکا 20 در 20 در 40 در شهر ری 14100 تومان است.

  • قیمت فروش بلوک سیمانی باغی 10 در 20 در 40 در شهر ری 12600 تومان است.

  • قیمت فروش بلوک سیمانی باغی 15 در 20 در 40 در شهر ری 13000 تومان است.

  • قیمت فروش بلوک سیمانی باغی 20 در 20 در 40 در شهر ری 14000 تومان است.

فروش بلوک سیمانی در شهر ری

فروش بلوک سیمانی در شهر ری به صورت اینترنتی

در حال حاضر در فروشگاه ساختمانی صاد امکان فروش بلوک سیمانی در شهر ری به صورت اینترنتی و ارسال فوری فراهم است. پس از مطالعه مشخصات کالا میتوان با استعلام قیمت به روز کالا از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا شماره تماس های موجود در همین صفحه اقدام به خرید اینترنتی کرد. با توجه به نوسان قیمت کالا و مصالح ساختمانی در بازار ایران بهتر است پیش از دریافت پیش فاکتور از قیمت به روز کالا اطمینان حاصل شود. فروش اینترنتی کالا پس از اخذ فاکتور فروش از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا و یا از طریق ایمیل و پرداخت وجه مندرج در فاکتور با استفاده از انواع روش های پرداخت امکانپذیر است. انواع روش پرداخت فاکتور فروش اینترنتی شامل کارت به کارت، پرداخت شبا و سایر روش های پرداخت بانکی به شماره حساب فروشگاه ساختمانی صاد میباشد. همچنین در صورتی که هر یک از روش های پرداخت اینترنتی مقدور نباشد مشتریان محترم میتوانند با استفاده از دستگاه کارت خوان یا پوز فروشگاهی مستقر در فروشگاه ساختمانی صاد به نشانی مندرج در همین صفحه مراجعه کنند. پیش از تشریف فرمایی به دفتر فروش لطفاً نسبت به اخذ پیش فاکتور فروش اینترنتی از طریق پیام رسان ها و یا ایمیل اقدام کنید. برای دریافت پیش فاکتور اینترنتی کالا لازم است که مشخصات محصول به همراه مقدار آن و همچنین نام خریدار و محل ارسال و آدرس پروژه ارسال شود. پس از تسویه فاکتور فروش روند ارسال کالا به محل مورد پروژه در اسرع وقت و با توجه به نوبت ارسال کالا شروع خواهد شد. در صورت تمایل به خرید اینترنتی کالا با شرکت ساختمانی صاد در ارتباط باشید.

نصب و اجرا پس از فروش بلوک سیمانی در شهر ری

پس از خرید و یا استعلام قیمت فروش بلوک سیمانی در شهر ری و در صورت تمایل مشتری محترم نسبت به نصب و اجرا، معرفی پیمانکار واجد شرایط جهت اجرای آن امکانپذیر است. با توجه به سابقه شرکت ساختمانی صاد در زمینه پیمانکار ساختمانی و همچنین آشنایی با مجریان متعهد و متخصص که در طی چندین سال و آشنایی با نحوه کار آنان، در صورت تمایل مشتری محترم امکان معرفی جهت اجرا و یا نصب در اسرع وقت امکانپذیر است. جهت هماهنگی لطفاً از طریق تلفن های دفتر فروش و یا از طریق پیام رسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا با ما در ارتباط باشید.
وبلاگ شرکت ساختمانی صاد
پرسش و پاسخ فروش بلوک سیمانی در شهر ری
تعداد پرسش و پاسخ : پرسشی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *